www.sudzibas.lv Stockmann Trakās dienas un reklāma

Stockmann - Trakās dienas un reklāma

Plaša reklāma, bet ko dod tāda reklāmas kampaņa, ja bērnu apaviņi, 21- 25 izmēram bijuši pa 2 pāriem... uz pārējām mantām vairs neskatījos, jo bija "pārgājusi apetīte". Nerunāsim par satrakotajiem pircējiem un mežonīgo rindu tieši bērnu nodaļā...
Pēdējo darvas karoti pielika kāda pārdevēja pirmā stāva kosmētikas nodaļā, kas skaļā balsī komandēja kā jāstāv rindai (kaut gan nekādu domstarpību pircējiem nebija) un atteicās pieskaitīt pirkumam citus ši pašaveikala čekus, lai varētu norēķināties par stāvlaukumu (viņa neko tādu nezinot!). Kā tad tur ir ar reklāmu, ka pastāvīgais klients iepērkoties par 10 latiem un vairāk, saņem 1 stundu par velti autostāvvietu???
Trakās dienas=traki cilvēki + maldinoša reklāma?

I

K Kristya. 14.10.2009

Tu nepadomāji, ka tavus bērna apaviņus grib arī citi.?

P pufa 14.10.2009

Cikos tās trakās iepirkšanās sākas. reklāmā raxtīts, ka no 8-22, bet vai visā stokmanā, jebšu tikai 1.stāvā?

Z Zuze 15.10.2009

tāpēc nav ko tādās nenormālās iepirkšanās darīt--labākajā gadījumā pārtērēsi vairāk un nopirksi liekas mantas tikai tāpēc ka tām "it kā" bija smuka atlaide

P pufa 15.10.2009

Es šodien tur nopirku TV, vispirms biju izčekojusi pa i-netu, kādas cenas attiecīgam modelim un konstatēju, ka stokmanī baigā atlaide uz 45 lašiem, ja ņem par pamatu vislētākā i-neta veikala cenu. aiz manis viena ome traci sacēla, ka es pēdējo nopirku. a ko guļ līdz vēlai pēcpusdienai. es tur biju ap pusdienlaiku un neko nenokavēju. bet citu- drūzma- šausmas!

K KS 06.10.2010

vispār pirms noliec kādu citu, paskaties vai tik pati neesi tā kura ir jānoliek!
par čekiem, viņus nesummee, nopērc vienā pirkumā/ čekā kaut ko par 10 Ls un būs tev apmaksāta auto stāvvieta!
bet vispār ja kaut kas nepatīk, tad neej un nebojā sev garstāvokli un vēl vairāk citiem!