www.sudzibas.lv OB serviss Slikts serviss

OB serviss - Slikts serviss

Tika pieteikta ūdens skaitītāja nomaiņa, meistaram bija jāierodas laika posmā no plkst. 16-00 līdz 17-00.
Plkst. 17-06 zvanīju, lai pārliecinātos vai meistars tiešām ieradīsies, vai, tomēr, kas noticis, un nebūs. Saņēmu apstiprinoši atbildi, ka meistars ieradīsies, tikai gadījās aizkavēties - nu labi, visiem gadās.
Ir pienācis nākamās dienas pusdienas laiks, meistars tā arī neieradās, kā arī nekādu paskaidrojumu par situāciju neesmu saņēmusi.

Noteikti neiesaku sadarboties ar šo pakalpojuma sniedzēju, ja ir svarīgs savs laiks!

15.01.2019

K

SIA OB serviss 24.02.2019

Sveiki!

Lūdzu uzrakstiet uz manu e-pastu [slēpt]@observiss.lv jūsu kontaktu informāciju lai es varētu personīgi ar jums sazināties un pamēģināt kompensēt jums jūsu patērēto laiku.

Ar cieņu, SIA"OBserviss" direktors