www.sudzibas.lv OB serviss Slikts serviss

OB serviss - Slikts serviss

Vakar nepaveicās satikties ar šo kantori, pieteicis nomainīt ventiļus radiatoriem. Kā strādāja atbraukoša brigāde ir cits stasts bet kas ir pats šausmīgs ka esmu palicis vēl vainīgs. Kad viss kas ir pateikts viniem bija izdarīts viņi aizgāja ar vārdiem: "mes esam paliecināti ka vis sataisīts perfekti". Ok nākošā diena atnāca santehniķis kas apkalpo mūsu māju lai aizpildīt apkures sistēmu. Kad sākās tek ūdens no savienojuma tā saucama "amerikanka" es atri uzzvanīju ob servisam lai viņi atbrauca izlabot šo problēmu bet saņēmu atbilde kas man šokēja. Atbilde bija: "ja mēs zinām un speciāli ne aizkruvejam jo jūs teikuši ka ir plans aizvest radiatorus uz restaurāciju. " ja es atzinu ka to teicu bet johaidi pirms vest radiatorus uz restaurāciju vajag parliecinaties ka sistēma ir hermētiska vai tikai man tā liekas? Karoče neiesaku tādu pakalpojuma sniedzēju jo priekš viņiem visi ir vainīgi tikai ne viņi.

01.08.2019

SIA OB serviss 22.03.2020

Sveiki!
Negribu iedziļināties tajā, kas jau ir sen noticis, bet ļoti labi atceros jūsu objektu un visu kas tajā notika, jo pats tur biju un visu montēju.
Jūs pats visu zinat , kā viss notika un visu ko jūs mums prasijāt izdarīt, pats atzīstat to, ka teicāt, ka radiātori tiks vesti uz restaurāciju, tāmdēļ tie netika iepildīti ar ūdeni lai pēc tam šīs ūdens nesabojātu jūsu parketu, par kuru jūs tik ļoti pārdzīvojāt, ka arī sistēma līdz radiātoram tika pārbaudīta, savienojums par kuru iet runa ir pie radiātora pēc ventiļa.
Ar cieņu,
Vladislavs SIA "OBserviss" direktors