Viasat

ĀKF Viasat AS Latvia filiāle
Adrese: Rīga, Dzelzavas iela 120g
Rīga
Latvia
(1. stāvs, starp ieeju A2 un C)
Tālrunis: 80 205 379

Ar atbildēm
Apskatīt statistiku

Viasat - Sūdzības un atsauksmes

Viasat - atkartots ligums

atkartots ligums Ari mes iekritam uz VIASAT pakalpojumiem bijam noslegusi atkartotu ligumu uz 3 gadiem par 3.50 ko neneacas viegli panakt bet tad cita kibele.Pazvanija viram un lika parslegt ligumu par lielaku samaksu sudraba paketi labi tas tur nebutu nekas bet runa ir par ko kad virs piekrita jaunajam ligumam vini apsolija samainit pulti par brivu bet tad pazvanija un pateica kad mums redziet tada pakalpojuma NAV ko tad sola kad nevar neko izdarit!Esam samierinajusies un centisimies pasutit kur citur!Neiekritiet uz solijumiem!!!

Viasat - Klienta nerespektēšana!

Klienta nerespektēšana! 1. Sazvanīt Viasat operatorus vien ir laimes spēle. 2. Viņi neklausās klientā un tikai citē to, ko viņiem diktē vadība, kā arī viņi ir labi izskoloti par visiem līguma punktiem un vienmēr ir gatava atbilde gandrīz par jebkuru situāciju, kad vēlies priekšlaicīgi lauzt līgumu 3. Ja paraksti līgumu ar Viasat, tad pats uzņemies atbildību un galvassāpes par to, ka esi viņu klients. Palīdzību un pretimnakšanu negaidiet. Un tā varētu turpināt... Tā kā izvairieties no VIASAT un viņu nelaužamajiem 24 mēnešu līgumiem. Ir pietiekosi daudz citi, labaki provaideri, kas piedavā pakalpojumus.

Viasat - mistiskas rekina sms

mistiskas rekina sms man uz mana telefon numura(29657905) atnaca tada sms novembra menesi summa 15.65, kads rekins???man vispar nav nekadi sakari ar viasat, ludzu parbaudiet so informaciju un vairs mani netraucet ar tadam sms, savadak rikosos savadak, caur tiesu...

Viasat - nekaunība

nekaunība Absolūti nekaunīgi un nekompetenti darbinieki. Piedāvā produktus par kuriem pašiem nav ne mazākās nojausmas. Cenas aug ar katru gadu. Esmu ļoti neapmierināts. Un tie zvani katru mēnesi ar jauniem piedāvājumiem ir zem katras kritikas. Kad pasaki ka nav laika runāt - vēl nosauc tevi par nepieklājīgu. Nevienam neiesaku. Redzēs kā vēl ies kad mēģināšu lauzt līgumu.

Viasat - KRAPŠĀNAS

KRAPŠĀNAS TAKA PAR ŠO OPERATORU IR ĻOTI DAUDZ SUZIBU, KAD VIASATS PROT KLIENTU TIK APMANIT UN KRAPT TA VINI PIEPRAS MAKSAJUMUS PAR 3, 4 MENEŠI UZ PRIEKŠU, UN JA NAV SAMAKSATS TAD UZREIZ SODS, BET TAGAT ES SAMAKSAJU UZ PRIEKŠU UN NAUNDA IR PAZUDUSI VISPAR.KA TO VINI DABUN GATAVU/UN NEKO NEZINA UN JASEŽ BEZ TV UN VEL TE PRASA LAI NOSUTA SVEŠUS DATUS VINEIM MAN JAU IR BIJUSI AR VINIEM TIESA PAR DATU IZMANTOŠĀNU.ESIET UZMANIGI JA VARAT TAD UZREIZ LAUŽIET LIGUMUS AR VIASATU.

