Viasat - VIASAT

Pats šausmīga firma Viasat!!! Visu laiku ir problēmas, katru mēnesi kaut kas mainās un rēiķini dažadi!! Kad zvani viņem ne ko īpaši nedabut, tapēc kā tai firmai te Riga nav galvenā!! Piemēram man izslēdza TV, un pateica kā es ne ko nesamaksāju pac 2 menešiem!! es viņem nosūtiju visus apmaksātus reiķinus, vienalga es nesamaksaju!!! Ko ar viniem darit nezinu!! Mocijos ar viniem jau 1, 5 gadus, un nav vairs spēka!!
Lūdzu Jums būt uzmanigiem ar VIASAT! !!!

V vineta 27.05.2011

es izdomāju, ka mani nervi maksā dārgāk un lauzu līgumu, samaksājot katru viņu rēķinu.
kad pienācā jau ""galīgi" ne poģēlu rēķins, jo gāmatvede bija ieskrējusies aiz laimes, ka viena dura maksā-tad gan tiku līdz vadībai...tas bija smagi, bet mans vārds no viņu datu bāzes ir izkasītes ar nazi, jo nākamais solis būs tiesa -dajebkāda!!!

p.s.ceru, ka var manīt, ka VIASAT pieminēšana vien izraisa spazmas, vemšanu, caureju u.c...

J jaa 27.05.2011

man pasai ir Viasat SUPER nesudzos, pirms raksti, izlasi ligumu tur viss smuki ir rakstits, ja nosuti rekinus un vinji saka ka nemaksaji tad sudzi tiesa vai versies pie pateretajiem, ja tiesam esi samksajusi, bet saubos ka viasat ta daritu ka melotu par rekiniem ja cilvekam ir pieradijumi, pedejas mulkibas.Ja nesaubos tad vinjiem maskavas iela ir kantoris nezinu tikai kur konkreti paskaties majaslapa www.viasat.lv aizej uz kantori ar rekiniem un izstasti kada situacija ir radusies vini noteikti visu izlabos!esmu jau 6 gadus kliente man viss ir super, nekad nav bijusas problemas.

H Hugo 27.05.2011

Sniega kārtu ar slotu slauku nost reizi nedēļā.

B BIGs 27.05.2011

Tieši tā!

B bleks 28.05.2011

Ja nepatīk šī kompānija ej uz citu, pemēram Baltcom!Man ir Baltcom TV jau 15 gadu un esmu ļoti apmierināts ar kvalitāti un pārraidēm!

E Erps 28.05.2011

Nekāda zelta ādere Viasat noteikti nav, tomēr, ja maksājumus veic līgumā paredzētā laikā un apjomā (vislabāk noslēgt automātisko rēķinu apmaksu) tad problēmas nerodas.
Viņi liek tev svētu mieru un rēķini nelēkā (ja nu vienīgi dēļ PVN likmju izmaiņām) tikai maksā saskaņā ar līgumu.
Man problēmas radās, kad noslēdzās 2 gadu līgums, un vēlējos to pagarināt. Gribēja uzspiest 2x dārgāku "turpinājumu". Kad pateicu, lai brauc pakaļ savai dekodera kartei, laužam līgumu, sāka draudēt ar soda naudām, uz ko es viņus ātri "nomierināju" pretīm liekot vairākus civillikuma pantus (kam tomēr ir juridiski lielāks spēks nekā Viasat gribētu).
Strauji kļuva pielaidīgāki un gala rezultātā visu nokārtojām un turpinu skatīties Viasat.
P.s. Viasat klientu apkalpošanas centrs atrodas Maskavas ielā 322 (laikam).
Katrā ziņā pretējā ielas pusē ir veikals "Dole"

L Līva 01.06.2011

Kad vēlas tikt vaļā no šīs firmas, tad viņi ilgi tevi trenkās piedāvājot dažādas atlaides.

S svetlana 01.06.2011

Esmu stradājusi šajā uzņēmuma un neko labu pateikti par atteiksmi pret klientiem nevaru. Tieši tāpēc arī aizgāju no šīs kompānijas. labi, ka man pašai nav Viasat. Viņiem tiešām nav labas vadības un viss ir domāts tikai naudas iekasēšanai.