MAXIMA

Maxima Latvija SIA
Adrese: Krustkalni, Ķekavas novads “Abras”
Rīga

506
Apskatīt statistiku

MAXIMA - Sūdzības un atsauksmes

Maxima Latvija Sia - Apkalpošana, prece

Apkalpošana, prece 28.02.2018 čeks Nr.249088 Labdien. Neērti rakstīt, bet šāda attieksme pret Pircēju, nav pieņemama. Par pusgadu otru reizi tieši šajā veikala un tieši šajā desu/nodala.Apkalpoja mani pajauna apaļa pārdēvēja, domāju ka ukraiņu vai krievu tautība, mūsu vietējie tā neuzvedas, es palūdzu Cīsiņus bērnu 0.5 kg un parādīju kurus, pārdēvēja sāk dod citas un sākas ...Es viņai paskaidroju, ka gribu tieši kurus parādīju, viņi pēc skata izskatījis svaigas, smukas, bet tie kuri viņa grib ar varu man uzbāzt...

Maxima - Neadekvāta

Neadekvāta Zvanu uz Maximas tālruni atsauksmēm-atbild neadekvāta slāvu meitene kas vsp nesajedz manuprāt kur atrodas. Tas ir kas? Varbūt meitēnam vēders sāp vai kas? Uz juridisko adresi vsp nesazvanīt.. Nu... Kas ir Maxima? Kur jāgriežas lai vadība reaģētu? Patērētāju tiesībās uzreiz?

Maxima - Maldināšana

Maldināšana Jau otro dienu maxima, aizkraukle.. Skolas iela 6 maldina ar cenam_konkreti vitinatas zivis. Uz produkta tris cenas, no kuram ka pareizā tiek minēta vidējā, ne lētākā. Vadītājai tomēr nevajadzetu tiktaudz izlikties, ka strādā... Iesaku papetit likumdošanu. Nakamreiz ar foto... Nemakam stradat-sežam mājās.

Maxima - Krāpšana

Krāpšana Pārdevēji jau 3 reizes centās mani apšmaukt mani uz nocenotām precēm. Uz nocenotās preces speciāli parādās 2 cenas. pārdevēja it kā nejauši noskanē pamatcenu. Ja pircējs nepamana,viss kārtībā,bet ja pamana,tad aizbildinās ,ka kaut kas nav nostrādājis. Esiet vērīgi un uzmanīgi!

Maxima - Apzināta krāpšana

Apzināta krāpšana Dobeles centra Maximā apzināta pircēju krāpšana lai veicinātu preču noietu ar paugstinātu peļņu kas izpaužās kā produktu izvietošana ar nepatiesi norādītām cenām,zem dārgākiem produktiem liek akcijas cenas kas nav patiesas,ķer pircējus uz neuzmanību,viltīgi. Un tas nav jau pirmo reizi,tas atkārtojas sistemātiski,un tas noteikti nav netīšām aiz darbenieku neuzmanības.

X XGY 22.02.2018
Komentāri 3 Veikali

Maxima - Kassiera nelaipnība

Kassiera nelaipnība 21 февраля 2018 года подошли с ребенком к кассе для родителей с детьми. Очередь была большой, среди них не было никого с детьми и продавец из зала нам посоветовала подойти поближе и рассчитаться. Выложили товар на ленту. А мой 4-летний ребенок стоял рядом с пустой маленькой тележкой. Буквально на 2-3 секунды бросила взгляд на ребенка, чтобы не убежал и не заметила сразу, что кассир уже посчитала товар. Как вдруг слышу от кассира "вы платите за товар, не задерживайте очередь". Честно говоря...

Maxima - Apsarga uzbrukums

Apsarga uzbrukums 19.02.2018. Veikala maxima kurzemes prospekts 110 a. Apsargs pienaca klat un pateica lai es tinos prom no veikala. Es pajautaju kada emesla del,uz ko apsargs iznema gazes balonu un iešav man aciešpiena nodala ,mana sivas prieksa un ari trapija vinaji. Es isauciju policiju uzrakstiju sudzibu. Lūdzu parbaudiet to apsargu manu prat tadi cilvieki nevar stradat sabedriska vieta.

