Mārtiņa Beķereja - Apkalpošana

Mārtiņa beķereja. Veicu pasūtījumu pa telefonu. Kad ierados, darbiniece nesaprata, ko viņas kolēģe ir pierakstījusi pasūtījumu kladē, teica, ka strādā jau daudzus gadus un tā neviens nepieraksta (it kā es būtu tur kautko rakstījusi). Es gan, skatoties kladē no letes otras puses, visu sapratu. Pateicu, kas ir mans pasūtījums, kādam tam jāizskatās. Viņa atnesa man pilnīgi kaut ko citu. Saku - tas nav tas ko es pasūtīju. Viņa sadusmojas vēl vairāk, prasa, kas es tāda esmu, viņa šeit jau strādā daudzus gadus! Es saku, ļoti labi, ka jūs strādājat daudzus gadus, bet tas ko jūs man dodat nav tas ko es esmu pasūtījusi. Viņa sašūt vēl vairāk, apcērtas, aiziet un atnes manu pasūtījumu un saka: ziniet, es šeit strādāju daudzus gadus un kā jūs ar mani runājiet?! Prasa man : Kas jūs tādā esiet?! kāds ir jūsu amats jūsu firmā?! ... well, šāds jautājums pērkot konditorejas preces man šķita neadekvāts. Lieki piebilst, ka pie apmaksas summa bija 2 x lielāka nekā man teica pa telefonu, jo izrādās uz jautājumu: cik man būs jāmaksā, nosauktā summa bija cena par kilogramu nevis - cik man būs jāmaksā.

B

R reda2 17.10.2015

Mana darba vieta atrodas netālu no Mārtiņa Beķerejas Marijas ielā. Darbā bija izdomāts pasākums, tādēļ zvanīju uz turieni ap 14.oo, lai veiktu tortes pasūtījumu uz nākamās dienas rītu, bet saņēmu nelaipnu atbildi, ka pasūtījumu var izņemt nākamajā dienā, NE ĀTRĀK KĀ 9.oo !! Vai tagad Mārtiņa Beķerejā Marijas ielā vairs nevar veikt pasūtījumus, lai tos izņemtu no rīta, ejot uz darbu ??