www.sudzibas.lv Radio Skonto Viena un tā pati mūzika katru dienu

Radio Skonto - Viena un tā pati mūzika katru dienu

Lieldienu riitaa iesleedz radi skonto un atkal taa jeelaa nodrilleetaa muzika kas katru dienu! Pilniigi veemiens naak! Programu direktoram pilniigi nav muzikaalaas gaumes! Ja vecaaks un nodrilleetaaks gabal jo labaak!Ir tik daudz skaistas balaades un citas labas muuzikas!Ielieciet tur cilveeku kas kauko saprot no muuzikas un juusu reitings augs!no manas puses pilniigs fui sai stacijai!

M martiny 15.08.2006

Radio Skonto ir vissakarīgākais radio...daudz labāks par piemēram Eiropien shit radio

M maikijs 26.08.2006

Pilniigs meesls tas skonto, tikai nospeeleetas 80 gadu debiilaas dziesmas, man nekas pretii nav pret 80 gadu muuziku, bet visu var likt ar meeru.

J janis 10.03.2007

Es tam nepiekritu ka radio skonto ir sudigs tur vismaz var dziesmas paklausities ka dziesmas a pa parejiem viens un tas pats skan huina galiga ka pa eiropien hit radio nepartraukti katru dienu viens un tas pats un bumbasniks taksto skonto no 10 balem dotu 10 ha

P PSM 11.02.2008

Labākā radio Latvijā, sudīgi ka loti slikti ķer viņu arī centrā. Lieliskā mūzika. Pārejiem 3-4 dziemsmas pa 5 reizes stunda skan, ja apnicis. Dodiet prēmiju direktoram!

Z Zaiga 16.02.2008

Darbā skan radio Skonto. Man nav nekas pret 80 gadu dziesmām. Bet drillē vienas un tās pašas dziesmas. Būtu vismas vairāk dažādibas. Un vēl pie tam "Last Cristmas" drillē vēl tagad un "Nāk rudentiņis" ir cauru gadu. Vai tiešam viņiem Play Listē ir tik maz dziesmu??

P.S. Mājās gan klausos ko citu. Bija tāds Gold FM. Žēl ka vairs nav. Tā bija mana mīļākā radio stacija.

M Mārcis 24.04.2009

Radio Skonto skan dziesmas, kuras biezhi atkartojas, bet japiebilst, ka katra radiostacijā ir tā. Arī citās skan tās pašas dziesmas. Un nav tik vienkārši atjaunot play listi, jo tam vajadzīgi materiāli ieguldījumi. Kā zinām, tad radio taču pelna no reklāmdevējiem.

J Jānis 11.07.2009

Man arī kaut kā nav pieņemama šī radio staciju mūzikas politika, kuras pamatā ir bezpersoniskas un vienveidīgas monotona mūzikas atkārtošana. Vajadzētu saņemties un izveidot pašam savu kolekciju no MP3 dziesmām, bet kaut kā esmu pametis šo darbu pusratā.

U Uģis riktigais 11.07.2009

Tak grieziet citu staciju! Neredzu problēmu. Man tā Rita Paula patīk, tāpēc es klausos Skontoradio. Un viņi katru gadu kādam mašinu dāvina.Kur citas radiostacijas to naudu liek, kas paredzēta mašīnu dāvināšani?A???

A ani29 08.09.2015

Radio Skonto runātāji brīvdienās un svētku dienās nesaka, cik pulkstens rāda. Tu cilvēks melnu muti strādā dārzā un nezini, cik tas laikrādis rāda. jūs tur zeķes adāt?????

S skudrinna 08.09.2015

man ar patīk skonto īpaši brīvdienu programma