www.sudzibas.lv MAXIMA Krāpšana, slikts serviss

Par Maximu - Krāpšana, slikts serviss

25.02.2021 pl 16: 21. Kasiere69 2 no 10 eiro nepareizi izdeva naudu, sakot, ka es iedevu viņai 5 eiro. Pēc nelielas drūzmas naudu adguvu. Apsargs kura strādāja viņas mainja izturas pret pircējiem tā ka viņām nebūtu jāizturas. Uzdod jautājumus kurus viņām nau tiesību uzdot. Un tā nau vienīga reize kad nāku uz šo veikalu unatnaku uz majam stresa. Tā nau vienīga reize kad viņu mainja sanāk kaut kādas nesaprašanas. Veikala netīrībā un bardaks.

Papildināts Laumita1983 25.02.2021

No sakuma skatijas pa kameram cik es iedevu naudu, kasiere tos 5.eiro tureja rokas iznjemusi no kases, pec tam ielika atpakal, kad atnaca galvena kasiere parskaitit naudu kase. Apsargs pateica, ka kameras nevarot redzet cik naudas es iedevu. Parskaitot kasi naudu atgriza.

Atbilde no uznemums Maxima Latvija Pārstāvja atbilde 26.02.2021

Labdien !
Paldies par sniegto informāciju.
MAXIMA Latvija ir svarīgs ik viens klients, tāpēc tiek nemitīgi pilnveidoti klientu apkalpošanas standarti un darbinieku apmācības process. Taču pat vislabākā prakse nevar izslēgt cilvēku faktoru un tādēļ dažkārt gadās pārpratumi.
Ar atbildīgajiem darbiniekiem tika veiktas pārrunas par klientu apkalpošanas standarta prasībām, kā arī atgādināti viņu tiešie darba pienākumi.
Atvainojamies par sagādātajām neērtībām un paldies, ka norādiet uz nepilnībām un lietām, kuras mums jānovērš.
Ar cieņu
Maxima Latvija

B Buhariks 26.02.2021

Ja tu runā tāpat, kā raksti, tad nav brīnums, ka notika nesaprašanās.

L Laumita1983 26.02.2021

Nevajag uz tu, mes neesam pazistami un es daudz nerunaju, es daru.