www.sudzibas.lv RIMI Slikts serviss

Rimi Dobele - Slikts serviss

Vēlējos sestdienā 8:10 nopirkt gaļu , bet tas man neizdevās. Gaļas vitrīnas bija tukšas un kad es apjautājos darbiniecei vai varu iegādāties kakla karbonādi, atbilde bija nē. Īsti nesaprotu kas tā par attieksmi, vai gaļas stendam būtu cits darba laiks kā pārējam veikalam. Ļoti patika jaunais Hipermarkets, bet lai nu kā vecajā veikalā tādas lietas nenotika. Arī par to, ka atnākot uz veikalu 10 no rīta plauktos nav akcijas preces, es saprotu 8 nav vēl izliktas, bet 10?

Latviešu tautas 23.01.2016

Nu un? Padomā kāda caca!.. Ja nepatik - brauc uz Īriju: tur gaļa bus jau 7 no rīta...

H hugo 24.01.2016

Man jau ar liekas , ka apkalpošana tur ļoti slikta!Pārdevējas apkalpo ļoooti lēni! Darba dienā pl.12.30 pie salātiem,siltā ēdiena viena pārdevēja, rinda -cilvēki 8, stādā lēni,lūdzot paaicināt pārdevēju pie zivju stenda atbild-es esmu viena,jo otra pārdevēja pusdieno!
No rītiem veikalā preces nav,kase stādā viena-neskatoties uz to ka cilvēku daudz! Tik ļoti tika gaidīts lielāks Rimi, bet vilšanās ir daudziem!

Latviešu tautas 24.01.2016

Nu tad paradī ka jastrādā: ej un apkalpo!

Не нравиться: иди и покажи как надо работать! Это тебе не в интернете в игры типа Ферма играть в рабочее время. Небойсь в офисе штаны протираешь, перекладывая бумаги с одного края стола на другой! Или обираешь пенсионеров?

Latviešu tautas 24.01.2016

Блин! Скоро беженцы приедут, они вам дадут просраться! Это не мы, русские, которые бояться даже положенное по закону получить! Тренируй булки!

K KatKov 25.01.2016

Можно подумать, что работники магазинов, не являются людьми, и есть им не надо...Поражает такое эгоцентричное отношение

iDmore 24.01.2016

Nopietni, tā ir problēma par ko ir vērts atvērt tēmu? :D

Z za4iits 30.01.2016

Cilvēki bieži vien nesaprot, ka tas nabaga darbinieks (es runāju par tiem, kas mīl savu darbu, patīk darbs ar cilvēkiem utt) arī ir tomēr cilvēks, kuram ir jāstrādā (bieži vien pat vienam, jo kāds vienmēr slimo, vai ir atvaļinājumā), ka arī šis cilvēks ēd, nokārto savas dabiskās vajadzības, vai vienkārši atvelk elpu. Visa diena ir uz kājām. Šie, akalpojošajā sfērā strādājošie (vairāk veikalos), nevar tikt uz WC/paēst/atvilkt elpu, kā to var klienti. Tas cilvēks aiz letes nav nekāds zirgs, kurš ir jānodzen līdz pēdējam. Visvairāk RIMI Dobele man patīk kūku/smalkmaizīšu pārdevēja Līga - vienmēr paskaidro ja ir kas skaidrojams, iesaka vienmēr svaigāko un gardāko. Tiešām cilvēks savā vietā, un savu darbu mīl.
Lūdzu, esam iecietīgāki viens pret otru un būs vieglāka savstarpējā saprašanās.

Neliels precizējums/labojums:
Šie, apkalpojošajā sfērā strādājošie (vairāk veikalos), nevar tikt uz WC/paēst/atvilkt elpu kad viņi grib/kad vajag, bet gan kad nav cilvēku. Bieži vien cilvēks var tikt 12h darba laikā pārtraukumā kādas 3x pa visu dienu - un tad gan ir jāpaspēj uz wc, kautko apēst - lai nenogāztos no kājām. Tas cilvēks aiz letes nav nekāds zirgs, kurš ir jānodzen līdz pēdējam.

Z za4iits 30.01.2016

Vēlviens precizējums, ko daudzi piemirst, pārtraukums bieži vien ir tikai 15 minūtes!!!

K Kristaps Bekmanis 15.03.2016

Ja pie tā gaļas stenda tā ir citreiz pieej klat ,stavi gaidi, tur viena mazga stiklus , protams lenam , paskatas, pilnigi ar tadu seja ka gribas iet prom , pamazga vel mazliet tad atvelkas taka cerma , un nopušoties jautā : Jā lūdzu.. Zin negribas nekko tur pirkt, par Kasem manuprat viss ir labi, salidzinot ar dobeles Top veikalu tur viss notiek ideali.

E Elizuxx 28.04.2016

Man patīk Rimi veikals Dobelē.

S Susurins 12.05.2017

Šodien iepirkos Dobeles Rimi un Helga vai ka tur viņai tas vards. Šai kundzei bija ļoti negativa attieksme pret mani. Stavu gaidu kad noskenes preci un lieku maisina paiku un si noskene žurnalu un vienkarši pamet man viņu ka sunim. Nesaprotu to kapec ta ir jadara. Esmu ieverojusi ka kasieres Dobeles Rimi ir loti sliktas. Un vinu attieksme pret cilvekiem negativa.

H Haha123 25.06.2017

???? pati tur strādāju, nav tur tādas kasieres Helgas vai Velgas, pat ne līdzīgu vārdu. ????????????