Reitings Celtnieki

25%
Pz2Būve
25%

Jānis - nemaksa naudu

SIS RCBS VAINU SIS OKOS ,VIENS UN TAS PATS KANTORIS ,santehniki neejiet tuyr.nemaksa naudu.apcakare vienos vartos.pats stradaju jau 8 menesus naudu maksa pa piecam dalaam,un nezini kad un cik sanemsi,tagad jau aizkave pa 2 menesiem

J janis1977 25.10.2012
Komentāri 2 Celtnieki

SIA ES-SEL - krāpšana

ja kāds ir cietusi no SIA ES-SEL, kas piedavaja remondarbus, lūgums griezties policijā, vai zvanīt 28648983, šo krāpnieku personības ir noskaidotas!!! Tiek meklētas papildu epizodes!

Danijs Milbergs - Nekvalitatīvs darbs, termiņu neievērošana

Ludzu uzmanieties no Danija Milberga (21.04.1976) – «plaša profila speciālista». Smalki apstrādā. Uzbūra burvīgu ainu, kā vajadzētu, ko tik viņš var izdarīt. Runāja gudri un labi. Solīja perfektu kvalitāti. Viņam ir nopietnas problēmas ar savu saistību izpildi - gan termiņu ziņā, gan kvalitātes ziņā. Darbā bieži vien ierodas ar vairāku stundu nokavēšanos vai vispār nebrīdinot neierodas vispār! Darba laikā var lietot alkoholu. Dara visu pa savam, nepakļaujoties darba devēja norādēm. Vienmēr...

V VinetaJan 23.10.2012
Komentāri 4 Celtnieki

Vigo Rudzītis - Uzmanieties! Vigo Rudzītis (t.26558690) Talsu rajonā ir krāpnieks

Ir atrodams sludinājumu portālā ss.lv, sola uzbūvēt privātmāju par 165ls m2 līdz baltajai apdarei, kas beigās neatbilst reālām izmaksām. Darbus veic neprofesionāli un nekvalitatīvi, zog pasūtītāja materiālus un līdzekļus būvmateriālu iegādei. Ja nevēlaties būt apkrāpti, neiesaku ar viņu uzsākt jebkādu sadarbību!

D dimants 18.10.2012

Vigo Rudzītis - darba līguma nepildīšana

Vēlējos atremontēt mājas gala fasādi. Atsaucos uz sludinājumu ss.lv, jo meistars ir no mūsu pašu rajona. Noslēdzu mutisku līgumu par darbu izmaksām, materiālu sagādi un darbu izpildi. Pielaidu kļudu iemaksājot avansu materiālu iegādei. Kaut kādus materiālus piegādāja, bet norēķina nav, bija tikai solījumi darbu veikt, bet ir aizbildinājumi ar it kā cita darba, vērtīgāka, izpildi. Pagājuši jau 2 mēneši un 20 dienas, sācies lietus periods. Darbs nav iesākts, mājas gals mirkst lietū, meistar...

K kliente55 16.10.2012

28851388 - Neprofesionālis

Neuzticieties Gintam Drozdovskim ar tālruņa numuru 28851388! Viņš ir neprofesionāls un vāji zinoš jomās, kurās sevi reklamē: Laistīšanas sistēmas, Santehniķa pakalpojumi, Ārējie santehnikas darbi. Neuzticiet viņam neko!!! Un būsiet aiztaupījuši sev galvassāpes!

Gints Drozdovskis - Neprofesionālis

Neuzticieties Gintam Drozdovskim ar tālruņa numuru 28851388! Viņš ir neprofesionāls un vāji zinoš jomās, kurās sevi reklamē: Laistīšanas sistēmas, Santehniķa pakalpojumi,Ārējie santehnikas darbi. Labāk neuzticiet viņam neko!!! Un būsiet aiztaupījuši sev galvassāpes!

