www.sudzibas.lv sia»jauns jumts» neprot uzlikt jumtu

sia»jauns jumts» - neprot uzlikt jumtu

atradu reklāmā šo firmu,sapratu saistīti ar jumtiem bet tagad saucu palīgā izplatītājfirmu-RUUKKI pārstāvjus-ekspertus,kuri secināja ka viņu piegādātais jumts ir nepareizi uzlikts.paldies pārstāvjiem kuri nāk pretīm un gatavi pārtaisīt jumtu.Neuzticieties Robertam ĻEONKOVAM un viņa slavētajiem meistariem-ARTŪRAM SALDAKAM un pārējiem..........Visa mana nauda ar kuru es norēķnājos katru nedēļas nogali par paveikto darbu,Robertam gāja (uz izlīdzināšanu),tas ir maniem strādniekiem neizmaksā visu,bet sev mājas būvniecībai un arī citos objektos -vispār par ko runāt .Kad es jautāju - strādniekiem kāpēc tik lēni iet uz priekšu darbi,viņi atbildēja-KĀ MAKSĀ TĀ STRĀDĀ.....Jautājums kas tas par vadītāju,ja no klienta saņem pieklājīgu naudu kā par profesionālu darbu,bet brigadi savācis no cilvēkiem kas īsti nemāk neko.........Zinu ka arī Roberts nav meistars,tāpēc sanāk apburtais loks,skatās acīs un stāsta pasakas.Tad kad man apnika,es Robertu atšuvu,pēc dažām dienām saņēmu no viņa ziņu-pastā kad Artūrs Saldaks esot bīstams civēks,jo visur kur stādājis esot bijuša problēmas,es nenoticēju,bet viņš bija tas kas samaitāja RUUKKIjumtu.KADS ESI PATS,TĀDA TAVA BRIGĀDE...

S superzenjka 02.10.2013

Тоже столкнулся с этой горе-бригадой и Робертом. Еще летом договорились, что сделают с гарантией крышу в гараже и сливы. Приехали специалисты из этой фирмы, составили смету и сказали, что вся работа займет пару часов. Сумму даже не стал сбрасывать, главное сказал чтобы сделали качественно и с хорошими материалами. Мало того, что они эту работу растянули на две недели, так еще и на материалах пытались обмануть-привезли бу сливы и рубероид плохого качества, также пытались обмануть с квадратурой. В итоге, через скандал они доделали крышу, но она до сих пор течет. На вопрос Роберту где гарантия, он ответил, что надо будет еще доделывать крышу и это будет стоить денег. Очень жалею, что столкнулся с этой фирмой, дальше будут доделывать уже другие.

