Mārtiņš Lagzdziņš (SIA UNK, SIA TipOff, ARETE Consulting) - Nemaksāšana

2021. gada vasarā uzņēmums sniedza pasākuma tehniskā nodrošinājuma pakalpojumus pie T/C Olimpija aģentūrai, kuru pārstāvēja Mārtiņš Lagzdziņš. Rēķins tika izrakstīts uz SIA UNK un SIA TipOff
Laiku pa laikam izdevās Mārtiņu sazvanīt un saņem jaunus solījumus problēmu risināt.

Tālāk par solījumiem netikām.

2022. gada 22. martā pēc Mārtiņa lūguma tika sagatavots rēķins uz citu SIA - ARETE Consulting, SIA. Rēķinu parakstīja tā laika valdes loc. uzņēmumā un Mārtiņa kolēģe DIta Pauska.

Līdz šim brīdim nav izdevies atgūt nedaudz vairāk par 1000 EUR

N

R RT Tulkojumi 14.03.2023

Mārtiņš Lagzdiņš jau sen zināms kā krāpnieks. Pus Pasaulei palicis parādā.

Senāk vēl pārstāvēja uzņēmumu SIA "CREATD"

K Konsultants-LV 23.03.2023

Diemžēl arī man ir negatīva pieredze sadarbībā ar Mārtiņu Lagzdiņu. Iesaku ar šo personu neveidot darījuma attiecības. Nemaksā rēķinus, nav uzticams.

J Jurista vārds 19.04.2023

Arī man negatīva pieredze, parādā vairākus tūkstošus. Personas, kuras ir apkrāpis Mārtiņš Lagzdiņš un ir dokumentāli pierādījumi, lūgums informēt, jo tiek gatavota lieta iesniegšanai Valsts policijā, jo šai personai ir jāsaņem pelnītais sods.

Nozarē par Mārtiņu Lagzdiņu jau sen ir daudz negatīvu viedokļu. Ir vieglāk nosaukt tos, kuriem viņš nav parādā, nekā tos, kuriem viņš ir parādā. Pārāk daudz apkrāptu jaunu, kā arī pieredzējušu speciālistu, paziņu un draugu. Arī es esmu tajā skaitā. Iesaku ikvienam atturēties no jebkāda veida darījumiem, arī, ja uzņēmuma pārvalda kāda cita persona. Ir pierādījumi tam, ka Mārtiņš Lagzdiņš piedāvā pakalpojumus, kurus pēc tam juridiski noslēdz uzņēmums, kura pārvalda cita persona. Tas tikai pierāda to, ka viņš apzināti izvairās no atbildības par rēķinu nesamaksāšanu un pakalpojuma sniegšanu un kvalitāti.

Iesaku ikvienam – gan pakalpojumu sniedzējam, gan pakalpojumu ņēmējam, izvairīties no jebkāda veida darījumiem, ko faktiski vai juridiski pārstāv šī persona.

Ak jā, un tomēr, ja esat iesaistījies, tad vēlu veiksmi un nervus mēnešu garumā klausīties tukšos solījumos par to, kad būs samaksa, lasīt neīstas izdrukas no bankas par pārskaitījumu vai klausīties kā nauda ceļo starp kontiem nedēļas garumā. Viņš izdomās jebkādus attaisnojumus, lai tikai jūs no viņa atkratītos, kaut vai tikai uz dienu. Arī vēršanās policijā, draudi vai jebkādas citas metodes diezvai palīdzēs, jo šī persona ir nodrošinājusies, lai izvairītos no atbildības par saviem pārkāpumiem.