Mārtiņa Beķereja

Ar atbildēm
Apskatīt statistiku

Mārtiņa Beķereja - Sūdzības un atsauksmes

Mārtiņa Beķereja - Kvalitāte

Kvalitāte Š.g.09.01 uz sievas 60 gadu jubileju pasūtīju augļu kliģeri ar izpildes termiņu 10.01.plkst.14.00.Saņēmu pasūtījumu notektajā laikā.Griežot kliņģeri viesu cienāšanai radās iespaids ka kliņģeris ir iepriekšējās dienas cepuma par ko arī pārliecinājamies uzsākot viņu baudīt.Mēs ar sievu bijām ļoti apbēdināti un pazemoti.Nākošajā dienā aizgāju uz kanditoreju un izteicu savu sašutumu pārdevējai,atbilde bija ka es neko nesaprotu vai arī mīkla esot bijusi slikta un viņa par kvalitāti neatbildot kā arī...

Mārtiņa Beķereja - Заказной торт для ребёнка со вкусом блевотины

Заказной торт для ребёнка со вкусом блевотины Хотели порадовать дочь и заказали ей торт на юбилей в "Mārtiņa beķereja", так весь праздник был испорчен этим "тортиком". Вкус такой, как будто кто-то проблевался и предложил ребёнку всё это съесть! Дочь мало того, что проплакала над ним, так ещё и с болями в жвоте спать пошла от такого лакомства. Интересно, а если бы вместо двух ложек она съела бы целый кусок?.. На следующий день мы торт, разумеется, отнесли назад. Там свой "кондитерский шедевр" они побовали и деньги вернули, но больше заказов от нас они никогда не получат!..

Mārtiņa Beķereja - kvalitāte

kvalitāte Ruma kūkas nepērciet,nevar zināt kas slēpjas iekšā.... .Banāns ,kas atrodas kūkā nebija tās labākās kvalitātes,jau smaržoja pēc skābuļa.Arī virsmu klājošais materiāls ir tik ļoti ciets,ka zobus var izlauzt.

Mārtiņa Beķereja - kvalitāte

kvalitāte Kas noticis ar izslavēto kvalitāti,maizītes plakanas,kūkas sašķiebušās.Stāvot rindā nevar nepamanīt darbinieku netīros kreklus un no cepurītēm ārā lienošus matus,fui.

Mārtiņa beķereja. - Nelaipna apkalpošana.

Nelaipna apkalpošana. Neiesaku pasūtījumus veikt zvanot pa telefonu,atbildēs nelaipna sieviete kas pēc iespējas ātrāk vēlēsies izbeigt sarunu.Pasūtiju torti 2kg ,teicu ka vēlos tādu kā Mārtiņa bekerejas mājas lapā,uz ko saņemu atbildi ka viņa nezinot kas ir internetā (!) Netureja par vajadzibu pat bridināt, ka torte var būt smagāka . Saņemot torti ,tā izrādijās par 0,300 gr smagāka ,man vajadzēja piemaksāt 3ls, ar ko nebiju rēķinājusies.

Mārtiņa Beķereja - Nepieklājīga attieksme

Nepieklājīga attieksme Neapmeklējiet ar bērniem šo kafejnīcu! Stāsts šāds: ēdām gardu muti garšīgās smalkmaizītes. Protams, pēc labas maltītes mans mazais puika (­~4 gadi), vēlējās uz tualeti. Šajā ēstuvē tā ir tikai viena = gan siev, gan vīr.. Sēžot tualetē, viņš izdomāja, ka vēl mazliet jāpadomā..., kas ļoti nepatika ne trauku mazgātājai, ne kādai ļoti kuplās miesās apmeklētājai. Lai arī tualetē kopumā bijām tikai apmēram 6 minūtes, mums bija aiz durvīm jāklausās pārmetumi krievu valodā, tad mums vairākas reize...

Mārtiņa Beķereja - Apkalpošana

Apkalpošana Mārtiņa Beķerejā uz Čaka un Tallinas ielu stūra katru reizi,kad tur ieeju saskaros ar ļoti sliktu un nelaipnu apkalpošanu. Sieviete aiz letes neapmierinātu seju pasniedz manis izvēlēto un zāles uzkopēja,kurai jau tā tu nav ko darīt, citu klientu priekšā skaļi lamā ikvienu kas izdara kaut ko ne pa prātam. Sajūta, ka man vajag preci nevis viņiem mani kā klientu. Pēdējo reiz iepērkos tur - jau trīs reizes tur tiek sabojāta diena. Manuprāt šāda filiāle bojā M.B. Labo slavu.