R Roberts Ļeonkovs 28.12.2016

Aprīnojams cilvēks,standarta garāžas jumta kv ir 26-28kv visas garāžas nav vienādas,jo kad cēla 70-80gados,cēla,tā ka vienādas garāžas nemācēja uzcelt,ja ir rindu garāžas un kaimiņiem,nav labot jumts,tātad jumta segums jāpalaiž uz viņu garāžām ap 30-40cm,jo starpsienas ir viena ķieģeļa biezumā,kas sastāda 24cm+java un iespējams apmetums,jumtu slīpumi ir katrs dažādāks un nepārlaistot,tos 40cm,vel iespēja,ka ūdens tek zem vecajiem,kaimiņu jumta segumiem un ietek zem jaunā,tātad iekšējā kv ir ap24-26kv,bet ārējā var būt 33-38,jāņem vērā,ka šī garaža atrodas Ogrē,pie lielveikala Tops un šis cienijamais,kapeiku skaitītājs,gribēja iekļauties 30kv un visādi,mācija,ka viss,būs labi un ekonomēja,rādija kur pietiks utt,tad pasūtija teknes 3m un 2tm trubas,es sareiķinot paprasiju 17ls,faktiskā cena ap12ls,trubu kronšteini,dībeļi,līkumi 3gb,kniedes,tekņu āķi un vel aizbīdņi,sīkumi,tak viņš pēc mana saraksta,atrada lētāko ķīnas varijantu un paziņoja,ka es viņu apkrāpju,kopāja materiālu izmaksas ap 100ls+transports15ls,gāze un darbs ap 55-65ls,nu biznes riktīgs,teknes pateicu,ka atvedīšu,kad braukšu uz viņa izdevīgo bāzi un uzmontēšu,kad būs brīvs,tā toreiz bija starp garāžām 80-100 vienīgā ar pacelamajiem vārtiem uz pults,starp visiem tiem graustiem,citi meiģina ieekonomēt uz jumta seguma,nu kāda starpība ir rannilai 3,eur vai Ruukki 14eur,krāsa vienāda,profīli arī vel uz skrūvēm vajag ieekonomēt un tad pēc mūsu vējiem,jumta loksne,mētājas uz kaimiņa auto,labi ka kāds neiet tanī brīdī un loksne,gar degunu,nenoplanē tad ir iespēja vienam pasēdēt a otram nekad neskūties,es esmu redzējis ar dārgāko pārklājumu,segums clik,pa kuru nestaigā,naskrāpē,bet pēc 3ned viss ar maziem rūsas punktiem pārklājas,ražotājus nereklamēšu,bet saimnieki,gan domā,ka viņi internetā izlasa,labu reklāmu un viss labi,vel man tādi-pradvinutie,kas izprintē no interneta,kā montēt teknes,3lapās un māca,tas pats gudrinieks izlasija,kā dekors jāiemaisa un jāuzvelk,pats velk a sieva ar bļodu pa apakšu skraida,ķer ķīseli,kad bļodu,nevar pastiept,tad saimnieks velk otreiz,trešo reizi,kamēr turās,kad liku parakstīt,ka tā siena,ko viņš uzvilcis ir ok,tad viņš ar lielu pārliecību izteica,ka ļoti viņam patīk,es neko tādu nebiju redzējis,visi klusu smējās,iedevu nosaukumu vētra tuksnesī,dekors bij 2mm lietutiņš,siena bija īzta puzle,kad pēc dažām dienām viņš ieraudzija uz citas mājas,profisionāli uzvilktu dekoru,tad bļāva,ko mani par idijotu uztverat un par velti,dekoru kasijām nost un gruntējām un vilkām dekoru,klauns Lielvārdē pretī Maximai ir rozā māja,intresants cilvēks

R RobertsĻeonkovs 11.04.2014

Diemžēl mūsu sadarbība beidzās, pie latojuma montāžas, tādēļ es Roberts Ļeonkovs neēsmu vainīgs, kas un kā,
no maniem bijušajiem darbiniekiem lika Jums jumtu.
Jūs izvēlējāties, tā teikt strādāt pa taisno.

R Rollex 15.10.2014

Ja gribat sev nepatikšanas, pārlieku ieilgušu darba procesu, tad droši aiciniet"SIA JAUNS JUMTS"!!! Krāpšanās ar naudām un
materiāliem jums būs garantēta!!! Robetam tīri labi garšo grādīgie dzērieni un viņam maz interesē vienošanās ar klientu, par no-
līgtajiem termiņiem un darba kvalitāti!!! Tāpat viņam patīk apčakarēt arī savus darbiniekus-neizmaksāt nopelnīto un pūst pīlītes, par visādām izmaksām-gramatvedība, reklama, ielietā degviela un tamlīdzīgas pasaciņas!!! Patiesībā saņemtā naudiņa tiek
ātri vien pārvērsta alkoholā un nodzerta!!! Cienījamie pasūtītāji-ja jums ir teicama nervu sistēma, daudz lieka laika un nauda, tad
droši varat aicināt Robertu Ļeonkovu-stress būs garantēts!!! Strādāt ar Robertu Ļ.=zaudēts laiks+zemē nomesta nauda!!! Vai jums to VAJAG?!?!?

