"Jumtu meistars" Dairis - Krāpnieks!

Neiesaku ielaisties nekādās darīšanās ar „jumtu meistaru” Dairi (vecums ap 28 gadi, pārvietojas ar melnu BMW X5). Darbojas pierīgā – Olainē, Olaines novadā, Ķekavas novadā (galvenokārt vasarnīcu un privātmāju rajonos). Piedāvā veikt dažādus jumta darbus kā arī citus būvniecības un remontdarbus. Par šo darboni un viņa strādnieku – dzērāju brigādi ir ļoti daudz sūdzību. Darbi tiek veikti ļoti nekvalitatīvi, neprasmīgi, neiekļaujoties termiņos. Tiek sarēķinātas nepamatoti lielas tāmes ar mērķi, lai iegādātos par daudz būvniecības materiālu un pēc tam tos „pa kluso” aizvestu un notirgotu tālāk vai izmantotu citos objektos. Dairis ir apkrāpis arī daudzus cilvēkus paņemot avansā naudu, bet neveicot norunātos darbus – viņš neatbild uz telefona zvaniem un īsziņām.
Nekādā gadījumā neaizdodiet viņam naudu!! Dairis sola naudu atdot maksimālais 3-4 dienu laikā, bet tas nenotiek! Viņš nemitīgi aizbildinās ar dažādām problēmām (salūzusi mašīna, problēmas ar klientiem utt.) un naudu neatdod mēnešiem!
Uzmanieties no viņa, jo Dairis Ābols sākotnēji atstāj par sevi ļoti labu, patīkamu vienkārša un godīga cilvēka iespaidu. Māk ar cilvēkiem kontaktēties viņu valodā. Izstāsta savu grūto dzīvi, kas protams viss ir pilnīgs izdomājums, lai tikai iežēlinātu un iegūtu otra cilvēka uzticību. Neticiet nevienam viņa vārdam un neielaidieties nekādās darīšanās ar viņu!!

A ariss 10.10.2013

Ja tas ir tas pats par kuru es esmu dzirdejis... Tad vins ir apcakarejis loti daudzus cilvekus Plakanciema un Janupe. Vienu vecuku vins vispar uzmetis par 100 Ls.

J Jānis Veselovs® 21.10.2013

Cilvēki mīļie, ja esat apkrāpti, tad lūgums vērsties policijā ar iesniegumu par attiecīgo faktu.

K Kiwwi 09.03.2017

Dairis Ābols pašlaik dzīvo Kr. Valdemāra ielā 143

S sudzība.lv 05.07.2017

Dairis ir atrisinājis visas lietas, man nav nekādu pretenziju pret šo cilvēku, saistībā ar to, ka administrācija liedz man izdzēst sūdzību, vēlos lai visi ir informēti, ka šis cilvēks ir mainījis savu dzīvi, vēlas dzīvot pēc sirdsapziņas. Personīgi es atvainojos Dairim, ka norādīju sensatīvo informāciju.

Revenge_ 24.10.2017

Vēlos informēt, ka Dairis Ābols ir atkārtoti aizturēts nozieguma brīdī šodien. Tas nozīmē, ka visu Jūsu palīdzība ir nepieciešama šobrīd. Saņemieties un uzrakstiet iesniegumu Zemgales policijas iecirknī. Šobrīd lietas no visiem iecirkņiem būs apvienotas un viss nodots Zemgales iecirkņa inspektorei.
Iesniegumu var sūtīt arī pa pastu. Neesiet vienaldzīgi. Lielāko darbu jau izdarīju Jūsu visu vietā. Vismaz uz šo ceru no Jūsu puses.
Šim cilvēkam nav vietas starp mums un tas ko viņš darīja ir prātam neaptverams.