www.sudzibas.lv Viasat Vēlos lauzt līgumu

Viasat - Vēlos lauzt līgumu

Palīdziet lūdzu esmu parakstījis līgumu ar VIASAT uz 24 mēnešiem man ir 2 televizori un 2 dekoderi no viņiem, līgumā bija rakstīts ka par visu pakalpojuma maksa būs 16 Ls mēnesī un ja ir pieslēgts automātiskais maksājums tad 14 Ls mēnesī ar pvn, tagad man atnāca rēķins par 2 mēnešiem t.i. par februārī un martu par februāri sanāk 16 Ls un 16 sant. (kā tam arī vajadzētu būt) bet par martu sanāk 18 Ls un 14 sant. (par traku) šķiet ka tas ir pvn pieaugums, taču es neesmu gatavs maksāt tādu summu un tāpēc vēlos atteikties no viņu sniegtajiem pakalpojumiem, iesakiet kādu variantu nemaksājot līgumsodu, bet ja nu galīgi tādu variantu nav, tad cik man nāksies maksāt par līguma laušanu.

D

A Anti-via-sat 08.02.2011

Tev nāksies maksāt par visu līgumā paredzēto laiku, plus vēl soda %.Laikus vajadzēja domāt, pirms ar šiem salašņām slēgt līgumu.Man arī viņi piedāvāja savus pakalpojumus, bet es viņus ātri vien atšuvu.Interesanti, kādā datu bāzē viņi dabū telefona numurus?

D Dainis 08.02.2011

Zvanīju es uz PTAC un viņi man pateica ka tā starpība starp mēnešiem kura sastāda 2 Ls ir nesankcionēta, zvanīju VIASAT - am šie saka oi mums te kļūda piedodiet, savukārt es uzreiz daudz nedomājot atteicos uz šādu kļūdu pamata no viņu piedāvātajiem pakalpojumiem, tagad jāuzraksta iesniegums un jānosūta kartes un ataa VIASAT

A Anti-via-sat 08.02.2011

Apsveicu!Viegli gan tiki no viņiem vaļā.Vai tad Lūznavas pusē Lattelekoma virszemes digitālo neķer, ja bija jāņem šis mēsls?Tur taču tagad ir vairāk iespēju nekā Viasatam.Satelīttelevīzijas galvenais trūkums ir tas, ka bieza lietus un snigšanas laikā vājinās signāls.Ja vēl sniegs pielīp pie šķīvja, vai galviņas signāls pazūd pavisam.Vēlu tev veiksmijauna operatora meklējumos!