www.sudzibas.lv Igors Ganzuļa Neuzticieties šim cilvēkam - krāpnieks

Igors Ganzuļa - Neuzticieties šim cilvēkam - krāpnieks

Vēlos brīdināt visus kas iespējams saskarsies ar šo cilvēku- Igors Ganzuļa ( игорь ганзуля ).
Sākšu ar to, ka pats es neesmu bagāts cilvēks. Ļoti ilgu laiku krāju naudu lai varētu saremontēt savu vecāku atstāto vasarnīcu, kura pašlaik ir katastrofālā stāvoklī.
Atradu reklāmā šo Igoru Ganzuļu, kurš pēc iepazīšanās likās simpātisks cilvēks, kurš ir savas jomas profesionālis un kuram var uzticēties.
Samaksāju viņam avansu Ls 2000. Darbi tika uzsākti.
Igors norīkoja manā objektā strādāt divus cilvēkus (kas izskatījās pēc alkoholiķiem, bet igors protams teica, ka viņi ir profesionāļi un viss būs kārtībā).
Pirmajā dienā atbraucu vienoties par darbu gaitu. Pirmkārt bija jāsaremontē jumts, jo daļa jumta bija sapuvusi un tecēja mazliet cauri.
Pēc nedēļas atbraucot pārbaudīt kā iet darbi. Konstatēju, ka daļa jumta ir nojaukta un visu nedēļu jumts nebija nosegts ar plēvi. Tāpēc oktobra lietus pielēja pilnu māju. Pagrabā bija pielijis pus metrs ūdens.
Protams sāku trakot, zvanīju Igoram, bet viņš man pateica, ka lai nosegtu pareizi Jumtu man ir ārpus budžeta jāpiemaksā 5000 Ls, lai uzbūvētu pagaidu jumtu.
Šeit man parādījās divi jautājumi:
1) Loģiski ir redzams, ka Jumtu var noklāt ar plēvi, nemaksājot nekādus tūkstošus
2) Kāpēc Igors to neierēķināja sākotnējā tāmē...
Atbraucu nākamajā dienā.
Viens no igora strādniekiem sāka dzert, tāpēc turmpāko nedēļo strādāšot tikai viens darbinieks.
Pēc divām dienām atbraucot, konstatēju, ka darbi vispār neturpinās. Strādnieks saka, ka neesot kaut kāda materiāla, bet pašu igoru nevarot jau otro dienu sazvanīt.
Zvanu Igoram - šis neceļ.
Zvanu nākamajā dienā. Igors saka, ka esot daudz darba citos objektos, tāpēc viss ir mazliet iekavējies. Materiālus viņš atvedīšot pēc pāris dienām, jo pašlaik neesot laika!!!!!!!
Es protams biju šokā, bet nu labi, došu vēl vienu iespēju, jo naudu taču esmu samaksājis.
Igors atsūta vienu jauno darbinieku un materiālus - darbi turpinās.
Nojauktās jumta daļas vietā - būvē jaunu karkasu.
Pēc nedēļas karkass gatavs. Es protams priecājos, jo kaut kas beidzot sāk kustēties.
Zvana igors - saka, ka vajagot vēl Ls 2000.
Iedevu viņam vēl Ls 2000. Darbi turpinās.
Atbraucu pēc nedēļas apskatīt māju. Skatos mājā neviena nav.
Zvanu Igoram. Igors saka, ka viens darbinieks esot apslimis, otrs kaut kur pazudis. Saka, ka rītdien būšot.
Atbraucu nākamajā dienā. Atkal neviena nav.
Piezvanīju savam paziņam celtniekam, kurš strādā normālā būvuzņēmumā.
Šis atbrauc, skatās uz to karkasu un saka, ka viņš ir uzbūvēts ne pēc līmeņa un salabot tādu nemaz nevar. Jājauc nost.
Es zvanu, stāstu šito Igoram. Igors sāk mest nost klausuli.
Zvanu visu dienu - neceļ.
Nākamajā dienā zvanu no cita numura. Igors paceļ un saka, ka nevis viņš man ir parādā, bet es esot viņam parādā, jo darbs ir darīts un es te pēksņi sāku uzdot par daudz jautājumus un mēģināt ne tikai atcelt mūsu vienošanos bet arī prasīt naudu atpakaļ.
Tālāk negribu vairs stāstīt. Paši saprotat. Esmu pazaudējis daudz naudas dēļ Igora Ganzuļas. Naudu atpakaļ dabūt nav reāli, tāpēc vismaz vēlos brīdināt citus. Nekādā gadījumā nesadarbojieties ar Igoru Ganzuļu. Kretīns un uzmetējs!!!

Ar cieņu,
Andrejs