Bijušais darbinieks

Z zikss 22.12.2014

es neieteiktu sadarboties ne pasutitajiem ar mineto personu bet ari tiem stradniekiem kas mekle darbu neuzkeraties uz Roberta mulkibam nu nebus jums tadas algs ka sola pats biju vina darbinieks ari man palika pradaaa un vel daudziem citiem. Roberts Leonkovs vai Ribels ir viena un ta pati persona . Roberts ir chakaretaajs

R RobertsĻeonkovs 19.04.2015

Es Roberts Ļeonkovs strādāju jumtu svēra no 1999g un manā mājas lapā www.jumtiabc.lv var apskatīt, ko sadara cilvēki, kā Rollex, zikss, kuri staigā apkārt un nezin, no kuras puses, sākt jebkuru darbu, pēc viņu darba atliek pusi jaukt ārā.
Nodaļā amatieru kļūdas.
Varbūt, kāds uzskata, ka lauķiem iedod materiālu, viņi to sabojā, pielej saimnieka māju, saimnieks zvana, saka lietus līst
a lauķi nevelk tendu, bet dzer alu un saimnieks noņem 300eur, tad man ko darīt?
Pagājušā gadā par tādām personām ierosināju 2kriminālietas, šogad atkal 2, žēl ka ir tādi cilvēki.
Tiko es ar kolēģi uzlikām 40grādu guļbūves profilu, divplakņu jumtu, monterei 163kv ar vējmalām, lāsenēm, korēm, skursteņa apdari, pa lietu, sniegu, divu dienu laikā Lielvārdē, tad ko lauķi 3 cilvēki uzmontē 2dienās 35kv, kur atbraucot jāpārmontē un jābrauc jāpasūta jaunas detaļas?
Jums tik grāvjus rakt, pa šņori, tādēļ mūsu komandā ņemam, tikai meistarus, tādēļ es pats piedalos visos darbos.
Tā cilvēki atļaujas pakot vati un prasīt naudu, nu ko es pats pārpakoju, šokēts

R Roberts Ļeonkovs 28.12.2016

Griezieties,pie kārklu meistariem un Jūsu māja ,būs labi nosiltināta,vati saimnieks arī labāko nopircis,kad otrajā dienā apskatijos,kā iet darbi,neticēju,ka var būt tāds līmens,siltināšanai,bezatbildībai,man vel prasija,lai es noreiķinos,pat draudēja,tā ka sacerēja stāstu uzrakstija policijai...kriminālietu,lētāk bija pārpakot un samaksāt,kaut gan,nevienam neintresēja mājas bija uz pārdošanu a gudrajs pasūtītājs,skaitija tikai naudu un nebija laika uzkāpt apskatīt,ja aizsaltu trubas,plīstu,pēc līguma es maksātu,pa visu remontu,mēbelēm apdrošinātāji labi skaita.Roberts Ļeonkovs

P Paul Labo 14.08.2017

Знаком с леонковым-рибелем. Неприятный субъект. Он и его сообщники (а.салдак и подобные) привлекают со стороны людей с целью довести объект до логического завершения, а при расчёте кидают этих людей и присваивают их работу (следовательно, и зарплату) себе под эгидой jumtiabc, tavsjumts и т.п. (названия фирм, где леонков и салдак "работают", меняются год от года, а суть та же). Для объективности замечу: Заказчику понравилась работа нанятой со стороны строительной бригады (не из рибеля кодлы-шоблы), а рибель-леонков заявил работникам этой бригады: "Пошли Вы на ..., ничего я вам платить не буду!" Пришлось фомкой напомнить ему, что за ПРОДУКТ всё-таки надо платить!

P Paul Labo 15.08.2017

А начал рибель переговоры о расчёте с объяснения, что заказчик ему до конца не заплатил за малярные работы, к которым крышевики вообще не имели отношения (если заказчик не заплатил, то поср..ник обязан был чужой бригаде выложить из своего кармана). Не хочу с этим никаких дел иметь по второму разу и другим не советую. И вообще, советую этому существу с одним начальным и одним специальным образованием лечиться.