www.sudzibas.lv Viasat nekaunība

Viasat - nekaunība

Absolūti nekaunīgi un nekompetenti darbinieki. Piedāvā produktus par kuriem pašiem nav ne mazākās nojausmas. Cenas aug ar katru gadu. Esmu ļoti neapmierināts. Un tie zvani katru mēnesi ar jauniem piedāvājumiem ir zem katras kritikas. Kad pasaki ka nav laika runāt - vēl nosauc tevi par nepieklājīgu.
Nevienam neiesaku. Redzēs kā vēl ies kad mēģināšu lauzt līgumu.

R

T ToRaimonds 13.10.2011

Nākošreiz, kad tev piezvanīs Viasata pārstāvji, lai ko piedāvātu, sūti viņus uzreiz nahui, viņi saprot tikai šādu valodu.

T TOP 13.10.2011

Kad beidzās mans līgums ar šo krāpnieku iestādi un nolēmu līgumu nepagarināt viņi man pieprasīja 80.00 Ls soda naudu.

A Aiga 13.10.2011

Ak Dievs, neticami!

I Inese 15.11.2011

Vienkārši vajag izlasīt noslēgto līgumu, pirms to lauzt. Mēs lauzām pēc noteikumiem, kas bija rakstīti līgumā - tik un tik mēnešus iepriekš paziņojot par līguma pārtraukšanu. Protams, ka līgumā bija paredzēta arī soda nauda, ja līgums tiek pārtraukts pirms termiņa...