www.sudzibas.lv Mārtiņa Beķereja Nepieklājīga attieksme

Mārtiņa Beķereja - Nepieklājīga attieksme

Neapmeklējiet ar bērniem šo kafejnīcu!

Stāsts šāds: ēdām gardu muti garšīgās smalkmaizītes. Protams, pēc labas maltītes mans mazais puika (­~4 gadi), vēlējās uz tualeti. Šajā ēstuvē tā ir tikai viena = gan siev, gan vīr.. Sēžot tualetē, viņš izdomāja, ka vēl mazliet jāpadomā..., kas ļoti nepatika ne trauku mazgātājai, ne kādai ļoti kuplās miesās apmeklētājai. Lai arī tualetē kopumā bijām tikai apmēram 6 minūtes, mums bija aiz durvīm jāklausās pārmetumi krievu valodā, tad mums vairākas reizes tika dzēsta nost gaisma!! Mans dēls pārbijās un sāka raudāt...
Iznācām no tualetes pārbijušies un man no nepatīkamā notikumu pavērsiena trīcēja rokas.... dēls teica, ka sāpot vēderiņš, jo nepaspējis visu tualetē vēl izdarīt līdz galam....
Nu, ko: maizītes garšīgas, bet tualete tikai viena, un trauku mazgātāja - labāk viņai uz ielas satiksmi regulēt, nevis apmeklētājus tualetē....

B

S Sandruha 31.01.2013

Tad nu gan problēma. Būtu priecājušies, ka tur vispār bija tualete.

N Navaruizdomatniku 31.01.2013

Vai trauku mazgātāja podā mazgā krūzītes, ka viņai tik traki uztraucās, ka tualete aizņemta.

L Latio Fox 31.01.2013

Arii trauku mazgaataajaam Latvijaa ir jaarunaa valsts valoda...protams, ja vien vina nav TUURISTE!

S sanene 31.01.2013

Nu ar nerviem nav labi gan Jums, un arī Jūsu dēlam

M Madlēna 23.01.2015

Šodien plkst.10. 45 apmeklēju Mārtiņa beķereju Deglava ielā. Nopērkot klinģerīti. palūdzu man iedot plastmasas glāzīti, jo biju tikko nopirkusi 350 ml. burkānu sulu-pēc kuņģa operācijas tas ir vienīgais dzēriens, kuru šobrīd varu lietot.Man tika atteikts. jo krūzītes esot domātas kafijai.
Lūdzu iespēju to nopirkt- uz ko man tika atbildēts, ka ēst un dzert varot mājā!!!
Šo nekaunību, esmu inteliģenta kundze jau gados, ģērbusies kažokādas drēbēs, neviss bomzis!!!

Tajā pat laikā jau nedēļām tur uz pēdējā sola sēž sieviete, kura ne ēd, ne dzer, bet šķiro kaut kādus pasta dokumentus.

Lūdzu pieņemt mērus, jo attieksme pret mani bija klaji nekaunīga, tādiem pārdevējiem ir kauns strādāt vietā, kas prasa elementāru pieklājību.

P.S.Nopirkto atstāju pārdevējai un no kafejnīcas aizgāju.

p.p.s. Gaidu atbildi. Ar cieņu pret vadību un citiem darbiniekiem Inese.