www.sudzibas.lv Viasat KRAPŠĀNAS

Viasat - KRAPŠĀNAS

TAKA PAR ŠO OPERATORU IR ĻOTI DAUDZ SUZIBU, KAD VIASATS PROT KLIENTU TIK APMANIT UN KRAPT TA VINI PIEPRAS MAKSAJUMUS PAR 3, 4 MENEŠI UZ PRIEKŠU, UN JA NAV SAMAKSATS TAD UZREIZ SODS, BET TAGAT ES SAMAKSAJU UZ PRIEKŠU UN NAUNDA IR PAZUDUSI VISPAR.KA TO VINI DABUN GATAVU/UN NEKO NEZINA UN JASEŽ BEZ TV UN VEL TE PRASA LAI NOSUTA SVEŠUS DATUS VINEIM MAN JAU IR BIJUSI AR VINIEM TIESA PAR DATU IZMANTOŠĀNU.ESIET UZMANIGI JA VARAT TAD UZREIZ LAUŽIET LIGUMUS AR VIASATU.

V

T TOP 05.10.2011

Man ar šiem krāpniekiem bija darīšana pirms daudziem gadiem.Noslēdzu līgumu uz diviem gadiem, pa to laiku viss bija ok.Bet pēc līguma beigšanās nolēmu to nepagarināt un šie no dusmām man uzlika 80.00 Ls lielu soda naudu.Jāmaksā man nebija jo pierādīju ka nav par ko maksāt.Draudzenei šobrīd ir tāda pati situācija kā Jums.