www.sudzibas.lv MAXIMA Krāpšana ar paldies kartes palīdzību

Maxima - Krāpšana ar paldies kartes palīdzību

Pēdējā laikā aktivizējušies uzņēmuma Marketologi. Kvalifikācijas dēļ nav spējīgi izdomāt ko gudru, tāpēc nolēmuši vienkārši apzagt vecākus pircējus. Izmantojot tā saucamās paldies kartes. Shēma ir sekojoša. Lieliem burtiem raksta akcijas cenu un kaut kur stūrītī uzliek mikroskopisku pleķīti ar paldies karti, acīmredzot cerībā, ka nepamanīs un kasē apmaksās pilnu cenu. Tikai viens piemērs. Tīrītie valrieksti vienā Letes vietā akcijas Cena 1 kg 9 eur/noapaļots/, citā vietā 0.5kg par 5 eur. Vecs cilvēks dabīgi paņem 0,5 kg paciņu un kasē samaksā 9 eur. Tādu piemēru ir daudz.

04.03.2021

K

S Sieviete_ 05.03.2021

Piekrītu! Un ar katru reizi, diemžēl paliek trakāk un trakāk. Visu laiku jābūt uzmanīgam, ko liek grozā. Piemēram: Maxima, Rīgā, Satiksmes iela 3, ar nenomainītām cenu zīmēm tiek maldināti klienti (šī jau nav pirmā reize). Šodien (05.03), salātiem Family stāv zaļā akcijas zīme ~ 0,48 centi/gb., bet pie kases, čekā 0,86. Kā arī manīju citviet zaļās akcijas zīmes, piemēram citroni akcijā (protams tur es pamanīju ar maziem cipariem, ka akcija ir līdz 01.03., bet šodien jau 05.03.). Saprotu, ka visā pasaulē ir krīzes laiks un visi vairāk vai mazāk ir noslogoti, bet vai tad arī ir "jāuzliek" papildus slogs, lai risinātu - skaidrotu šo problēmu - cenu starpību starp izlikto veikalā un pie kasas, starp pārdevēju/klientu, tai skaitā, būtu jākavē klientu plūsma.

B Buhariks 05.03.2021

Trakāk un trakāk? Tad uzskati to kā uzmanības treniņu ikdienai, citādi kļūsi pārāk neuzmanīga, kas nebūtu labi, kad visā pasaulē ir krīzes laiks. Turklāt būs iespēja patrenēt acis uz maziem cipariem. Maxima rūpējas par saviem klientiem.

S Sieviete_ 05.03.2021

Jums pašam būtu jātrenē uzmanība, jo šādi nerūpējas, par klientiem (it sevišķi senioriem), ja apšmauc tos.

A Anna Leimane 23.03.2021

Sūdzību uzrakstīt protat, bet lasīt neprotat? Man būtu kauns sūdzēties par savu aprobežotību. Ir jau vēl aprobežoto kategorija, kas ieraugot cenu zīmi uz kuras rakstīts- pērc par puscenu- uzreiz grābj 2 gabalus attiecīgo preci un pie kases taisa skandālus, ka uz cenas esot rakstīts 2 par 1 cenu.

I inaida 05.03.2021

Autoram nav taisniba.Precei 1kg un 0,5 kg nevar būt vienāds svītrkods.Tāda šmaukšana nav iespējama.