www.sudzibas.lv Baltkom TV Качество обслуживания

Baltkom TV - Качество обслуживания

Низкое качество изображения, постоянные срывы, за полгода со времени заключения договора несколько отказов в работе.Реакция на жалобы скорее отрицательная со ссылками друг на друга, типа:* Пишите Шура!*Конкретно 08.04.11 Baltkom TV не работал с 12.00 до 17. 00, и продолжает не работать далее.
Люди! Не работайте с этим безответственным провайдером-ищите альтернативу!

č ČangalsPleška 08.04.2011

Ja vsem dovoljna!Bil sboj, tak eto provoda porezali! Za 2 4asa vse sdelali! Mozet vi daleko zivete? I kakuju aljternativu iskatj? Zdesj na eti aljternativi stoljko zalob!

A AnGos 09.04.2011

Batkom firmai ir tāda tendence visu darīt bez brīdināšanas un informēšanas, ja nu notikusi kāda avārija!

Z zeta 06.06.2011

Ar Baltkom TV nekādā gadījumā neslēdzat lIgumu!!!
Līgumu sastādījuši neprofesionāli idioti, kas domā apmuļķot klientus!
Esiet uzmanīgi ar viņu piedāvātajām atlaidēm, vēlāk dabūsiet to pašu summu pārmaksāt un tas tiks nosaukts kā "pārejas maksa".
Uzmanieties ar termiņu-24 mēnešus līgumā ierakstīs izdzim.ten.is, kas no viniem būs ieradies, neviens ar jums neapspriedīs, var būt vēlaties tikai uz gadu! Tas ir nolūkā no jums izspiest soda naudu, ja gadījumā neapmieruna BALTKOM TV zemā kvalitāte!

I Ieva 06.06.2011

Kur gan palicis Čangals Pleška?