RIMI

Ar atbildēm
Apskatīt statistiku

RIMI - Sūdzības un atsauksmes

Rimi - apmaksa

apmaksa vēlējos brīdināt tos, kuriem "Spice" Rimi ir galvenā iepirkšanās vieta. Viņi ir pasākuši kādu nelielu, nedārgu preci "nejauši" noskenēt 2 reizes, un tad ar tādu naivu izteiksmi, pateikt, ka nejauši, un vai cilvēks nevēlas tomēr ņemt 2 preces. Ar mani tā ir gadījies 3 reizes, un vēl citi paziņu stāsti to tikai apstiprina. Nekaunības kalngals, kad pirmo preci iesit 2 reizes, tad turpina sist visas pārējās, un tikai apmaksas brīdi, saka, ka notikusi kļūda.

A Aija 29.05.2011

Rimi - качество

качество В очередной раз RIMI отличился своими рыбными днями! Просто ужас! Для желающих изучать науку, что и как нельзя делать. добро пожаловать на эту акцию! Куплены креветки в магазине на югле, при показе пальцем на ценник про неваренные. он тут же исчез как в руках факира! Извините мол, только варенные, ладно берем, после осмотра дома...их морозили уже как минимум пару раз...мыло. Покупаем тушку лосося...нам оччень быстро заворачивают в пакет и наклеивают цену, смотрим дома...боже ты мой, в...

M Mihail 27.05.2011

Rimi - Plohoj tovar

Plohoj tovar Никогда ничего не покупайте в RIMI, я работаю на их складе, я знаюРЕАЛЬНОЕ кеачество их товара!!!

A Alex 18.05.2011
Komentāri 3 Veikali

Tobago Rimi - Skābs piens

Skābs piens Ieprikos Tobago Rimi Ventspili. Nopirku pienu. Aizejot majas ēdu šokolades bumbinas ar pienu un gandrīz apvemjoties secināju, ka piens ir galīgi skābs. Apskatījos termiņu, bija šīs dienas termiņš. Varu tikai ieteikt vienmer paskatities terminu, kaut gan diezvai ir prāta darbs likt tirgošanā pienu, kas pat ne drusku nav dzerams. Man tadas dusmas, jo naudas ari nav tik daudz lai varetu katru reizi parpirkt vecus produktus. Pie tam tā trakā reklāma lai piesaistitu klientus, diezvai, ka tadā veidā...

Rimix.lv - Nekompetence

Nekompetence Man ir vairākas mājaslapas un tāpēc izlēmu izvēlēties www.rimix.lv piedāvājumu, kurš izskatījās pievilcīgs zemo cenu dēļ. Sevi reklamē kā kvalitatīvākais hostings Latvijā uz ko arī naivi uzķēros, jāatzīst, ka pēc vairāku nedēļu pārdzīvojumiem varētu teikt ka ir arī nekvalitatīvākais un nestabilākais Latvijā, ko par tādām cenām varēja jau arī gaidīt.Visas manas lapas strādāja ļoti nestabili - vienu minūti vērās normāli, otru bremzēja vai vispār nevērās. Visu laiku kaut kādi mistiskie kļūdu...

U User15728 14.05.2011
Komentāri 10 Veikali

Rimi - Dažādas cenas

Dažādas cenas Igādājos kafiju ''Jakobs'' 200gr.veikalā RIMI Vienības gatvē.Plauktā cena 5, 19Ls, bet kasē jamaksā 5, 69Ls.Esmu dzirdējis, ka daudzi veikali plauktos uzliekot zemāku cenu nekā jāmaksā kasē.Kad meklē taisnību, tad visādas atrunas.

K Kārlis 09.05.2011
Komentāri 6 Veikali

Rimi - Veca gaļa

Veca gaļa Nopirku Rimi (Dzirciema ielā) gaļu, otrā dienā vēloties to pagatavot un to atverot vaļā no iepakojuma tā izrādījās veca... un smirdēja tā it kā gadu būtu nostāvējusi veikalā... Vai tiešām šī veikala darbinieki neseko līdzi produktu kvalitātei un termiņiem???

X xxx 06.05.2011
Komentāri 10 Veikali

Rimi - Neprofesionālisms

Neprofesionālisms Tiešām iesaku trīsreiz padomāt pirms vispār sūtīt savu CV uz to iestādi!!! Pirms kāda laika nosūtīju savu CV un motivācijas vēstuli uz preču pieņēmēja - uzskaitveža vietu jaunajam Valmieras Rimi. Mani uzaicināja uz pārrunām Valmierā (pa tel. pat piedāvāja interviju Rīgā par cik pagaidām vēl dzīvoju Rīgā, bet es piekritu braukt uz Valmieru). Norunātajā dienā un laikā ierados uz interviju. Ieejot kabinetā 1. viena no intervētājām pajautāja vai tikai gadījumā CV neesmu pievienojusi cita cilvēka...

K Keta 02.05.2011
Komentāri 5 Veikali

Rimi - kāpēc nav tualetes veikala apmeklētājiem?

kāpēc nav tualetes veikala apmeklētājiem? Labdien. Man jautājums, kāpēc citos veikalos, kur ir, Rimi, ir klāt tualete pircējiem, bet, Rimi, Mezciema uz S.Eizenšteina iela 29 viņa vispār nav?!?. 05.04.2011 veikala atklājuma dienā pēc rekonstrukcijas, un manējai meitai, kurai tikai 2 gadus, ļoti sagribējās tualetē.Mēs piegājām pie apsarga prasīt, kur tualete, bet viņš sacīja ka tualetes nav, ir tikai darba veikala personālam. Bet ārā bija tikai +5 t, ne vasara.Bet grūtniecēm arī uz ielas iet nosvētīt savējo vajadzību vai vienkāršs neiet jūsu veikalā? Tas pēc jūsu prāta normāli?