Maxima - Кассир не додала сдачи

Кассир не додала сдачи Кассир недодала сдачи 2 EUR. Это выяснилось,к сожалению, вне магазина. Kase Nr.3, šas.Nr.53R0274027 Čeks 142/212 #00180985 Kasieris: 164 3 POS-ID: 00-265384 16.02.2018 13:29:04

SIA Maxima Latvija - slikts serviss

slikts serviss 1.februārī iepirkos maxima veikala kurs atrodas jaunciema gatve 174. vēlējos iegādaties granātābolus taču diemžēl granātāboli kas bija izliki pārdošna bija drausmīgā stāvokli kā arī lielākā daļa dārzeņu un augļu! Atradu pārdevēju ievu kas laipni piedāvājās paskatīties noliktavā labakas kvalitātes granātābolus kad viņa bija jau iznesusi man augļus un pat palīdzēja izvēlēties labākos , otra pārdevēja pienāca klāt un rupjā krievu valodā sāka bļaut uz mums.Ka jāpērk to kas atrodas tirzniecibas zālē...

J JanitaB 02.02.2018
Komentāri 1 Veikali

Maxima - Nekvalitatīvas preces

Nekvalitatīvas preces Maxima tirgo ļoti nekvalitatīvus stikla traukus, kas izskatās izgatavoti no sarkana stikla, bet realitātē ir no bezkrāsaina stikla un tikai krāsoti sarkani. Lietojot pie mazākās saskarsmes sarkanā krāsa iet nost, atstājot bezkrāsainus laukumus. Šādi trauki vairākus gadus regulāri parādās Maxima veikalos novembrī un decembrī. Vilšanās kvalitātē!

S Sandrame 01.02.2018
Komentāri 4 Veikali

Maxima - Labs serviss

Labs serviss Labdien! Vēlos paslavēt Maxima, Imantas (trolejbusu galapunkta) kasieres, it īpaši Tatjanu. Strādā ātri, precīzi un var "pa ātro" parunāt :) Superīgas - viņām vajag algas pielikumu, jo no veikala ar smaidu aizeju, atšķirībā no blakus esošo Mego, kur strādā kaut kādas jaunās, kuras atģuļas krēslos, it kā skatītos video vai strādā kā uz pohmeli.

Maxima - Krāpšana

Krāpšana Pie precēm izvietotās cenas neatbilst cenām uz čeka. Darbinieki rausta plecus, bet palīdzēt vai atrisināt nevar. Nākas iegādāties preces, nezinot precīzu cenu, vairākkārt cenu atšķirība ir vairāki eiro. Cenas būtu nepieciešams ievietot precīzi, jo tāpēc tas ir veikals ne loterija.

P Pircejs25 31.01.2018
Komentāri 4 Veikali

Domina, Maxima - Slikts serviss

Slikts serviss Sveiki! Ierodoties Maksimā iegāju tirdzniecības zālē viena pati un devos pie letes, kur sver sitos jau sagatavotos ēdienus un salātus. Pieredzēju apkalpošanu zem 0, jo mani rindā it kā nemaz neviens neredzēja. Kas, protam, man sāka likt justies sašutušai. Devos uz informācijas centru un rakstīt sūdzību, kuru pievienoju arī šeit... Veiksmīgu dienu vēlot, Ar cieńu, Samanta Švarca

Maxima - Slikts serviss

Slikts serviss Sveiki, mani ļoti neapmierina, ka man kā klientam ir jāgaida kamēr iepriekšējais klients paņem savas preces, jo pie kasēm stāv ziedi un kasieris nespēj pilnvērtīgi strādāt, jo viņam ir jāgaida, kamer iepriekšējais klients paņem preces, jo vienkārši nav vietas.. Es negribu lai kāds paņem manu preci un svešu man nevajag..

AtrisinātaMaxima - Negodīga rīcība

Negodīga rīcība Iegādājos šogad - 2018. G. Janvārī maxima "paldies" karti, jo tika piedāvāta atlaide gjensidige octa apdrošināšanai 3% no prēmijas, kas manā gadījumā būtu 9eur. Diemžēl polisi www.gjensidige.lv nevarēju nopirkt, jo tur prasa paldies kartes derīguma termiņu, bet man pārdeva beztermiņa karti. Lai gan maxima.lv un arī gjensidige.lv ir informācija par akciju, bet nekur nav norādīts, ka akcija būtu atcelta vai nedarbotos. Rakstīju uz maxima paldies kartes atbalsta epastu, saņēmu atbildi, lai...

Maxima - Plauktu krāmētājas izrunāsanās

Plauktu krāmētājas izrunāsanās Sodien ejot pa veikalu,apstajos paņemt preci-lasu ka samazinata cena.Plauktu krāmētāja saka-ko lasi visiem termiņi vienādi!Man izbrīns-atbildu,ka skatos cenu.Bet viņa saka-DOMA ES NEREDZU:(...Biju šokēta.Esmu pirceja un ņemu kautvai to preci kas patīk,kaut viņa plaukta iekrāmēta 5 pēc kartības.Bet vairak izbrīnīja bezkaunība un gados kundze kurai savs negatīvisms bij jaizsplauj.Es tak nezagu,bet liku groza un maksaju.Fuj,fuj un fuj

L Liene:( 15.01.2018
Komentāri 9 Veikali

Maxima - Slikts serviss, ne pirmo reizi.

Slikts serviss, ne pirmo reizi. Tātad strādāju K. Ulmana Gatves Maxima un saskaros ar šo problēmu jau kuro reizi. Bilde redzams ka biezi vien tiek slēgtas ciet abas pieejamas tualetes, piem vīriešu un inv. Vai sieviešu un inv. Kgan vajadzētu slēdzot ciet piem. Vīriešu tualeti atbrīvot invalīdu lai cilvēki kam nepieciešam tiktu iekša un nenāktos ciesties. Labi ja vajag pa mazajam vai rokas nomazgāt kgan to ari nevajadzētu liegt. Būtu patikāmi ja kkas tiktu darīts lietas laba...

Maxima - Bojāti produkti tiek piegādāti Emaxima

Bojāti produkti tiek piegādāti Emaxima Regulāri iepērkos Emaxima. Ik pa laikam tiek piegādāti bojāti avokādo, mīksti no ārpuses un iekšā pārgriežot melni, sapuvuši. Uzņēmums mīkstus avokādo sauc par gataviem un saņemot bildes ir gatavs atgriezt 50% summas. Emaxima ir labs veids kā tikt galā ar bojātu produktu noliktavu, no tiem kas saņēmuši bojātus produktus tikai daļa pieprasa atgriezt naudu un tie kas protestē dabū 50% atpakaļ.

Maxima Talsi - Slikts serviss

Slikts serviss Šodien 2018, gada 4. Janvārī Talsos ap plkst 16.00 darbojas tikai trīs kases. Pie katras kases rindā stāv vismaz 30 cilvēki. Pircēji sašutuši, dusmīgi, sasvīduši, bērni raud. Vai tad tiešām tā jāsākas jaunajam gadam? Vai tiešām nevar nodrošināt, lai dienā darbojas visas kases? Cilvēkiem jau ēst vajag arī pēc svētkiem ne tikai svētku laikā. Vai tiešām Maxima tīklam iet tik švaki, ka nevar pieņemt darbā kasierus un maksāt viņiem normālas algas? Ne pirmoreiz esmu novērojusi, ka Talsos dienas vidū darbojas tikai pāris kases.

I Ilona 04.01.2018
Komentāri 5 Pārdevēji

Maxima/ Liepāja - Slikta attieksme pret saviem darbiniekiem, Kāpēc šajā veikalā nevar uztaisīt jaunas durvis?

Slikta attieksme pret saviem darbiniekiem, Kāpēc šajā veikalā nevar uztaisīt jaunas durvis? Cik gadus cukuriņš, ro99 sals caurvējā. Kāpēc tāda attieksme, sēž meitenes burtiski caurvējā, kas pie vitrīnas arī zilā krāsā, ja cilvēki nāk durvis vispār neaizveras un darbinieki, it sevišķi kasieri strādā laukā, tāpēc bieži slimo, vai tiešām maxima nevar saviem darbiniekiem uzlabot darba apstākļus?

S SVPIPA 03.01.2018
Komentāri 1 Īrnieki