Baltkom TV

Esmu ļoti neapmierināta ar Baltcom TV pakalpojumu kvalitāti. Bieži ir tā, ka vienam vai vairākiem kanāliem ir traucēts signāls vai vispār nerāda, tas notiek parasti vakaros (it īpaši, ja rāda kaut ko interesanto). Piemēram, pagājušpiektdien, 11.11.2005., ap plkst. 21.00 man rādīja tikai vienu kanālu no visiem apmēram pusstundu, bet svētdien, 20.11.2005., plkst. 19.00, puse kanālu nerādīja apmēram stundu. Es vienreiz mēģināju sazvanīt Baltcomu tajā laikā, kad tas notika. Bezcerīgi: visu laiku aizņemts, vai nu zvanās man līdzīgie, vai nu tie tur pacēluši klausules speciāli. Un pie tam šādi gādījumi ir ļoti bieži, man par tādiem pakalpojumiem vēl ir jāmaksā!!!

E

I ilona 30.11.2007

Man taa pati probleema, divi dekoderi katrs savaa istabaa, taada nauda jaamaksaa un signaals suudiigs, meistars no Blatkom pie mums katru nedeelju, katru reizi cits. Un vienmeer viena un taa pati dziesma ..kas par probleemu, kur tas, kur shitas...un rezultaata nekaada. Pilniigi riebjaas. Internets arii leens, maksaaju vairaak par 40,-Ls meenesii, bet par ko?

T Tante 07.01.2008

man ari ir tieshi tada problema, vel trakak jaunais kanals FOX Crime, ka beidzas filma, un sakas reklama, jatur roka pults jo skanjas izmainjas ir dramatiskas, vai nav kaut kur aizliegts, but tik lielam skanjas kapupam uz kanala pashreklamu, tas nav izturams.

man ari katru reizi nak savs meistars, te shitas vainigs te tas vainigs, bet nekas nemainas.

Zeel, nafig man kaut kadu Al Gazzira kanalu, labak kadu sporta kanalu vai fimu, un ari franchus un italjus nevajag.