Reitings Televīzija / Radio

27%
Latvijas Televīzija
Radio Skonto

AR TV -

LTV, stradajosha producentu grupa ARTV neizmaksaa algas!!!

PBK -

Vse filjmi raskruchivaemie na 1-om Baltijskom i Ren-tv javljajutsja kinomusorom "Obratnij otschet"."Mertvie docheri"."Paragraf-78" eto polnejwee derjmo!ne kladite v karman denjgi etim zazravshimsja podonkam

LTV2 -

peredacha "new bazzar" na kanale LTV2 , kto hochet sebia opozorit' tot tuda i poidiot! Mikrofon muliazh! muzika zvuchit za kilometr ot pevca i ele samomu pevcu slishno muziku. a vedushie ploskie shutki puskaiut v hod. SAMAIA DEBILNAIA PROGRAMMA! NE IDITE TUDA I NE SMOTRITE EIO! FUFLO!

Baltkom TV -

Šis uzņēmums konkŗeti sāk kretinezēt un it sevišķi viņu diskusiju telpa (http://www.baltkom.lv/index.php?cms_tree_ID=30&cms_lang=LAT). tur ir skaidri un gaiši teikts "Baltkom diskusiju telpa ir izveidota, lai atbildētu uz Jūsu jautājumiem par Baltkom pakalpojumiem. Izsakiet savu viedokli, komentējiet un jautājiet. Mēs atbildēsim un sniegsim nepieciešamās rekomendācijas."

AtrisinātaLivas -

Nu pakalpojumu kvalitāte ir mazāk kā nekvalitatīva. Man ar istabas antenu TV3 un pārējos kanālus rāda labāk nekā jūsu "kabeļtelevīzija".

Viasat -

attureties no Viasat- kapeec? 1. Nav normaalu aarzemju filmu kanaalu krievu vai latvieshu valodaa. Vienigais taads kanaals ir TV1000 East, bet tur nenormaali atkaartojas filmas. Zvaniju uz klientu apkalposhanas centru vai nav domaats par taadiem normaaliem kanaaliem kaa: Hallmark, TV21, MGM u.c- atbilde: nav un nebuus. Nu vai ta taa rikojas ar tiem cilveekiem kuri veelas redzeet shos kanaalus? 2. Muzikas kanaali ar tikai 3... un no tiem viens VH-1 raida tikai pa naktiim... MTV Latvija paketee...

mūzikas gada balva TV3 -

Es gribeetu teikt taadu lietu ka pie muuzikas gada balvas straadaa zuurija ar totaali debiilu muuzikas gaumi, jo rok dziesmas un rok albuma balvu iedodot praata veetrai bija viss lielaakais pazemojums visas latvijas prieksaa gan skyforger gan dzels vilkam gan arii z-scars kuri bija nominaacijaa. Par z-scars vareetu veel pastriideties vai ir roks vai nee, bet tad labaak z-scars nekaa jeelaa praata veetra ar to bebiilo kaupedinju prieksaa.

mūzikas gada balva TV3 -

Es gribeetu teikt taadu lietu ka pie muuzikas gada balvas straadaa zuurija ar totaali debiilu muuzikas gaumi, jo rok dziesmas un rok albuma balvu iedodot praata veetrai bija viss lielaakais pazemojums visas latvijas prieksaa gan skyforger gan dzels vilkam gan arii z-scars kuri bija nominaacijaa. Par z-scars vareetu veel pastriideties vai ir roks vai nee, bet tad labaak z-scars nekaa jeelaa praata veetra ar to bebiilo kaupedinju prieksgalaa. Tur sen jau zuurijai vajadzeeja uzsuutiit killerus virsuu par taadiem gaajieniem.

Baltkom TV -

Pacietības mērs ir pilns! Metodiski kopš rudens Baltkom atslēdz kanālus un spiež pāriet uz digātālo TV, lai tikai būtu vairāk jāmaksā!!!

Telia MultiCom -

Svoeobraznaja firma,osobenno eto projavljajetsja v moment kogda nado prervatj dogovor,razgovarivajut po hamski i navjazivajut eshe polgoda oplachivatj ih uslugi ili budut shtrafnije sankcii.

3+ - Po etomu kanalu smotretj nechego!

Po etomu kanalu smotretj boljwe nechego! A ranjwe vrode nicego bil.

Rīgas Viļņi vai TV 3 -

Kaadaa no Riigas Viljnju 2003. gada rudens izdevumiem bija skaidri un gaishi rakstiits, ka TV3 no novembra saaks raadiit jaunaas "Sekss un lielpilseeta" seerijas. Nu jau ir 2004.gada janvaaris, bet no "Sekss un lielpilseeta" ne chiku ne grabu. Kursh tad iisti meloja Riigas Viljnji vai TV 3?

Rīgas Viļņi vai TV 3 -

Kādā no Rīgas Viļņu 2003. gada rudens izdevumiem bija skaidri un gaiši rakstīts, ka TV3 no novembra sāks rādīt jaunās "Sekss un lielpilsēta" sērijas. Nu jau ir 2004.gada janvāris, bet no "Sekss un lielpilsēta" ne čiku ne grabu. Kurš tad īsti meloja Rīgas Viļņi vai TV 3

Viasat -

Uzmanaties no VIASAT darbībām, var piesūtīt rēķinu, kaut Jūs neesam absolīti nekur un nekad saņēmuši Viasat pakalpojumus.