www.sudzibas.lv Tera.lv Mentāli bremzētu cilvēku kvalitāte.

Datoru Serviss Tera. - Mentāli bremzētu cilvēku kvalitāte.

Pirms kāda laika manam brālim personālais dators atdeva galus. Konstatēju, ka pie vainas ir cietais disks. Radās lieliska ideja, brālim tuvojās dzimšanas diena un kā dāvanu es varētu viņam pasniegt salabotu datoru. Tā kā tajā brīdi pašam īsti nebija laiks meklēties internetveikalos un , kur nu vēl zagt operētājsistēmu, nolēmu uzticēt šo šķietami vieglo darbiņu servisam Tera. Aizbraucot uz servisu simpātiska sieviete uzklausa, kas man sakāms un pieņem manu pasūtījumu. Nākamo pāris nedēļu laikā man pienāk vairāki zvani, kuros man paziņo cietā diska cenu, tad to, ka esot jāmaina arī klaviatūra un skārienjutīgais panelis. Es caur tālruni pārprasu vai viņi ir pārbaudījuši "karstos taustiņus" un iestatījumus kontroles panelī. Man tiek apstirpināts, ka viss esot pārbaudīts un nav variantu ir jāmaina. Viņi esot konstatējuši, ka dators ir ar kaut ko apliets. Vienojāmies, ka tiks mainīta tikai klaviatūra, jo var pieslēgt arī pelīti. Pēcāk pārprasu brālim,ko viņs tur salējis, viņš man apgalvo, ka dators ir viņa acuraugs un šķidrumus tā tuvumā pieskata īpaši uzmanīgi. Lai vai kā. Trīs nedēļas vēlāk pēc datora nodošanas dodos tam pakaļ. Super, brālim prieki. Līdz viņš datoru ieslēdz. Sajūtas kā atgriežoties deviņdesmitajos gados. Klikšķis.....pēc 2 minūtēm:"O,atvērās logs." Vēl pēc brīža:"Lieliski, sāk parādīties teksts."Es izlaidīšu garo penteri par to, kā es konstatēju visas vainas, kas tagad šim "salabotajam" datoram bija parādījušās, tikai tās nosaukšu. Ievadītā Windows license bija nederīga.Dators nebija sakomplektēts līdz galam.Jeb vienkārši nebija salikts kopā. Operatīvā atmiņa mētājās korpusā, nepievienota mātesplatei.Teras instalētie videokartes draiveri bija paredzēti pavisam citai videokartei. Visi pārējie draiveri bija novecojuši.Galu galā nācās pašam visu darbu izdarīt vēlreiz.Ar šo visu vēlējos apstiprināt senos teicienu:"Ja gribi, lai darbs tiktu izdarīts kvalitatīvi-dari pats!"Ja neproti, viss kārtībā, nešaubos, ka tu pazīsti kādu, kas ļoti labi izprot datora darbības principus. Vai arī, ja jāizvēlās serviss- aiziet, ir vēl daudzi citi. Tikai neizvēlies šo servisu. Pēc viņu pakalpojumu kvalitātes šķiet, ka tur strādā mentāli bremzēti cilvēki.

T

T TavsTetis 14.02.2015

Aizmirsu piebilst, ka skārienjutīgais panelis strādāja, to vajadzēja tikai ieslēgt, nospiežot divas pogas.