www.sudzibas.lv RIMI Slikta attieksme

Rimi Vecmīlgrāvī. - Slikta attieksme

Vakar iegāju veikalā Rimi Vecmīlgrāvī, bija šausmīgi lielas rindas, strādāja tikai 3 kases, vienai kasei vajadzēja kaut kāda palīdzība no vecākas kasieres , tātad palikušas tikai 2 kases ,atnāca tā saucamā vecākā kasiere saka psihot,uz pircēja sūdzībām par to kā vajadzētu palīdzēt un arī apsēsties kase viņa saka bļaut,un kliegt ka viņa zin ko viņai jādara , un lai es stāvu klusi rindā...Tā nav pirmā reize kad viņa psihiski auro,lūdzu vadībai pievērst uzmanību kādi cilvēki strādā veikalā ar citiem cilvēkiem, viņai vispirms jāiemācās kontaktēt un runāt attiecīgi ar cilvēkiem, kasieres vārds bija Zaiga.

S sagion 22.05.2016

Jūs atkal sajaukuši adreses. Šis nav RIMI klientu apkalpošanas portāls - tam ir speciāla adrese viņu mājas lapā uz kuriem viņi atbild.
Un ņem vērā, ka vecākā kasiere nenosaka cik cilvēku strādās. un kā katrā darbā - cerams, ka saproti, ka vecākai kasierei tas patiesi nav vienīgais darbs. Kāpēc viņai sava privātā dzīve jāmaina paliekot ilgāk darbā bez apmaksas lai jūs varētu labāk savu privāto dzīvi padzīvot?
Griezieties pie pareizā adresāta, nevis čakarējiet 1.xxEUR/stundā pelnošus cilvēkus.