Reitings Celtnieki

25%
Pz2Būve
25%

Mareks Pikevics - santehniķis - Krāpniecība

Mareks Pikevics, uzmanieties no tādiem Mutes braucējiem, kā viņš. Smalki apstrādā. Uzbūra burvīgu ainu, kā vajadzētu, ko tik viņš var izdarīt. Noslēdzām līgumus, samaksājām priekšapmaksu pret parakstu. Atsūtīja demontētāju, darbi aizgāja, mums sūdzību nebija. Pats Mareks solījās nākt, kad grīda būs izžuvusi. Un ar to arī normāla sadarbība beidzās. Tad viņam bēres tantei, tad atkal dzimšanas diena jāsvin. Materiāli netika piegādāti pat uz pusi solītā ( lielas aizdomas, ka tie paši ir zagti, bet...

I Inta02 28.06.2012

Kristaps Sijats - buvniecība

Nekad neuzticiet jumta darbus tadam Kristapam Sijatam. Cilveks apsolas daudz ko izdarit, bet vienkarši izspeidis no Jums naudu, darbus, ja ari paveks kaut ko , tas it tikai lai izspiezt to naudu, pec tam jus redzesiet ka tas ir martishkas darbs un visi buvniecibas materiali vienkarsi ir sabojati... Vins ir shulers. Esat uzmanigi. Vina telefona numurs 26487798

Q query 27.06.2012

Ģirts Kučers - Termiņi un norēķini

Cilvēki, ja gribat pārbaudīt savu pacietību un cīnīties par savu taisnību pusgada garumā - laipni lūgti sadarboties ar Ģirtu Kučeru, kas nodarbojas ar žogu likšanu. Nemkasājiet neko avansā, jo pēc tam atpakaļ dabūt ir praktiski neiespējami. Solīja žogu uzlikt 2 nedēļu laikā- rezultātā pagāja 4 mēneši, iekļaujot ikdienas zvanu ar atgādinājumu par kavēšanos un ikdienas solījumu, ka rīt būs klāt. Un tā bezgalīgus 4 mēnešus. Lai veicas!

I Italiana 25.06.2012

Martins Galvins - Krāpnieks

Krāpnieks Ir pienācis kārtējais pirmdienas rīts, bet Mārtiņš Galviņš un viņa komanda (brālis Jānis, šoferis) tā arī nav parādījusies mūsu laukumā, lai veiktu darbus, par ko ir izkrāpusi no mums 1500Ls. Esat uzmanīgi no šādiem darboņiem: - Mārtiņš Galviņš (cenšas būt projektu vadītājs) - Jānis Galviņš (Mārtiņš viņu nozīmē par darba vadītāju, kaut gan pats Jānis nemaz nevēlas par tādu kļūt :-)). Brauc ar zilganu Chrysler Voyager - pievienoju foto. Pēc pēdējās informācijas es tieku vainots par to, ka ceļu...

M MartinsBu 24.06.2012
Komentāri 4 Celtnieki

LDE Trade SIA - Tirgo braki

pirku no siem bugslock lupatinu, pret odiem , kura nemaz nepalidz, kad velejos atgriezt naudu siem man atteica, jo teica ka prece ir patenteta. tagad sie jau seit http://www.perkamkopa.lv/product/2407#commentBox2407 sie ari tirgo zobubirstes un visadu hernju , nedod garantiju nekadu tik tirgo :D neiesaku iesaistities ar siem. kur skatas perkamkopa nav saprotami.

S samantald 20.06.2012
Komentāri 3 Celtnieki

Martins Galvins - Krāpnieks

Krāpnieks Ir pienākusi pirmdienas pēcpusdiena, bet Mārtiņš Galviņš un viņa komanda (brālis Jānis, šoferis) tā arī nav parādījusies mūsu laukumā, lai veiktu darbus, par ko ir izkrāpusi no mums 1500Ls. Esat uzmanīgi no šādiem darboņiem: - Mārtiņš Galviņš (cenšas būt projektu vadītājs) - Jānis Galviņš (Mārtiņš viņu nozīmē par darba vadītāju, kaut gan pats Jānis nemaz nevēlas par tādu kļūt :-)). Brauc ar zilganu Chrysler Voyager - pievienoju foto. Šī brigāde ir krāpnieki un viņus labāk aizstaidzināt un mani informēt, ko vēl viņi dara. Jo mēs jau vācam kopā lietu. Sistemātiska krāpšana ir pārkāpums.