A Agnese 02.05.2011
Komentāri 0 Veikali

Rimi - kāpēc nav tualetes veikala apmeklētājiem?

A Agnese 02.05.2011
Komentāri 2 Veikali

Rimi - Paardeveeja smaucas

Paardeveeja smaucas Rimi veikalaa ir kaada paaardeveeja, kura smaucas ar cenaam. Piemeeram, ja cilveeks taa pavairaak iepircies, paardeveeja pa virsu uzsit vel dazaadas citas preces, kuras pirceejs nemaz nav izveeleejies. Buutu veelams ieskatiities pirkuma cekaa peec tam, kad esat ieirkushies. T'a tiesaam ir peedeejaa nekauniiba pret cilveekiem.

L Lasma 19.04.2011
Komentāri 6 Veikali

Rimi - Akcija

Akcija Man bija liela vielšanās par to, ka 12. aprīlī, pēdējā akcijas dienā, vairs nevarēju saņemt ziepju dozētāju pret Rimi uzlīmēm. Es visu akcijas laiku cītīgi krāju uzlīmes un man nebija ne jausmas, ka to preču skaits, kuras varēja dabūt, ir ierobežots! Ja akcijas noteikumos būtu teikts, ka preču skaits ir ierobežots un visiem var arī nepietikt, es nebutu gājusi pēdējā dienā!! Turklāt kasiere, kurai es jautāju par iespēju apmainīt uzlīmes pret preci, bija neiecietīga un ļoti nepieklājīga! Esmu...

A Anna 13.04.2011
Komentāri 25 Veikali

RIMI OLIMPIJA - nelietojama maltā gaļa

nelietojama maltā gaļa MĀCĪBA!!nekad nepirkt malto gaļu akcijā 1, 49, , , kaut arī termiņš beidzās pēc dienas, tā jau smirdēja, iepriekšējā vakarā, atverot iepakojumu konstatēju, ka nekādas kotletes nesanāks:( GRIBĒJU BRĪDINĀT PĀRĒJOS KOTLEŠU CIENĪTĀJUS!!!

M marii 23.03.2011
Komentāri 8 Veikali

Juglas centra RIMI - čakarē cilvēkus ar viltus cenām

čakarē cilvēkus ar viltus cenām Esiet modri pēdēja laikā Juglas centra RIMI galīgi aptracis. Salicis neesošas viltus cenas čakarē cilvēkus ka pilnīgus idiotus, cilvēki paņem produktu izejot no apakša noradītas cenas.Kasiere tik atri izsit un paņemot čeku tikai saproti ka esi apjāts. Viena reizē pamanijos divreiz iegrāpties. Pārsvarā tas notiek piena produktu nodaļā. Uzmanīgi lasiet nosaukumu pie cena neļaujiet Dāņiem sevi apčakarēt!

D Dzintars 13.03.2011
Komentāri 2 Veikali

Rimi Daugavpils - Продукты с бытовой химией

Продукты с бытовой химией Что за безобразие творится в магазине РИМИ(новом), это где видано, что фрукты, орешки(и всякие смеси) лежат рядом с бытовой химией. Если это акционный товар, то это совсем не значит, что они должны лежать вместе. Мало того, что этот магазин никогда не был в обслуживании клиентов на первом месте, то теперь окончательно увидев такие промахи туда идти не хочется. Администрация как на это смотрит???

J Julja 14.02.2011

Rimi - pārtikas ratiņi

pārtikas ratiņi RIMI ALFA jautājums, vai tiešām nevienam no RIMI vadības nav gribēšana ieteikt salabot tos saplēstos pārtikas ratiņus, lai nebūtu jāstumj kā kroplim, pat bez pārtiku tie rati nav iespējams tos vadīt, cerams ka kāds tās sūdzības ņem vērā .

G gatis 22.01.2011

Rimi - sistematiska krapsana

sistematiska krapsana Sveiki.Ieperkoties veikalos Rimi, silti visiem iesaku nepalauties uz itka akcijas cenu cenradi, lai nesanaktu ta, ka ar mani.19janv. Rimi veikala zoom nolemu iegadaties akcijas preci (konjaks Ararat 3 g. 0, 5 l tilpums pa akcijas cenu 6.74 ls, veca un parsvitrota cena-9, 06 ls )Vakara ieskatoties pirkuma ceka, secinaju, ka prece pardota par veco cenu)Nakama diena, atnakot uz veikalu, nodalas pardeveja, uz manu jautajumu tikai speja teikt, ka nav paspejusi nonemt nepareizo cenradi...Vecaka...

J juris 20.01.2011

Rimi - Pardeveja Sliņkums

Pardeveja Sliņkums Gundega no Rimi--no rita bija tada sajusma ka cilveks vel guļ sava gulta!! blakus kasieris jau apkalpo 3 cilvekus kamer Gundega apkalpo vienu.. Rimi vadibaj-jus cilvekus macat stradat atri? Vai Jus ņemat visus kas piekrit Jusu piedavatai mazai algai? Ne ko neteicu tai Gundegai lai nebojat savu un viņu ritu-bet slikts iespaids par veikalu paliek..

Rimi - Plovs

Plovs Kupil segodnja v kulinarii Rimi plov, plov sootvetstvenno dolzen bitj s mjasom, a tam v perimeshku s mjasom govjazaja tushonka. Molodci rebjata !!!

D Dmitrijs 08.01.2011
Komentāri 4 Veikali

Rimi - dārbinieku atieksme pret dārbu

dārbinieku atieksme pret dārbu slikti negaršīgi salāti

N Nikolajs 07.01.2011
Komentāri 4 Veikali