AB VERSION - KRAPNIEKI

velos informet visus celtniekus,lai nesasienas ar cilveku varda Andreijs tel nr-26963735,ka ari ar civeku varda Ediks tel nr-20079722 (ta saucamie darba deveji). Apstaklis tads,ka augstak minetie cilveki nemaksa augu,jo katru menesi pienemdarba jaunus leti uzcitigos celtniekus. Esiet piesardzigi!

U

M Maddalena 16.05.2013

Kāpēc viņiem būtu jāmaksā augu? Vai tiešām negribi naudu, bet augos vēlies samaksu saņemt? Tad jau nav brīnums, ka nemaksā, jo kur nu būvlaukumā augus tik daudz atrast!
Tu tiešām nezini, kā rakstās vārds Andrejs?

O ods 16.05.2013

Kada starpiba ka cilveks uzrakstija to kludaino vardu, tapat visiem ir skaidrs par ko tema.Nevajag pargudro telot un piekasities pie pareizrakstibas kur to nevienam nevajag.

M Maddalena 17.05.2013

Nu ja viņš saņem samaksu augos (laikam, halucinogēnajos), tad nav brīnums un nav tālu tava novēlējuma piepildīšanās.
ods, ja tev nav starpības, tad dūdo citur, citādi odu spreju virsū uzsmidzināšu, sagribēsi algu sprejos saņemt pēc tām vīzijām, kas tev radīsies tā iespaidā! Tirliņi... Viens nedataisītais celtnieks-bremze, otrais - nedabeigtais ods, laba kompānija, vēl sūdu muša trūkst.

O ods 17.05.2013

maddalena, tu esi pidars, un nau starpibas jauns vai vecs, raksti visadu sxnjagu tikai tapec, ka neta var visu savu debilismu izvemt nesoditi, nekaitini, ...

M Maddalena 17.05.2013

Tu pārbaudīji?
Pidaru tēma katrā ar to nesaistītā tekstā lieliski nodod latentus pidarus, kas tik sapņo par savas brūnas acs dēkām. Kā var tik klāji paļīties??? O-ho-ho, mīkstumiņš nodega kā no krūma!
Ne nau, bet nav, tirliņ, trīs burtus vismaz vari iemācīties?

O ods 17.05.2013

satikt be tevi, varonis tramvajs, , bet tu jau tikai muti bruke, ...kur tu augli vegete, ..varbut esi invalids nezolids, .mans vards ir raitis odins, davai saskrienamies varoni ZORRO...

M Maddalena 18.05.2013

Mīkstumiņ, man vienalga, kā sauc tādas nožēlojamas personībiņas, nesūtu man, lūdzu, savus neķitrus piedāvājumus uz privātajām vēstulēm, jo es neesmu tendēta saistīties ar večiem, kuri nevar nopelnīt vairāk kā tik braucienam tramvajā. Man patīk mans vīrs un mana mašīna, bet tev, nabaga šmurgulīt, ir beidzot jāpadomā par savas brūnas actiņas apmierināšanu, jo nerealizētās vēlmes ļoti ietekmē tavu domāšanas un domu izklāsta stilu. Kaut kāds pārāk pareģojams un garlaicīgs esi, vārdu krājumiņš tāds paskops krietni. Nu kāds varētu arī būt vīrietim līdzīgajai būtnei ar uzvārdu Odiņš. Tas, ka tu savu vārdu raksti ar mazo burtu, arī liecina par smagiem kompleksiem un problēmām ar pašidentitāti.
Jebkurā gadījumā palūdz mammītei, lai parāda tevi psihologam, kādam uzvedības un identitātes problēmu speciālistam. Naudiņu, protams, būs jāsakrāj, atsakot sev kādu laiku arī prieku pabraukāt ar tramvaju, sapņojot tur par filmu varoņu muskuļotajām rokām un tvirtām pēcpusēm, bet nu pacieties, tas ir tā vērts. Cerams, ka mammīte nepavada tevi arī uz tualeti, tikai beigās atnāk nomazgāt dibentiņu un krāniņu, līdz ar to paonanē kādu laiciņu tur uz savu elku Zorro. Galvenais nesatraucies, lai siekaliņa nesāk pārāk strauji tēcēt - mammīte nobīsies, ies uz tualeti tad kopā ar tevi un pieskatīs rociņas, lai diendusas laikā tu tās turi virs sedziņas. Turies, drīz tev palīdzēs.