www.sudzibas.lv K- Fabrika Nemaksā naudu

K- Fabrika - Nemaksā naudu

Neiesaku jums tur neko sadarboties ar šo iestādi. Pirmkārt ļoti slikta kvalitāte visiem darbiem ja neticat tad pajautājat kādam no SKONTO BŪVES viņi jau iegrabas uz K-Fabriku.
Vadātājs ir EDGARS kurš darbiniekiem nemaksā naudu un tik saka lai pagaidot un turpina atmest pa kādiem 20Ls.
VIŅŠ IR ĻOTI DAUDZ PARĀDĀ CILVĒKIEM.
UN NODOKĻUS ARĪ NEGRIB MAKSĀT MAKSA MINIMĀLO UN PAREJOS ĶIPA SAKA KA UZ ROKAS BET NEKO JAU NEDOD.

NEIESAKU SADARBOTIES JA REDZAT KAD VIŅI IR SAISTĪTI AR CITAM FIRMĀM TAKĀ CILVĒKI PASKATIETIES KURI JUMS GATAVO TAS MĒBELES VAI RESTAURĒ LOGUS, DURVIS, KĀPNES. saku godīgi kvalitāte nulle.

R

M malbec 02.01.2015

Pilnīgi piekrītu. Gada laikā 2x nomainīja nosaukumu -K-fabrika.lv SIA un tagad šī firma saucas AGK-fabrika SIA