SIA „Strojinvest CK”, - Renovācija

Sveiciens!
Ieteiktu visām dzīvokļu īpašnieku biedrībām, kas plāno uzlabot energoefektivitātes rādītājus apsaimniekotajos namos, nesasaistīties ar būvniekiem SIA „Strojinvest CK”, Reģ.Nr: 50103265901, Adrese: Mednieku iela 19/1-4, Ogre, Ogres Novads, LV-5001. Tās Valdes loceklis Jānis Spulis- liels demagods, kas netur vārdu un neatbild par saviem darbiem (konkrētajā gadījumā nenovērsa garantijas laikā radušos renovācijas defektus).
Otrs- neskatoties uz to cik nopelniem bagāti jums tiks piesaistīti būvuzraugi, viņiem visiem ir pofig gan par darbu kvalitāti, gan arī materiālu atbilstība tāmē noteiktajai. Patiesībā viņi retu reizi atbrauc uz objektu, jo, lai sanākti desai, tas ir pieteicies vēl 10 objektos par būvuzraugu…
Noteikti ieteiktu piedalīties preču iegādē un piegādē, jo galu beigās jums pašiem šādos mājokļos būs jādzīvo, bet ne tādiem Spuļiem, Spaļiem, utt, kuri pakaltūrē un pazūd- pat gļēvi uz telefona zvaniem neatbild.
Ar cieņu,
Rolands L.

R

T Tā ir 24.10.2013

Es dzirdēju kā tā firma izpildija darbus pa divi reizes mazāku tāmi nekā bija sākumā, un daudz ko ielika papuldus pa savu naudu, protams darot labdarību nebūs naudas us garantijas remontiem, tā arā firmas iet uz grunti.. Bet citi grib pa sviestmaizi visas ekstras un vēl gudri runāt neko savā mūža reālo neidarot, strādāt ar pildspalvu nenosmērējot savas rociņas.. Jāgriežās pie RE & RE tur jums būs garantijas remonts par divas reizes lielāko tāmi..

M Mančinskis 17.02.2014

Jāā, atklāja Ameriku visiem Rolands L.
Visa Latvija tā strādā jau 10 gadus, nu tu galīgais lohs un idiots ja domāji citādāk..
Ar cieņu..