www.sudzibas.lv OB serviss Pateicība par labu darbu

OB serviss - Pateicība par labu darbu

Pirms pāris mēnešiem slēdzu līgumu par radiatoru nomaiņu dzīvoklī 4 telpās. Firmas menedžeris operatīvi uztaisīja projektu, ņemot vērā mūsu vēlmes un iesakot labāko variantu, darbus saskaņoja ar visām nepieciešamajām instancēm. Vienas dienas laikā meistars nomainīja visus radiatorus un pievadcaurules no stāvvadiem, strādāja profesionāli un akurāti. Šobrīd gan vēl nav ziema, bet, salīdzinot ar iepriekšējiem gadiem, telpās ir jūtami komfortablāk. Paldies par darbu!

K

P Pretenzija Pretenzija 27.10.2017

Ja nav sekret, cik par visu nopiķoji? Uz kādiem km2?

SIA OB serviss 03.11.2017

Kas tas par vārdu sekret?)))) Ja domājat par "noslēpumu" tad tas nav noslēpums, cena par darba vietu ( nevis km2 ) no 50-70 EUR + materiāli + projekts ( pēc vajadzības, RNP obligāts ).

Ja rodas jautājumi droši zvaniet!
Ar cieņu SIA"OB serviss"

SIA OB serviss 03.11.2017

Sveiki!)
Nezinājām ka šeit var rakstīt arī ko tādu)))) :DDD
Liels paldies!)

Ar cieņu SIA"OB serviss"
p.s. šīs cielvēks nav ne mūsu darbinieks, nedz radinieks, nedz draugs, REĀLS klients iedomājaties...))))))) :)))

P Pretenzija Pretenzija 07.11.2017

OOOO, NEZINĀJU, KA PIE JUMS IR ARĪ LATVIEŠU VALODAS SKOLOŠANA. ES TA DOMĀJU, KA IR "ČERTOVSKI" FAINS SIA SIA"OB serviss" ,IR PASLAVĒTS AR LABU VĀRDU, TAD IR OK.
BET MANU, KA IR CITĀDĀK!
Jums gan patīk pie gramatikas piesieties, tā arī bija domāts jautājums, kā uzrakstījāt! Tad pie Jums ir jāiziet gramatikas skola vai var nākt kā klients?! Jau , kā pamāciet citus, ne savā jomā, izsit "puNpas" :D
P.s Vairs nepatīkat, it nemaz! :D

SIA OB serviss 23.11.2017

:DDDDD Kā klientam jānāk obligāti!)) Sapratīsiet pati, ka neesam nemaz tik šausmīgi cik par mums raksta šeit.)))
p.s. par sekret, tas bija joka pēc, jo ļoti bieži bieži dēļ šadiem vārdiem mūs koriģe.))))

Ar cieņu SIA "OB serviss"