LV RU

OB serviss

OB serviss SIA
www.observiss.lv
Adrese: Lāčplēša iela 87
Rīga
Latvia - LV-1011
(Faktiskā adrese)
Tālrunis: +371 25651190
Informācija: Juridiskā adrese
Melnsila iela 25 - 19,
Rīga, LV-1046
Darba laiks: 9:00 - 18:00
9:00 - 18:00
9:00 - 18:00
9:00 - 18:00
9:00 - 18:00
slēgts
slēgts
Kategorija: Būvniecība  •  Santehnika

Uzticības reitings

33%
Sūdzības
10
Atrisinātas
3
Ar atbildēm
3
Apskatīt statistiku

OB serviss - Sūdzības un atsauksmes

OB serviss - Apzināta krāpšana, paviršība

Apzināta krāpšana, paviršība Sveiki! Neiesaku mainīt dzīvoklī ūdens skaitītāju ar šīs firmas santehniķi. Apkrāpa mani par 70 l un neprecīzi aizpildītu aktu (par 1 mēn. Skaitītāju derīguma term samazināja, jo ierakstīja 01.02. Vietā 1. Janvāri. Apzināti ierakstīja aktā mazākus skaitīt rādījumus. Un nav vēl zināms, vai precīzi ierakstīja rādījumus noņemtiem skaitītājiem, jo ne par ko neļāva man tos apskatīt, viss būšot aktā. Tāpēc neiesaku šo firmu, jeb vismaz visus rādījumus pirms nofotografēt.

UģisRīga 01.02.2019
Komentāri 1 Santehnika

OB serviss - Slikts serviss

Slikts serviss Tika pieteikta ūdens skaitītāja nomaiņa, meistaram bija jāierodas laika posmā no plkst. 16-00 līdz 17-00. Plkst. 17-06 zvanīju, lai pārliecinātos vai meistars tiešām ieradīsies, vai, tomēr, kas noticis, un nebūs. Saņēmu apstiprinoši atbildi, ka meistars ieradīsies, tikai gadījās aizkavēties - nu labi, visiem gadās. Ir pienācis nākamās dienas pusdienas laiks, meistars tā arī neieradās, kā arī nekādu paskaidrojumu par situāciju neesmu saņēmusi. Noteikti neiesaku sadarboties ar šo pakalpojuma sniedzēju, ja ir svarīgs savs laiks!

Kl Klients 15.01.2019
Komentāri 1 Meistari

OB serviss - Lielisks iespaids par darbu

Lielisks iespaids par darbu Lasu un brīnos. Pasūtīju ūdens skaitītāju nomaiņu šajā uzņēmumā, atnāca pilnīgi normāls meistars apģērbies firmas darba formā zaļā krāsā, visu izdarija kā nākās, pēc sevis savāca visus netīrumus, bija ļoti pieklājīgs, nākamajam pakalpojumam saņēmu 15% atlaides kuponu, nekādas pretenzijas pret pakalpojuma sniegšanu nav.

OB serviss - Ужасный сервис

Ужасный сервис Просто ужастная, сервиса не просто нет, а он стремится к минус бесконечности! Вообще не понимаю как такая фирма вообще существует в Латвии. Все начилось довольно нормально, я позвонил в OB Serviss и договорился, что сантехник придёт снять на проверку щётчик. Так же было зарание договорено, что деньги я заплачу после того как щётчик установят обратно. Не приятные сюрпризы начались, когда “мастер” стал требовать деньги за снятие и что то возмущеное ворчал, когда ему объяснили, что договорено по...

OB serviss - Pateicība par labu darbu

Pateicība par labu darbu Pirms pāris mēnešiem slēdzu līgumu par radiatoru nomaiņu dzīvoklī 4 telpās. Firmas menedžeris operatīvi uztaisīja projektu, ņemot vērā mūsu vēlmes un iesakot labāko variantu, darbus saskaņoja ar visām nepieciešamajām instancēm. Vienas dienas laikā meistars nomainīja visus radiatorus un pievadcaurules no stāvvadiem, strādāja profesionāli un akurāti. Šobrīd gan vēl nav ziema, bet, salīdzinot ar iepriekšējiem gadiem, telpās ir jūtami komfortablāk. Paldies par darbu!

