www.sudzibas.lv OB serviss Slikts serviss, melošana

AtrisinātaOb Serviss Sia - Slikts serviss, melošana

Neizpilda solījumus, melošana. Slikts serviss. Pasūtījums - ūdens skaitītāju maiņa. Brīdinājums pārējiem! Citādi atkal būs cūciska rīcība! "Paldies OB SERVISS par pakalpojumu!"
Pirms 3.ned. vienojāmies par laiku un cenu. Vēl pirms pāris dienām - kontrolsazvanīšanās, ka viss OK un nekas nemainās. Viss būs vislabākajā kārtībā. Protams, solīts makā nekrīt...darbs nav izdarīts, bet "dāvaniņa" palikusi!

Atbilde no SIA OB serviss 26.07.2016

Labdien!
Paldies par jūsu atsauksmi!
Pēc jūsu uzrakstītā nevaram tieši saprast kas ir noticis? Un par ko tieši jūs brīdinat pārējos?
Varat droši sazināties ar mums pa e-pastu [slēpt]@observiss.lv vai zvanot pa tālruni 256 511 90 un atrisināt jūsu problēmu. Ja tiks konstatēts ka mēs esam pieļāvuši kļūdu veiksim skaitītāju nomaiņu jums BEZMAKSAS.

Veiksmi vēlot SIA OB serviss

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Sudzibas.lv Admin 01.08.2017

Uzņēmuma OB serviss pārstāvji vairākas reizes mēģināja sazināties ar sūdzības autoru, lai atrisināt augstāk minēto situāciju. Visi mēģinājumi tika ignorēti, līdz ar to, sūdzība tiek atzīta par atrisinātu.

R