Baltkom TV

Šis uzņēmums konkŗeti sāk kretinezēt un it sevišķi viņu diskusiju telpa (http://www.baltkom.lv/index.php?cms_tree_ID=30&cms_lang=LAT). tur ir skaidri un gaiši teikts "Baltkom diskusiju telpa ir izveidota, lai atbildētu uz Jūsu jautājumiem par Baltkom pakalpojumiem. Izsakiet savu viedokli, komentējiet un jautājiet. Mēs atbildēsim un sniegsim nepieciešamās rekomendācijas."

I Ivars 04.03.2007

Man šķiet ka tu pamatīgi pārspēlē un tev nav taisnība. Protams ja tu sac agitet uz kaut ko sliktu, tad tevi izdzes, es piemeram normali uzdodu jautajumus un man normali atbild. Ja tev neatbild tā tad uzraksti e pastu viniem un tev noteikti atbildēs, ja tu protams nebūsi pamatīgs "atmarozaks"

W www 04.03.2007

Tas lohs pat savu vārdu baidās uzrakstīt, tajās focenēs nav īsta informācija, tas kas tur nofocets ir safabricets, jo tur ir viens mans komentārs kuru es uzdevu pirms trim mēnešiem. Laikam tas lohs pats mājas sazīmējis un tagad liek tik iekšā. Laikam kāds konkurents kas pats nevar nekādi savādāk piesaistīt klientus, kā vien nozākājot citus.

A Aivars 04.03.2007

pilnībā piekrītu autoram, kurš diemžēl nenorādija savu vārdu. baltkom rīcība tiešām ir cūcīga dzēšot komentārus. Ivaram Murtim: cilvēka, kurš sevi baltkom diskusiju telpā sevi sauc par jāni bērziņu komentāri nekad nav aģitējuši ne uz ko sliktu, tie tiešām bija tikai uz faktiem balstīti komentāri un jānis bērziņš vēlējās saņemt atbildes uz šiem jautājumiem. Cilvēkam, kurš rindu autoru ir nosaucis par "Tas lohs pat savu vārdu baidās uzrakstīt", kurš arī pats nav stādijies priekšā. Dotajās bildēs nekādu fabrikāciju nesaskatu.

V Vertigo 05.03.2007

Par to, ka Baltkoms nekad nav varejis lepoties ar ipashi kvaliatiivu servisu ne TV, ne GSM, ne tagad arii fix.telefonijas jomaa, ir pilniigi un nepaarprotami skaidrs! Runaju, ka vinju ex-klients. Baltkomam buutu jaieklausaas shajos verteejumos un japienjem meeri,lai uzlabotu savu darbiibu!!P.S. Koments pl.13:42 izskataas kaa kaada Baltkom darbinieka ieposteets, kas visam kantorim godu nedara.... Mainies uz augshu! Rainis (c)

B Baltkom 07.03.2007

Visādi prikoli notiek, lai jums veicas cīņā! Es neesmu ar jums!

C Cambo 11.03.2007

No comments. Diemzheel jaapiekriit sniegtama negatiivajam kompaanijas veerteejumam.

U uz 12.03.2007

nu komentaarus vinji toch dzeesh aaraa (man piemeeram 1-reiz izdeesa jauttajumu par to, kaa notiek atsleegshana no k-tv) ; un ne jau 3-staaviigus uzbraucienus, bet gan argumenteetus un pamatotus jautaajumus. bet pa telefonu gan vinji ir laipni! :] peec taas kanaalu atsleegshanas epopejas paarsleedzos uz tmc, un pagaidaam ne par ko nevaru suudzeeties...

S sviests 18.03.2007

Sveiki lohi kā jums iet ko labu darat, vēl joprojām paši sev sūkājat, laikam nekas cits nav prātā, a kas šeit par čatu. Labi pidriki izskatās ka te nekā jēdzīga nav, bet ja jūs vairāk lasītu grāmatas varbūt varētu nesatraukties par kabeļtelevīzijām. Izskatās ka galvenais jūsu dzīvēs paspaidīt televīzijas pogas. Lai jūsu prātiņi galīgi atmirst un tad ar jums jebkurš varēs manipulēt kā vien vēlas. Vienīgais ko varu jums piebilst ir tas ka jūs esat sūkātāji un jums smadzeņu pods caur iesnām ir izgājis ārā - īsāk sakot "kā saka krievi" jūs esat LOHI !

J juris 17.04.2009

Rodas iespaids, ka baltkoma vadošie darbinieki, katrā gadījumā, tie kas atbild par jaunu kanālu parādīšanos, domā tikai par to, lai darbs būtu bez kādām pūlēm. Jau tā Bolderājā pamata pakete ir samērā vāja, bet tagad...
Sākumā beidza darboties divi sporta VIASAT kanāli. Viņu vietā parādījās tikai viens normāls sporta kanāls EUROSPORT2. Otrs - Teļekanal FUTBOLA, ir zem katras kritikas, ļoti vājš. Šis kanāls vajadzīgs laikam tikai tā īpašniekam.
Tālāk - līdz šim bija Krievijas sporta kanāls "Planeta sport" - arī vājš, bet tomēr bija dažādi sporta veidi. Tas pārtrauca raidīt. Tā vietā trīs dienas rādīja, var teikt fantastiku filmu kanālu SciFi. Man šis kanāls likās tīri simpātisks, un cerēju ka to turpinās translēt, bet nē - tā vietā tas nepātraukti apnikušais NBA. Tikai viens sporta veids vienam kanālam nepātraukti, tas ir par daudz. Kad paintresējos, ko domā Baltkomā, atbildēja : priekšniecība domā ka būšot VĒL viens futbola kanāls.
Iznāk, ka neviens Baltkomā neintresējas un paši arī neskatās, ko viņi piedāvā kabeļtelevīzijas abonentiem. Un tomēr par fantastisko filmu kanālu, kāds ir kanāls SciFi, vajadzētu Baltkomam padomāt. Līdz šim nav bijis neviena...