www.sudzibas.lv Viasat Klienta nerespektēšana!

Viasat - Klienta nerespektēšana!

1. Sazvanīt Viasat operatorus vien ir laimes spēle.
2. Viņi neklausās klientā un tikai citē to, ko viņiem diktē vadība, kā arī viņi ir labi izskoloti par visiem līguma punktiem un vienmēr ir gatava atbilde gandrīz par jebkuru situāciju, kad vēlies priekšlaicīgi lauzt līgumu
3. Ja paraksti līgumu ar Viasat, tad pats uzņemies atbildību un galvassāpes par to, ka esi viņu klients. Palīdzību un pretimnakšanu negaidiet.

Un tā varētu turpināt... Tā kā izvairieties no VIASAT un viņu nelaužamajiem 24 mēnešu līgumiem. Ir pietiekosi daudz citi, labaki provaideri, kas piedavā pakalpojumus.

Z

A anonimus 01.12.2011

Kādu tieši palīdzību vai pretimnākšanu gribi no viņiem?Lai ļauj nemaksāt līgumsodu par Tevis parakstīta līguma pārtraukšanu? Pats līguma darbības laikā biji viņiem pretimnākšanu izrādījis piem., samaksājot lielāku summu nekā paredzēts? Gan jau ka nebiji, tad kādēļ lai viņi to tagad darītu?

T Točno 01.12.2011

Točno, pareizi darīju, ka laicīgi pasūtīju šo kantori nahui, nu jau divus gadus liek mierā ar saviem idiotiskajiem piedāvājumiem.

S Stasis 06.12.2011

Viasat ir nagu mauceeju kompanija!! NEGODIIGA !!!