SIA "FO 410" - apčakarē

Gribēju informēt visus kas meklē informāciju par šo firmu "FO410". Pats pastrādaju nepilnu mēnesi, no sākuma solija 20-30ls dienā, bet kaa pienāca algas diena(ik pa 2ned), šefs tieca ka, nekad nēsot teicis ka 20-30ls, bet gan esot TĀME. 400ls uz 3cilvēkiem, itkā nav slikti, bet visus darbus ievelk, tehniku nesūta..1ned darbs pārvērtās 3ned darbā un maksāt vairs negrib, kā objekts iet uz galu, saka ka pašreiz nēsam vajadzīgi, naudu esot itkā samaksājusi 80Ls katram, avansos lai būtu ko ēst un...

J janks10 16.10.2012

AtrisinātaArtis Počs - slikts meistars-lielībnieks

Nu īstākais mutes bajārs. Sasolīja labi un ātri, bet sanāca kā vienmēr. Darbs ievilkās pāris mēnešu garumā. Tāmē sarakstīts daudz kas un sasolīja arī daudzsološi. Bet pēc nosacītās pabeigšanas nevarēja man piestādīt nevienu apliecinošu dokumentu par garantijām. Ventilators iebūvēts tā, ja vajadzēs to remontēt, tad būs jānoārda vai pus kamīns. Apdare izpildīta pavirši. Nez vai pie visiem viņš strādā tik pavirši?

A Arvils 13.10.2012
Komentāri 8 Celtnieki

nika pro - bardaks

pilnīgi piekrītu teiktajam, neeiet tur strādāt, pilnīgi stulba darba organizācija, darbs sākas caur pakaļu, gandrīz cara laika instrumentiem jāstrādā mūsu 21 gadsimtā, algas neizmaksā laicīgi, tikai mazu avansu no tā met kā suņiem, cit reiz pat neizmaksā vispār, strādniki mainās nepārtraukti, labie aiziet, vietā nak jaunieši kurus vēl ir jāmāca.

Z zincha 04.10.2012

Artis Počs - Slikta kvalitāte

Slikta kvalitāte Ar pusotra mēneša nokavēšanos kamīnmeistars Artis Počs uzskata, ka kamīnu esot uztaisījis. Kvalitāte gan ir briesmīga. Riģipša apšuvums stūros salūzis, izdrupis. No paredzētām apaļām formām ne vēsts. Vienīgais ko pats kamīnmeistars atzina, ka kamīns sanācis "S-d--s", solījās defektus novērsts, bet tas jau atkal tikai solījuma līmenī. Šā "profesionāļa" pakalpojumus neiesaku nevienam kas būvējas.

A alvis2 27.09.2012
Komentāri 11 Celtnieki

SIA "ELAKS Plus" - Nekvalitatīvi paveikts darbs

Pasūtot plastikāta logus pie šīs firmas jums būs jāsaskarās ar to kad termiņi netiks ievēroti un darbs tiks padarīts ne līdz galam . Ļoti slikts serviss un zems līmenis ! NEIESAKU

R redfox 22.09.2012

Ekoteh būve - par algam

par algam Firma SiA "Ekoteh būve", kas nodarbojas gan ar siltumnicu celtniecibu, gan eku siltinasanu apšmauc savus darbiniekus . reali vini maksa divas algas... gan uz papira gan uz rokas..... un nostradajot pedejo menesi, ja uzraksti atlughumu, vini tev vairs izmaksa tikai oficialo naudas dalu..... esiet uzmanigi, it seviski, ja tieciet stradat kur objektu vada Aivars Krūmiņš un Maksims

I ina17 21.09.2012

Rigas 45 vidusskola - Rigas 45 viduskola

Zinu ka ir eiro remonts, bet labprat uzinatu kas veicis PORNO remontu šai skola? Kādēļ darbi nav pabeigti? Skolas remontiem tika atvēlēti 12000000 no domes? Stulbums...............

