Stockmann

Ar atbildēm
Apskatīt statistiku

Stockmann - Sūdzības un atsauksmes

Stokman - Malta cāļa gaļa- kvalitāte

Malta cāļa gaļa- kvalitāte Manējiem ļoti garšo vistas gaļas kotletītes. Cepu svētkos. Parasti malu filejas pati, viss bija OK. Ieraudzīju Stokman veikalā jau gatavu cāļu malto gaļu, nopriecājos, ka šoreiz viss būs divreiz ātrāk gatavs. Taču tavu pārsteigumu! Neviens kotletītes neēda-esot skābas.Pagaršoju, tiešām! Var jau saprast, ka nepieciešams kādas piecas dienas realizācijas termiņš, bet nu ir jau kaut kādas robežas to antioksidantu un svaiguma uzturētāju pievienošanai.Tie nedrīks izmainīt produkta garšu līdz...

Stockmann - Pēc otrās mazgāšanas, džinsi izskatījās nodiluši

Pēc otrās mazgāšanas, džinsi izskatījās nodiluši Septembrī iegādājos Only veikalā melnus Diesel džinsus! Džinsi vnk dievīgi, nebij ne vainas, līdz izmazgāju! Pēc pirmās mazgāšanas džinsi sāka zaudēt savu krāsu, uz to tā kā pievēru acis, taču pēc otrās mazgāšanas, džinsi izskatījās nodiluši vnk kā 3gadus valkāti! Tas viss notiek nepilna mēneša laikā! Nez vai kāds var atļauties iegādāties ne lētus džinsus katru mēnesi! Jā jūs to varat, visu cieņu! Mani tas protams neapmierina un nesu atpakaļ džinsus, lai kkā risinātu situāciju! Manu iesniegumu...

M marekuu 19.11.2008
Komentāri 9 Apģērbs

Stockman - Nekvalatatīva prece

Nekvalatatīva prece Esiet prātīgi pērkot Stockmani ART DECKOL firmas acu tušas, viņas tur jau no stāvēšanas ir ižuvušas, un ja Jums nav čeka neviens Jums pretī nenāks, neskatoties uz to ka esi patstāvīgais klients .

Stockman - tuhlie produkti

tuhlie produkti v stokmane ne v pervij raz prodajut ispor4enie produkti.. odin raz kupili mjaso, prinesli domoj, ot nevo vonj huze 4em ot pomojki, i tut nedavno kupili seljodku pod shuboj, ona ne prosto bila ispor4ena, a ona vonjala tuhloj riboj!!!

Stockmann kafejnīca - Stockmann kafejnīcas vecās salātu lapas

Stockmann kafejnīcas vecās salātu lapas 28.jūlijā kopā ar meitu iegājām Stockmann kafejnīcā, tā kas 1.stāvā, iegādājāmies salatus ar fetas sieru un salātus ar vistas gaļu, bet izrādījās, ka salātu lapas, no kā salāti pārsvarā arī sastāv, ir vecas. neēdamas.

Stockmann -

Delikatešu veikālā mandarīni ar tārpiem!

Stockmann - Veikals ir neērts pircējiem un dārgs

Veikals ir neērts pircējiem un dārgs Intreses pēc nolēmu iebraukt Stokmann veikalā, bet... izstāvot rindu pie autostāvietas man vēl nācās par to samāksāt (min summa 0,60) Nu ziniet, prasīt samaksu veikala autostāvvietā!!! Un pretēji reklamētajam,veikals ir izcili neerts pircējiem un dārgs.

Stockmann -

STOCKMANN pārtikas veikalā kases čekā iedrukātās cenas neatbilst cenai, kas norādīta pie preces. Gluži kā T-marketā. Diemžēl šis ir mans pirmais iespaids par šo veikalu.

Stockmann -

Nu moins! Ja shajaa tizli daargajaa veikalaa pardod preces par tik astronomiskaam summaam, tad ari kvalitaatei vajadzeetu buut taadai pashai vai arii prece ir frmas ziimes viltojums. piemeeram, nopeerkam Lagerfield zekjes par 10 Ls, vienu dienu pavalkaa, liek mazgaashanaa. ko peec tam ieraugam? - zekje saveelusies un arii skaistais firmas brends pazudis. naudas kaaseeji! tad jau labaak tirguu par 50 santiimiem un valkaaju pusgadu!

Stockmann -

Esiet uzmanīgi, pērkot sveramo ēdienu Stockmann! Ir trāpījušies gan veci salāti, gan žāvēta vista, kas vairāk atgādina pārakmeņojušos pterodaktilu, gan arī šis un tas cits sažuvis, sacietējis vai ierūdzis! Saprotu jau, ka tur tik ātri kā, piemēram Rimi, visu neizpērk, bet vai tādēļ man jāēd veca pārtika? Tā jau var arī saindēties, ņemot vērā visas dažādās "delikatešu"piedevas.

Stockman -

Tas ir kautkas šokējošs. Stockman ir viens no maniem mīļākajiem veikaliem un kārtējo reizi es tur gāju iepirkties. Gribēju nopirkt sev jaunu cepuri. Piegāju pie cepuru stenda un sāku piemērīt, apmēram pēc minūtes no stūra izpeldēja apsargs (apm.18 gadus jauns) - puišelis un stāv un skatās ko es daru! Es secināju, ka neviena no cepurēm man tomēr nepiestāv un gāju uz smaržu nodaļu paskatīties smaržas(Versace) uzpūtu uz rokas lai iestāvētos un lai secinātu vai pirkt vai nepirkt. Kad gāju tas pat...