www.sudzibas.lv Viasat ierobežo signālu

Viasat - ierobežo signālu

Jau otro nedēļu problēma ar signāla uztveršanu, no rītiem pazūd, vakaros parādās. Viasat pārstāvji norāda, ka tā pilnīgi noteikti nevar būt viņu vaina un mums esot jāregulē "šķīvis" (kas ir maksas pakalpojums). Nav saprotams kā var uz noteiktu laiku "°šķīvis" izregulēties, ja 2, 5 gadus atrodas vienā vietā. Bez tam, visas četras brīvdienas ar signālu viss bija kārtībā, bet šorīt atkal pazuda.
Varūt vēl kādam ir līdzīga problēma?
Vai Viasat šādi gūst "otru" peļņu?

Z

Komentāri (7)

I Ieva 26.04.2011

Urlas!!!

L Leon 26.04.2011

Viasat ir krapnieki, daudz sudzibas . Jums bus ar viniem daudz problemas .

T ToIeva 26.04.2011

No kādas p.zdas tu atkal izlīdi?

K K 26.04.2011

http://searchmobilecomputing.techtarget.com/definition/solar-fade

I Inese 13.05.2011

Mums arī ir tā, ka signāls it kā ir, bet regulāri "uzkarās" un nerāda. Viss sākās pēc tam, kad VIASAt 0.53 Ls parāda dēļ bez brīdinājuma bija atslēguši signālu vispār. Viasat, protams, apgalvo, ka no viņu puses viss kārtībā, bet speciālists, kas uzstāda šādas antenas arī apgalvo, ka šķīvis un viss pārējais ir kārtībā. Tā kā meklējam risinājumu, lai lauztu līgumu. Viņi gan ir gudri, tjipa, ja vēlamies jaunu karti vai tml, jāslēdz jauns līgums... Sviests!

K KOKO 23.05.2011

Man ir tieši otrādi. Vakarā neredzu Latvijas kanālus, no rīta ap 5.00 parādās. Paziņoja, ka esot vainīgs signāls. Bet kāpēc tad krievu kanālus redz?

D dachuks132 06.06.2012

Cilvēki mīļie, tehnika paliek tehnika... mašīnai jūs ejat tehnisko reizi gadā, tas šķiet jums apmierinoši, tad jums nešķiet ka arī televīzijai (tehnikai) reiz pa reizei nepieciešama apkope... Tev tas šķivis jau n-tos gadus stāv uz jumta- lietū, vērtās sniegos u.t.t. tas ir tikai loģiski, ka izregulējas un nepieciešama tehnikas apkope ik pa laikam. signāls pazūd noteiktos laikos jo kā mēs zinam zeme rotē, un tu signālu saņem no satalīt, tātad var rasties situācija ka piem vakarā satalīts atrodas 1 - 2 - 3 grādus uz citu pusi un ja tev jau ir izregulējies, izļurkājies šķīvis viņš var neuztver... kā arī ņemot vērā to ka tā ir TEHNIKA pastāv nolietojums... piem, vakaros cilvēki liet (skatās TV) vairāk, signāls pavājinās tev ir vecs šķīvis, tu uztver sliktās vai kkā tā. Pati lietoju VIASAT, neko sliktu nevaru teikt... DOMĀJIES paši ar galvu...

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes