www.sudzibas.lv MAXIMA Pielika pie algas

Maxima - Pielika pie algas

Pielika stundas likmi, toties mēnesī stundas samazināja, absurds, kā saņēmu 340 tā i paliek, bet paši direktori un viņu vietnieki (d... Ā l ī... I) stundas sev nesamazina, un tēlo ka viņi strādā vairāk par visiem, viņiem ir apmēram 160 stundas, bet mums strādniekiem 120 stundas vai tas ir algas pielikums, viņiem jā.

06.02.2021

Atbilde no uznemums Maxima Latvija Pārstāvja atbilde 10.02.2021

Ar 1.janvāri Maxima Latvija ir pārskatījusi stundas likmes veikalu darbiniekiem.
Faktiskās stundas un darba grafiki tiek plānoti saskaņā ar veikala apgrozījumu un darbinieka līguma nosacījumiem. Sakarā ar stingrajiem ierobežojumiem, pircēju plūsma veikalos ir ievērojami samazinājusies, līdz ar to ir izmainīti arī darba grafiki.
Ar cieņu
Maxima Latvija

J

Klients45566 06.02.2021

Tieši tā Maximas valde neļauj virstundas jo ekonome naudu par to kā nabaga darbinieki nostradajas un saņem niecīgu samaksu viņiem neinteresē

A asdasd123 06.02.2021

rimi tas pats bija , kad es tur stradaju =)

W wwoki 06.02.2021

Kasierus un precu kravejus Rimi un Maksima izdzen lidz nemanai, nekadu liela naudu tur noteikti nemaksa vienigi viss oficiali un nodokli samaksati

н НеКариньш 07.02.2021

Хорошо ещё что не порют и не насилуют на рампе...

A Anna Leimane 26.02.2021

Anete.
Ja jau likmes samazina atbilstoši apgrozījumam, tad būtu tikai godīgi, ja tās samazinātu arī vadībai,nevis tikai melnajiem strādniekiem... Nevienam nav noslēpums, ka lauvas tiesu padara, par vidi, atmosfērā,par pircējiem rūpējas un pircēju negācijas uzklausa tieši tie, kam vismazākās likmes un vismazāk stundu rakstīts grafikā.

S Sigita9008563 18.03.2022

Diemžēl tas visos veikalos, pieliek klāt pie algas 5 centus un kāds labums no tā, maize piens un viss pārējais maksā vairāk nekā var nopelnīt Maxima! Traģiski saņemot algu 350€ tas ir tikai lai apmaksātu komunālie un tā pat nepietiekami!