Viasat - ārkārtīgi zema apkalpošanas kultūra

ārkārtīgi zema apkalpošanas kultūra Šodien piezvanīju uz Viasat, lai atteiktos no līgumsaistībām. 4 gadus biju Viasat klients, nekad nekavēju maksājumus, nekad neiesniedzu sūdzības un nekādi neapgrūtināju šo firmu. Jums vajadzēja dzirdēt, kā ar mani runāja puišelis, kas atbildēja uz zvanu. It kā es viņam būtu kaut ko parādā... ārprātīgi nepatīkama saruna, ārprātīgi nepatīkama pēcgarša... Visvairāk mani pazemoja piedāvājums par 3.50 abonēt viņu pakalpojumus turpmāk un vairākkārtējs rupji izteikts jautājums- vai 3.50 jums ir...

Viasat - Krāpšana

Krāpšana VIASAT piemēro saviem klientiem sodu piedziņu par tekošo mēnesi, ja Jums jāmaksā par augusta mēnesi un augusts vēl pusē un Jūs jau esat par augustu nomaksājis Jums atnāk paziņojums par soda naudas maksāšanu par augusta mēnesi, jo nav nomaksāta nauda par augusta mēnesi jau iepriekšējā jūlija mēnesī.Viņiem vajag maksāt mēnesi iepriekš un ja tas nav izdarīts tad prasa soda naudu.

Viasat - tikai ne viasat

tikai ne viasat Ja negribat palikt ar sirmiem matiem smadzeņu tūsku un sabojātiem nerviem noteikti negreižaties pie viasat, tad jau labāk ledus laikmetā atgriesties

Viasat - rēķinus nesūta, bet draudus gan

rēķinus nesūta, bet draudus gan Neskatoties uz internetbankas automātisko maksājumu, deģenerāti no šīs veterenārās klīnikas sūta īsziņas un parastās vēstules par to, ka neesmu samaksājis rēķinus un pa telefonu atļaujās pateikt, ka es pats esmu vainīgs pie tā, ka viasat šmurguļi nejēdz sagatavot pareizu rēķinu vai vienkārši atsūtīt rēķinu man un bankai, lai tā veic maksājumu. Noriebies dzirdēt kaut ko un kaut kur par šo mērkaķu kompāniju!

Viasat - VIASAT

VIASAT Pats šausmīga firma Viasat!!! Visu laiku ir problēmas, katru mēnesi kaut kas mainās un rēiķini dažadi!! Kad zvani viņem ne ko īpaši nedabut, tapēc kā tai firmai te Riga nav galvenā!! Piemēram man izslēdza TV, un pateica kā es ne ko nesamaksāju pac 2 menešiem!! es viņem nosūtiju visus apmaksātus reiķinus, vienalga es nesamaksaju!!! Ko ar viniem darit nezinu!! Mocijos ar viniem jau 1, 5 gadus, un nav vairs spēka!! Lūdzu Jums būt uzmanigiem ar VIASAT! !!!

Viasat - zog

zog Par VIASAT sūdzēsie vienmēr, ko var prasīt no krāpnieku kantora kam uzspļaut uz cilvēkiem, galvenais pēc iespējas vairāk nozagt.

Viasat - ierobežo signālu

ierobežo signālu Jau otro nedēļu problēma ar signāla uztveršanu, no rītiem pazūd, vakaros parādās. Viasat pārstāvji norāda, ka tā pilnīgi noteikti nevar būt viņu vaina un mums esot jāregulē "šķīvis" (kas ir maksas pakalpojums). Nav saprotams kā var uz noteiktu laiku "°šķīvis" izregulēties, ja 2, 5 gadus atrodas vienā vietā. Bez tam, visas četras brīvdienas ar signālu viss bija kārtībā, bet šorīt atkal pazuda. Varūt vēl kādam ir līdzīga problēma? Vai Viasat šādi gūst "otru" peļņu?