Ka kaiveta 26.10.2017
Komentāri 5 Santehnika

OB serviss - Nepilda solijumus

Nepilda solijumus "Interesants" kantoris. No firmas piezvanīja un piedāvāja nomainīt ūdens skaitītājus. Piekritu, likās ja jau paši izrāda iniciatīvu, tātad jābūt nopietnai un atbildīgai firmai. Sarunājām dienu, atbraukšot laikā no plkst.18.00 - 19.00. Norunātajā dienā esmu laicīgi mājās ( protams nācās pacensties, lai pēc darba pagūtu izņemt bērnus no izglītības iestādēm un atskriet mājās). Pēc uz stundas zvana meistars un stāsta , ka viņam radušās problēmas ar auto, nevarot atbraukt. Labi, esmu saprotoša un...

Le Leila00 14.04.2017
Komentāri 2 Santehnika

AtrisinātaOB serviss - Melošana, krāpšana

Melošana, krāpšana No kompānijas OB SERVISS saņēmu laipnu zvanu, ka pienācis laiks mainīt ūdens skaitītājus kam arī piekritu. Jau pēc dažām dienām bija klāt meistars un samainīja. Diemžēl veicot kārtējo ikmēneša skaitītāja norakstīšanu, konstatēju, ka skaitītājs nedarbojas. Zvanīju uz telefonu no kura man piedāvāja šo pakalpojumu, solījās atzvanīt un novērst bojājumu, bet tā arī nesagaidīju šo zvanu. Pēc laika zvanīju atkārtoti, bet šis numurs vairs neatbildēja (25604414). Atradu kompānijas biroja telefonu un...

Vi vikss 19.01.2017
Komentāri 0 Pakalpojumi

OB serviss - Slikta kvalitate

Slikta kvalitate Плановая замена счетчиков - приехали с опозданием, охаили предыдущих сантехников которые меняли труды 10 лет назад. Сами поменяли так что я теперь немогу перекрыть воду в квартире, и фильтр перед счетчиком вообще не подлезть теперь. попросил вернуться и переделать, сказали что у меня трубы сделаны не идеально и обращайтесь в домауправление к сантехнику, пусть он делает. У самих руки из ж... растут, а я значит теперь за деньги должен исправлять то что они накрутили. Боятся признать что напортачили.На тел. неотвечают и неперезванивают. ТРУСЫ.

AtrisinātaOB serviss - Просто не приехали 2 раза

Просто не приехали 2 раза Как то за несколько недель до срока замены счетчиков, звонит мне эта фирма, предлагает заменить. Не знаю от куда у них такая информация, возможно в прошлый раз менял у них... В итоге я говорю подумаю перезвоню.. Перезваниваю, договариваюсь... Никто не приезжает, не звонит. Звоню, никто не берёт трубку. Был занят пару недель, в итоге звоню им говорю так и так... Они мне, ой извините, и т. Д. И т. П. Договорились заново... В итоге что вы думаете? Второй раз никто не приехал!!! Дозвонился с третьего раза, сказали перезвонят, никто не перезвонил...

AtrisinātaOb Serviss Sia - Slikts serviss, melošana

Slikts serviss, melošana Neizpilda solījumus, melošana. Slikts serviss. Pasūtījums - ūdens skaitītāju maiņa. Brīdinājums pārējiem! Citādi atkal būs cūciska rīcība! "Paldies OB SERVISS par pakalpojumu!" Pirms 3.ned. vienojāmies par laiku un cenu. Vēl pirms pāris dienām - kontrolsazvanīšanās, ka viss OK un nekas nemainās. Viss būs vislabākajā kārtībā. Protams, solīts makā nekrīt...darbs nav izdarīts, bet "dāvaniņa" palikusi!

Ro robbio 04.07.2016
Komentāri 0 Pakalpojumi
SubWay

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Datu aizsardzības politiku.

Pieņemt Sīkdatnes