M MartinsBu 18.06.2012
Komentāri 6 Celtnieki

elena - Ziedoja lielu naudas summu!

Labvakar, I atvainojamies par šo ielaušanos, mans vārds ir Elena MAGUIT dzimtā Francijā. Es esmu sazinoties jums šo ceļu, jo es plānoju darīt kaut ko ļoti svarīgu. Tas šķiet mazliet aizdomas tiešām taisnība, ka es jūs nepazīstu un nezini mani. Patiesībā, es cieš no smadzeņu vēža, kas ir nedziedināmi slims, mans ārsts ir tikai informēja mani, ka manas dienas ir skaitītas, jo mana veselības stāvokļa pasliktinājās. Atkarībā no Doctor ir pamatots mani, bumba patlaban manā smadzeņu būrī, man ir šī...

Martins Galvins - Krapnieks

Martins Galvins tiek meklets saistiba ar izkrapto naudas avansu par buvniecibas darbiem. Paldies visiem, kas jau ir palidzejusi. Izradas, ka iesaistits varetu but vina radinieks Janis, kurs tiek stadits prieksa ka darba vaditajs. Brauc ar Chrysler Voyager. Esat uzmanigi.

M MartinsBu 13.06.2012

AM Būvserviss - Krāpnieki

Mārtiņš Galviņš uzdodas par SIA "AM Būvserviss" darba vadītāju un izkrāpj naudu avansam, lai pēc tam pazustu, neveicot darbus. Izmanto ss.lv serveri, lai piedāvātu savus pakalpojumus, kā arī vairākas epasta adreses, kas atrodas inbox.lv. Es meklēju palīdzību, lai atgūtu no manis izkrāpto naudu. Pats Mārtiņš Galviņš dzīvo Rīgā, Zolitūdē.

LATSPAS - Мутная контора! Не платит по счетам!

Фирма веселее не бывает! Когда приходит время платить по счетам до шефа Анатолия Вы не дозвонитесь! Секретарша будет говорить, что он сегодня не появлялся или только что ушел или заболел .... вариантов у них не мерено! Суть одна - кинуть партнера это их стиль жизни. Чтобы не быть голословным предлагаю Вам позвонить в фирмы-коллекторы. Я позвонил в одну из них - "Julianus inkasso Latvija" т. +37167783131 , и оказалось, что у них на эту фирму лежит 7 счетов не оплаченных разным фирмам еще с 2009...

M metallist 09.06.2012
Komentāri 0 Celtnieki

AM Būvserviss - Kavē darbus

Ļoti dīvaina kompānija - atbrauc, uztaisa tāmi, piedāvā veikt darbus, bet kad esam vienojušies par darbu uzsākšanu, pazūd un neceļ klausuli, bet atbild tikai uz sms. Darba vadītājs Mārtiņš Galviņš izvairās no sarunas.

AM Būvserviss - Saņem priekšapmaksu un pazūd

SIA "AM Būvserviss" ar vadītāju Aleksi Madžuli strādā nekvalitatīvi un ja izmāna priekšampaksu tad pazūd un darbus neveic.

J Juris L 28.05.2012
Komentāri 5 Celtnieki

Rigas Celtniecibas koledza - (bez temata)

Rīgas Celtniecības koledžas direktores uzvedība un attieksme pret skolēniem. Viņa neievēro pieklājības normas lekciju laikā, piemēram, vienkārši atbildot uz telefona zvanu un runājot lekcijas laikā. Kā arī skolēnu šķirošana, ir tādi kuri patīk, bet citus vienkārši neņem par pilnu.Attieksme nicinoša.

