www.sudzibas.lv Stockmann Veikals ir neērts pircējiem un dārgs

Stockmann - Veikals ir neērts pircējiem un dārgs

Intreses pēc nolēmu iebraukt Stokmann veikalā, bet... izstāvot rindu pie autostāvietas man vēl nācās par to samāksāt (min summa 0,60) Nu ziniet, prasīt samaksu veikala autostāvvietā!!! Un pretēji reklamētajam,veikals ir izcili neerts pircējiem un dārgs.

M M 28.05.2004

Kaa tu domaa gudriniek, kas notiku, ja centraaa esoshajaa Stockmann autostaavietaa automashinu varetu novietot par velti, velreiz atkartoju CENTRAAAA, turklat ieperkoties veikalaa, veikals atmaksaa pirmo stundu autostaavietaa, taa luuk

A Anno4ka 27.06.2006

Mazliet precizēšu - Pastāvīgo klientu karšu īpašniekime 1 h Universālveiklā Stockmann ir bez maksas - tā tiek apmaksāta iepērkoties atlaides veidā (ja pirkuma summa sastāda vismaz 1ls) Turklāt karšu īpašniekiem ir daudz citu interesantu priekšrocību - taka ir vērts padomāt par to!:)

Z Zanda 22.01.2008

Izņemot, to priekšrocību par apsolītajiem katalogiem, kuri nav pienākuši jau kādu gadu, kādas vēl ir priekšrocības? Ak, jā, pirmajā dienā bija 10% atlaide visam, bet tas ir ekvivalenti tiem 2 ls ko es par viņu samaksāju.. :) Autostāvvieta? Man nav mašīnas.. :( Īpašās atlaides? Minimāli..

A Abelitis 30.10.2008

Piekrītu pirmajām komentāram!! Pādomā ar savām smadzenēm, ja tās ir iekšā, bet ja neērti, nu kāda vella tu tur ej??

P peka 25.02.2009

Tiesam stulbi iedomaaties, ka stockmana staavvieta buutu bezmaksas!
kas attiecaas, uz rindu pie taas, tad, lai atvieglotu dziivi sev un citiem, tad ir veerts aizbraukt nedaudz taalaak uz stavietu Pragas iela 2, -stockmans arii tajaa autostaavietaa kompensee 1h. Ja ir stockmann master karte tad taas iipasniekam kompensee 2h . Tas ir daudz!Jo neviena cita staavieta riigaa pie veikala, un pasa centra Nav bez maksas, un nezinu, kadu veikalu, kurs apmaksaatu kaadu dalu no staaveetaa tajaa.

Liidziigs raksts ir par to, kaadeel stokmanam ir maksas tualete, ka taa ir lielaakaa cietsirdiiba pret klientiem! (-stulbums, ko taadu teikt) jo ja atkal padomaa, tad, neviena publiska tualete nav bezmaksas nekur vairs, un otrkaart-tad kad stokmanam veel bija bezmaksas labieriiciibas, tad visi suudzeejas, par to, ka redz, TADAM veikalam tualete ir suudu midzenis, un ka taa atbaida visus klientus ar savu smaku, un ka tur bomzi un dzeraji dzivo!tagad uzlika automaatu pie durviim, kur jaamet nauda, un visi ir sokaa!-par taadu soli.
Pareizi ir!-uznemumam ir jadoma risinaajumi visaas jomaas, un es domaaju, ka tas ir loti pareizi, un atkal nemot veeraa, ka klientiem ar stokman kartinu ir tualetes apmekleejums bezmaksas-taakaa sokam nav pamata, ja tas cilveks, nenaak uz veikalu tikai nolikt kluci, un tad iet projaam!