Viasat - nevar sazvanīt

nevar sazvanīt normāla televīzija, no kuras ļoti grūti tikt vaļā, ar sazvanīšanu viņu noteiktajos laikos arī lielas problēmas.PS izvēlies ko vēlies?

Viasat - Vēlos lauzt līgumu

Vēlos lauzt līgumu Palīdziet lūdzu esmu parakstījis līgumu ar VIASAT uz 24 mēnešiem man ir 2 televizori un 2 dekoderi no viņiem, līgumā bija rakstīts ka par visu pakalpojuma maksa būs 16 Ls mēnesī un ja ir pieslēgts automātiskais maksājums tad 14 Ls mēnesī ar pvn, tagad man atnāca rēķins par 2 mēnešiem t.i. par februārī un martu par februāri sanāk 16 Ls un 16 sant. (kā tam arī vajadzētu būt) bet par martu sanāk 18 Ls un 14 sant. (par traku) šķiet ka tas ir pvn pieaugums, taču es neesmu gatavs maksāt tādu summu un...

Viasat - līgums

līgums Par neesošu pakalpojumu tien noņemta nauda no konta(automātiskais maksājums), kad ir pārtrauktas līgumsaistības tehnisku iemeslu pēc(bojāts dekodieris) un samaksa par karti, kura tika nosūta pa pastu, bet it kā neesot saņemta. Operators Lauris atsakās sniegt informāciju, kur varētu griesties, lai šo jautājumu varētu risināt. Netiek pildītas līgumā paredzētās saistības, proti VIASAT mēnesi iepriekš nebrīdina par atsevišķu kanālu pāraides pārtaukšanu.

Viasat - v

v Ja kads grib galvas sapes piesledzieties pie VIASATA.

Viasat - Nekvalitatīvs serviss

Nekvalitatīvs serviss Viasat ir viens krāpnieku un afēristu kantoris! Noslēdzām līgumu, saskaņā ar kuru pakalpojumu pieslēdza 10 (!) dienas pirms uzstādīšanas, kuru viņi paši piedāvāja, līdz ar to - naudu maksājām ne par ko! Ar to jau nepietiek - kā sākas lietus vai sniegs - tā neko nerāda. Līgumu lauzt nevaram, jo tad jāmaksā milzīga soda nauda - tā nu sēžam - piekāsti kā mazie ezīši. Un tad šiem vēl nav kauna zvanīt un jautāt, vai esam apmierināti ar servisu!!

Viasat - Kanāli

Kanāli Labdien, Esmu ļoti vīlusies Viasat televizija, jo kanālu maz, kaut arī maksajam par zelta paketi, kanāli pazūd..jau ilgāku laiku nav krievijas kanālu REN TV, BALTIJAS KANALS, BaltijasMUZIKAS kanāls...un t.t.ļoti neapmierina pakalpojuma kvalitāte, bieži pazūd signāls..gribejam sazvanīt, nesanāk, bet kad vajag samaksat rēķinu tad uzreiz zvana un draud par lielu ligumsodu, procentiem.

Viasat - mūdienu realitāte

mūdienu realitāte Sveiki! Saskāros ar pavisam mūsdienām reālu, bet vienlaikus man nepieņemamu situāciju! Esam jau 5 gadus viasat klienti, uz šodienu saskārāmies ar to ko vienā jaukā dienā mums, tautas valodā sakot, uzkārās dekoders. Sazinoties ar apkalpošanas centru, saņēmām informāciju, ka nepieciešams dekoderu vest uz remontu, ko apņēmās viņi paši ar kurjera palīdzību izdarīt. Atbrauks, paņems, sataisīs un atvedīs atpakaļ... bet... piecas dienas, šajos laikos esam bez TV, pavisam vienkārši...šoks gan, un pat...

Viasat - nevaru sazināties

nevaru sazināties Lai partraukt viasat abonēšanu, nevienu nevar pat sastapt, pa telefonu sūta, no viena pie otra, caur internetu arī nevaru piekļut.Ko lai iesak?