P Pālis V. 16.09.2012

Jānis Galviņš , Martiņš Galviņš - Krapnieki

Jānis un Martiņš Galviņš dara tagad ļoti professionali, pie mums pastrādāja 3 stundas traktors (tipa līdzināja ceļu), un es redzu, ka viss notiek, un samaksāju viņam lielo avansu, protams Jānis gribēja dabūt uzreiz visu summu. Nākamā dienā visu laiku Janis sapulcē, sms teica, ka atbrīvosies tikai nākama nedēļā. Domājam ar dažiem citiem, kuri uzrakstīja šeit (sudzibas.lv) līdzīgu informāciju ierosināt krimināllietu, UZMANIGI VIŅI IR KRAPNIEKI ! Tel. Jānim 29696109 Martiņam 29698945

L leksa_777 15.09.2012
Komentāri 2 Celtnieki

Martins, Janis Galvins - Krapnieks, bledis, apkrapejs

Krapnieki Martins Galvins un Janis Galvins citigi turpina apkrapt cilvekus. Vaja atmina par izdarito, sirdsapzinas trukums un bezatbildiba savu bernu prieksa laikam ir katra krapnieka starta komplekts. Tik daudz glevuma, divkosibas ka krapniekam Martinam Galvinam un krapniekam Janim Galvinam, nav iznacis piedzivot. Ludzu uzmanieties no siem krapniekiem.

M MartinsBu 14.09.2012
Komentāri 6 Celtnieki

Jānis Galniņš , Martiņš Galviņš - Krapnieks

Jānis (p.k. 310873-10652 ) un Martiņš Galviņš dara tagad ļoti professionali, pie mums pastrādāja 3 stundas traktors (tipa līdzināja ceļu), un es redzu, ka viss notiek, un samaksāju viņam lielo avansu, protams Jānis gribēja dabūt uzreiz visu summu. Nākamā dienā visu laiku Janis sapulcē, sms teica, ka atbrīvosies tikai nākama nedēļā. Domājam ar dažiem citiem, kuri uzrakstīja šeit (sudzibas.lv) līdzīgu informāciju ierosināt krimināllietu, UZMANIGI VIŅI IR KRAPNIEKI ! Tel. Jānim 29696109 Martiņam 29698945

L leksa_777 14.09.2012

stroitel Slava - celtnieciba

vnimanieї vsem kto iset remontnikov.Boites celoveka - nomer telefona 26777543 - zovut Slava. Vigljadit kak pjusij celevek- n0s sloman i povadki ugolovnika. Prihodit razvodit grjaz < delaet brak- portit material i propodaet na neskolko dnej. Zatem prihodit i ugrozami i santazom vimogaet dengi za nesdelannuju rabotu. Ocen strasnij i opasnij celovek -- nastojasoj mosennik

privati. - zadziba

celtnieks vardaa leons virietis ap 40 gadiem esot arhitekta dels .izremonteja man veikala telpas un apzaga.instrumenti,kafijas aparats.kopsumaa uz 300ls.pazimes.ap 100kg reta uz lupas .presee roku kadreiz iespiedis pirksta nav.stradajis radisona drosibas dienestaa.ja kadam ir info par sho zagli dodiet zinju. uz sho [slēpt]@inbox.lv

S slepens7 29.08.2012

Jānis Priževoits - Nekvalitatīvs remonts

Pavasarī meklējām steidzami brigādi remontam dzīvoklī. Demontāža, elektrība, santehnikas darbi, reģipsis, sienu krāsošana, flīzes. Šis cilvēks, pēc mūsu tekstiem, ka gribam kvalitāti un par to arī maksāsim, apsolīja zelta kalnus. Brigāde un viņš tai skaitā neprot, ne kanalizācijas darbus, reģipsi liek šķībi greizi, bez leņķiem, flīzes peld katra uz savu pusi uz āru uz iekšu. Pirms tam nomālē visas sienas 2x ar hidroizolāciju!!! Izmetu laukā šitos gudriniekus, tikai žēl, ka ne uzreiz ;...

S Skloda 29.08.2012