www.sudzibas.lv RIMI Apkalpošana

Rimi - Apkalpošana

Rimi pit stop, kurš atrodas tirdzniecības centrā " Mols" - apkalpošana drausmīga. Biju tur 20. 05. 2016. Pirmoreiz un klientu uz doto brīdi tur arī nebij. Uz manu lūgumu, vai var dabūt melno tēju, rupji un nievājoši atcirta: " a kas ir?! Vai tad aparāts nestrādā?! ". Pārdevēja, kura apkalpoja, vienkārši nezin, kas ir pieklājība un laipna apkalpošana! Nemaz neizbrīna, ka tur nav klientu.

J John Johnson 24.05.2016

Padomju mantojums....

L lola 0071 05.06.2016

vajadzētu arī pašam redzēt, ka tēju un kafiju var ieliet pats sev, tāpat kā narvesen kioskos un nevjag celt paniku kur viņas nav. ja tu pieej pie kasieres un jautā 'teju ,zinot, ka ir pašapkalpošanās, nu tad loģiski ka viņa domās ka aparāts ir čupā!!!! un nevajag arī pārsprast cilvēku toņus. Rimi pitstopā molā ir superīga apkalpošana.

S Studente9836 05.06.2016

Pati sevi slavē?