www.sudzibas.lv RIMI Psihiski nelizsvarotas pārdevejas

Rimi - Psihiski nelizsvarotas pārdevejas

Sveiki šodien/vakar es devos veikala iekša nopirkt nedaudz sulu jo man dažreiz garšo padzert sulu jo loti labi garšo
uzreiz ka ieju veikala man loti ļaunas pārdevējas brauc virsu ar ratiņiem kliegdamas "hihi" man gandrīz sacelas shoks un sirds piestājas bet par laimi manas draugs man teica viss ok un tad pārdevējas man saka kliegt virsu loti neadekvāti un teica ka es izskatos pēc sviestmaizes ar izspurusiem matiem un es saku raudat un es pieprasu atvainošanos no rimi veikaliem....!

J Jankiņš 03.03.2016

Labs....:D Narkomāns...

esmu loti nopeitns cilveks nedrikst mani apsudzet narkotikas lietosana

P Paulinja 05.03.2016

Ja godigi, nedomaju ka esi normals/a.. Es loti apsaubu, to ka Rimi pardevejas ir ta teikusas. Un ludzu pasaki, kapec pardevejam butu jabrauka ar ratiniem pa veikalu, ja vinas strada kase?:D Pielauju iespeju, ka tu kaut ko esi sajaucis/kusi. Un pec tavas gramatikas, jau saprotams, ka neesi nopietns cilks.;)

Ventilators 04.03.2016

Šim jābūt miljons.com lapā.

Tā nav adekvāta saprāta robeža. Bojāta kada smadzeņu daļa

sis ir disrespekejos koments man un manai gimenei es iesaku avainoties par savu bezkaunib8!

C CIA 17.04.2016

Origo rimi, nelīdzsvarots džeks pieiet klāt kasierei klāt uz sāk glumi koķetēt,kas tas tāds, nevarēja saprast, darbinieks, apsargs tas nebija, jocīgais kaut kāds, tā atkal līdz ar to čammājas, čeku laicīgi neizdod, tad, kad prasu savu čeku, tas jocīgais, ļurina, čeku vajag ņemt pie kases, nevis tur kur pārtiku krāmē maisā! Ko lai saka, slimi abi!

R Resnā Ilze 20.04.2016

Jāaaaa piekrītu man vienreiz uzbļāva, ka es ecmu parak resns sieviete un ka man vajaga est mazak es nesaproti kapec

omg!!! tie kasieri ir nereali trakicilveki mums vajag kopigi vinus CAP CARAP ka pa nirvanu!!!!!!!!!!!

R Resnā Ilze 25.12.2016

jaa tiesi taa, lai vini nozelo to ka apsmej nevainiigus cilveekus! Pasi seez aiz letes ar utim uz galvas un zirgojas par mums!