Baltkom TV

Boikotējiet Baltkomu! Viņiem daudz rajonos ir monopolstāvoklis, jo ir samaksājuši kukuļus namu pārvaldēm, ka viņu ēkās būs tikai Baltkoms. Tai pašā laikā Baltkomam kvalitāte ir tāda, ka normālā valstī viņiem nemaz neļautu raidīt, lai nebojā skatītājiem acis. Labi ja 10% kanālu rāda normālā kvalitātē. Viss pārējais ar "sniedziņu", bez skaņas u.tt.

A a 06.08.2003

stranno, a u menja tozhe Baltcom,no ne zame4ala takix situacij.Net,kone4no,pereboi slu4ajutsa,no ka4estvo transljacii vrode normalnoe...

K Kaspars 23.08.2003

Tapēc es lietoju Telia MultiCom pakalpojumus.Un šie pakalpojumi ir iespējami pat tur, kurBaltkoms saka ka nav.A tur jau var piezvanīt viņiem 7031000 un paprasīt,diezgan jēdzīgi keksi tur sēž. Arīi liivas nav ne vainas,vieniigi biezhi gljuko.

V Vadims 12.01.2004

"Lu4she"vsego Baltcom vedet sebja v Bolderaje.Za minimalnoje koli4estvo kanalov beret takie dengi,za kotoryje v drugih rajonah pokazyvajet 25-30 kanalov,a v Bolderaje net dazhe TV5,TV3+.A o ka4estve voobsce govorit izlishne.Vot takoj servis!Ne dopuskaj samoubijstva svojego TV!?

L liene 04.02.2004

ilgus gadus skatos Baltcom TV paaris reizes ir bijusas kibeles, bet citaadi viss kartibaa. Nepatiikami, ka ir mainiijusi programmas bez iepriekseeja pazinojuma

R Rus 06.02.2004

Celikom soglasen s tem chto skazanno v otnoshenii Bolderaja!Poluchaetsa chto mi kakiet-to izgoi... ili nas za LOHOV derzhat.Skoka raz obrawalisj k nim za razjesneniem situacii no otvechatj oni nam tozhe ne sobirajutsa,prosto v tihuju strigut s nas denjgi ne za chto!!!!!

M mr 23.07.2004

Raada visi kanali rada normaali, iznemot VH1(mans viens no miilaakajiem muuzikas kanaaliem), tas shnaac praktiski visu laiku. Bisku dereetu ari programmas paimainiit, vimaz tos itaalu un spanu kanaalus- cik Latvijaa zina shiis valodas, to vietaa likt vairaak anglu vai vaacu!!! Bet taa viss ok, nav par ko suudzeeties!!!

T Terra 06.06.2008

Absolutno soglasna i uverena, chto Baltkom dajot vzjatki domoupravlenijam chto bi bitj monopolistom i ne do puskatj drugih operatorov. V Purvciemse oni otkljuchili ot kabeljnogo TV neskolko domov i teperj predlagajut tolko svoje digitalnoe tv ( drugih operatorov ne puskajut, zaplatili komu nado), raznica v cene ochenj dazhe sushestvennaja! Ne vse mogut v mesjac planinj 13.45 lvl, eto u nih samij deshevij paket! A zachem mne nuzhni eti italianskie i francuzskie kanali? Ne vsem nuzhni 60 kanalov, hvataet i 20 k primeru. Mozhet, odnomu iz sta klientov ono i nado, no... Ne znaem kak s nimi borotjsja, legche prosto otkazatjsja vsem domom navernoe.

A Angel 16.06.2010

Nu nestāsti gan, ka Baltkom uzpērk namīpašniekus!
Zinu, ka to tieši dara IZZI..

Baltkom šajā ziņā ir ļoti godīgs. Ko izdodas piesaistīt(piedāvajot skaidri, bez meliem un kkā noklusēšanas, ka tas ir citās kompānijās..), to izdodas.Kuru nē, to nē.