www.sudzibas.lv Radio Skonto Cik var reklamēt kredītus?

Radio Skonto - Cik var reklamēt kredītus?

Agrāk radio Skonto bija tiesam klausāms un baudāms radio, bet tagad visu laiku reklāmas par kredītiem, ātrajiem kredītiem. Ja reklamējas 8 uzņēmumi/produkti starplaikos, tad pieci no šiem astoņiem būs par kredītiem. Vienkārši neizturami, nespēju vairs klausīties šo radio staciju. Nekas personisks pret radio darbiniek, dīdžejiem un pārējiem radio vīriem, vnk tās kredītu reklāmas visu sabojā.

Kolta 01.08.2017

No reklāmām nāk finansējums radio, tik vienkārši tas ir. Nebus reklāmu- nebus radio.

PilotsTims 01.08.2017

Neiet runa par reklāmām kā tādām. Reklāmas ir visur un vienmēr bijušas liela sastāvdaļa no mediju eksistēšanas, to visu es saprotu, bet šajā konkrētajā gadījumā runa iet tieši par ''kredītu, ātro kredītu'' reklāmām. Radio Skonto tās ir pārlieku, PĀRLIEKU daudz.

PilotsTims 01.08.2017

Diezvai negrib, radio Skonto ir ļooti populārs un jebkurš tur gribētu sevi reklamet. Skonto ir cilvēku grupa tur, kas izvērtē ko reklamēt un ko nē.

C critical thinker 01.08.2017

kas maksā, to reklamē. jēziņ, jūs kāds marksists esat, kas noteiks, ko reklamēt? neklausieties vairs to 80-to gadu rādžiņu un klausieties citu.

PilotsTims 01.08.2017

Tātad visi, kas raksta sūdzības jeb viņu domas/viedokli, viņi visi mēģina uzspiest? Kaut kā Tavs rezumē tāds šķībs. Maksātāju ir pietiekoši daudz, tikai no Skonto sabiedrības nav vēlme reklamēt ko citu kā tikai bandītiskos kantorus no kredītiestādēm.

Ātrie kredīti ir paredzēti ekonomiski neizglītotai, finansiāli nestabilai un psihiski nenobriedušai auditorijai. Spriežot pēc tā cik aizkaitināts jūtas "Pilots Tims" par šo augļotāju uzmācību, var noprast, ka viņš jau nonācis šādu kantoru ķetnās.
Diemžēl, radio Skonto, tāpat kā pārējie, darbojas pēc principa - kurš maksā, tas pasūta mūziku. Tāda nu ir tā dzīves realitāte.

PilotsTims 02.08.2017

Analītiķi - Tu kļūdies pamatīgi, Pilots Tims ne reizi dzīvē nav saskāries ar šiem vai kādiem citiem kredītiem. Bet par to takš neiet runa, pareizi? Un par kā darbojas reklāmu būtība jau rakstīju iepriekš un to es zinu ļoti labi, tā kā Tavs komentārs ir visai neanalītisks, lieks un nejautrs. Pilots Tims ir brīvs no jebkādām saistībām ar jebkuru kredītiestādi, banku vai jebkuru citu juridisku kantori. Šoreiz mūziku pasūtīšu es.

PilotsTims 02.08.2017

Un nemanu nevienu frāi, kas liktu domāt, ka es jūtos aizkaitināts.

"Šoreiz mūziku pasūtīšu es." - uzmanies, lai nepasūta Tevi :)

Runājot par frāzēm: "Vienkārši neizturami, nespēju vairs klausīties šo radio staciju." - tas acīmredzot no pārlieku lielas apmierinātības, Tu nevis laid gar ausīm reklāmu, bet močī sūdzību par radio. Un ja kas, papētot Tavu "nevainojamo" kredītvēsturi, nākas secināt, ka godīgums arī nav Tava stiprā puse.

PilotsTims 03.08.2017

Cik Tev gadiņu, sūtītāj? Lieies mierā ar šiem lētajiem pagasta tekstiem :)

Tu vēl biksiņās taisīji (varbūt joprojām to dari), kad es daudz biezākus večus sūtīju.

PilotsTims 07.08.2017

Malacis esi. Nekādu citu atbildi arī negaidīju. tev vēl daudz jāmācās, lai varētu ''blatot'' ar saviem jēlajiem tekstiem.

PilotsTims 03.08.2017

Atradies pētnieks, stipri šaubos, vai maz Tev ir tam piekļuve, ja arī ir, tad tas Tevi šoreiz nepadara pārāku vai kādā ziņā augstāku, tas parāda tik to, ik neizglītots un liels balamute Tu esi, analītiķi. Un šie pagasta teksti ir pilnīgi nevietā, bravūrīgais puisi.

TasEsLV 03.08.2017

PilotTim - Kā augstāk ir minēts, par ekonomikju tev saprašana maza - Neviens nestāv neizstāvamās rindās pie radio skonto lai dabūtu reklāmu. Reklāmu ilgums ir ierobežots, tapēc cena reklāmai ir atbilstoša laikam cikos tiek atskaņota (no rīta un vakarā dārgāk) un ne visi spēj atļauties - kurš vairāk maksās, tas arī dabūs reklāmu.
Diemžēl maksātspējīgs ir kredītu devējs ne Jānīša/Pēterīša autoserviss.

PilotsTims 03.08.2017

Acīmredzot Tu nesaprati mani domu. Neiet runa par reklāmām kā tādām, cik reizes var to teikt? Runa iet par to, kādas reklāmas tiek reklamētas, pārvarā tikai un vienīgi kredīti kā tādi. Vai tiešām nevar to sadalīt? kāpē radio klausītājiem katrā otrajā reklāmā būtu jāklausās ātro kredītu reklāmas? Un vēl dziedot tās reklamē. Un Tu mani saprati mani ļoti labi.

Visai neadekvāts tipiņš:"Acīmredzot Tu nesaprati mani domu.Un Tu mani saprati mani ļoti labi."

alergologs 03.08.2017

Tad jau uz ielas ārā ar nevar iet, uz katra staba un pieturas pa kredītu reklāmai :(

Mazliet jau pārspīlē.