www.sudzibas.lv RIMI Zoodārzs un rimi

Alfa -Rimi - Zoodārzs un rimi

es kapt ieksa veikals. es gribet dzert udens un kapt augsa pa plauktiem. loti gribeju dzert tapets kapu us plauktiem lai tiktu pasa augsa. esmu 1,17 m gars sieviete un man gribas augsa udens dabut loti. atnak pie manis pardeveja un kliedc skali un es baidos un nokritu. takad esmu zoodarza kratina un mani apkartne saukt pertikis.
nekompatenta servi

es tev justu lidzi!
mes spesim staties pret rimi varenibu un atpakal dabut clveks tiesibas...

I isingapurarule 01.03.2016

es sodien rimj eju pec cepumiem un man traka rimi pardeveja braukt ar ratiniem virsu es saku paliga dievs bet nekas nenotikt. vina man saples visus kauls un es but slimnica traki
kopa mes varam viss ko mums sanaks ideali super

es ticu tam ka mums bus loti labi apest kopa berliners un rimi nespes teikt vards ne
vispar sofien es ari iet rimi ar ratiniem sievietes brauc viesu saka hihihihi lliedz ka iszsaulkusas peles un loti rupji un neadevkavati ar mani sarunajas un man bija bail tapec mes ar mans dels un keitas mes devamies prom no veikals ara