www.sudzibas.lv Baltkom TV slikts servis utt

Baltkom TV - slikts servis utt

slikts servis Baltkom , sakšu no sakuma, dienas pazuda signals telvizoram, zvanu uz baltkomu, sazvanit gruti, pastastu savu bedu, ir pirmdiena, meistaru varesot atsutit tik tresdien,!! ??? un ja vaina busot kabeli istaba busot jamaksa 9 eiro , J a viņu vaina tad nebus jamaksa, ieradas meistars izradas pirdien , bijis meistars un atvienojis ne to kabeli , !!? vajadzejis atvienot , kaimiņu , bet atvienojis mus, ka tas iespejams ,? jo redz uz musu kabeļa esot uzrakstits 37, bet jabut 39.. interesanti ka sis meistars mus pievienoja, parakstija kabeļa numuru, bet ta ar neatvienoja kaimiņu,, bardaks, un kad paprasijam , noregulet tv ar pulti, salikt kanalus utt., sapratam ka pults viņam ķinas abece, zvanija kautkadam koļam , skatijas interneta,, beigas ko sareguleja,,.. vel jau bija gadijums pims tam,, balkom , vienpersoniski, gribeja paaugstinat maksu par pakalpojumu, teicam ka ir līgums, ko esam noslegusi, un ir jaievero noteikumi,, ja ne , atsakamies no baltkom pakalpojumiem,, lieki teikt, maksa palika vecā// .. ķer muļķus, teicam ja jus varat paaugstinat maksu, tad es varu ar tadam pat tiesibam pazeminat, man ar ir 100 iemeslu..

B

I ivars. 06.08.2016

Pilnīgs mēsls!
Domāju,ka būs -ok!... jā,jā-noticēju!
Izšķirtspēja ir viszemākā utt...
Apkalpo : vienkārši izcili! Atbrauc tikai tad, ja sāk - lamāties!
Super! Tv rāda - ņet signala... vai ko citu... un tā ik pēc katra otrā kanāla! Pakalpojumam CEPUMS!!! TĀ TURĒT! MALAČI!!!