D domko 27.05.2012

Edgars - mašīnapmetums - Mašīnapmetums

Neuzticieties cilvēkam vardā Edgars, kas sludinās SS, ka kvalitatīvi un profesionāli veiks mašīnapmetumu. No sākuma ir liela steiga ar materiālu pasūtīšanu un piegādi, kad materiāls ir piegādāts un no klienta puses apmaksāts, tā steiga pazūd un minētie darbi tiek atlikti. Pēc tam tiek atslēgts telefons. Materiāli darbu veikšanai tiek atvesti pēc vidējiem aprēķiniem nepietiekošā daudzumā vismaz -40%. Pie darbu salīgšanas tiek solīti visi nepieciešamie dokumenti. Piegādājot materiālus tiek...

V vaze 23.05.2012
Komentāri 10 Celtnieki

SIA K Būve - Potenciāls nemaksātājs un uzmetējs

Ja vēlaties neredzēt savu naudu,tad droši strādājiet ar Jāni Klaparu

B b.n 18.05.2012
Komentāri 1 Celtnieki

Sia GLITĀK - (bez temata)

Ši celtniecibas firma čakare stradniekus menesiem nemaksa naudas tik katru dienu sola pa 2menesiem isniedz 30ls un atliek katru dienu uz citam dienam savakusies objektus un tagad tik čaakare stradniekus taka apdomajaties pirms lienat šaja firma!!!!

P patrx22 09.05.2012
Komentāri 5 Celtnieki

Бурение скважин. установка "спиц" - Бурение скважин. установка "спиц"

Ниже указано объявление опубликованное на SS.LV, с телефоном (371)268-41-353, E-mail: [slēpt]@inbох.lv, Крупко Витолд, P.K. 311058-14505, будте внимательны с данным господином, может взять аванс, начать работу, затем исчезнуть не закончив работу. Известны 2 случая в 2012 году. Объявление: Дёшево. бурение скважин. установка "спиц", -Высшее качество воды в данном месте-установка фильтра точно в лучший водоносный слой, на перекрёстке водных жил, правильная отсечка плохих слоёв, двойная...

Andrejs Jakovlevs - мошенник

Если Вам когда нибудь повстречается этот человек, будте начеку!!! Он нечестный "на руку"... "джентельмен" не стесняется обманывать даже женщин.

R rizhanka 08.05.2012

CRU-Interjers/Māris Lubiņš - Nemaksā parādus

Ieteicu uzmanīties biznesa sadarbībā ar glumu tipu Māri Lubiņu. Mana pieredze rāda ,ka aizdodot savu naudu būvmateriālu iegādei Mārim Jūs savu naudiņu atpakaļ vai nu vispār nedabūsiet vai arī pēc desmitiem zvanu un vēstuļu saņemsiet tikai mazu daļu. Mums viņš ir parādā tikai dažus simtus un tos pašu nevar atdot jau gadiem ilgi. Acīmredzot ,lai varētu vecos parādus nemaksāt tagad ir nodibinājis jaunu firmu sia Profbuilder. Tātad uzmanamies no Māra Lubiņa,lai kādā firmā viņš būtu.

K Kreditors 13.04.2012
Komentāri 0 Celtnieki

Wodmaster SIA - Krāpnieki

Ir parādā par transporta pakalpojumu no Latvijas uz Norvēģiju no 2010 gada Oktobra. Naudu ir saņēmuši no pasūtītāja vēl pirms preces iekraušanas ! Telefona nummurus maina , slēpjās , bēguļo , maksāt netaisās ! Tirgo malku , zāģē kokus , būvē koka mājas. Ir vēl viens uzņēmums ; Woodworking Group SIA - tas tā , lai ja kas ar vienu , paliks otrs. Reģistrēts tur pat Palangas 5-1 Rīgā uz Fiļimonovas Olgas vārda , bet patiesībā visu regulē tur Aleksejs Fiļimonovs ! Esiet uzmaīgi no šiem krāpniekiem!

S smile 22.03.2012