www.sudzibas.lv Radio Skonto diskriminācija

Radio Skonto - diskriminācija

Man piezvanīja no Radio Skonto 25.maijā un gribēja uzaicināt uz radio, ar austiņām klausīties mūziku. Mani radio bija ieteikusi laba kolēģe. Sarunas vidū darbiniece pajautāja manu vecumu un kā es pateicu, ka man ir 52 gadi, uzreiz sarunu pārtrauca un teica, ka ir vecuma ierobežojums. Šādā gadījumā paliku kā ar aukstu ūdeni aplieta! Tātad vajadzēja uzreiz informēt, ka rīko konkursu jauniešiem līdz 20 g.v. Tā kā līdz šim mans mīļākais radio tiešām bija radio skonto, kuru es visu laiku klausos, biju pārsteigta, ka mans mīļākais radio aicina pie sevis tikai jauniešus. Radio skonto strādā ne tikai jaunieši. Nu kaut vai Katrīne Pasternaka un ir ok.Biju ļoti apbēdināta, piektdienas vakars bija izcūkots un izjutu šo telefona piedāvājumu,pēc tam atteikumu kā vistīrāko diskrimināciju! Lai veicas! Šodien mana kolēģe bija radio skonto un izbaudīja mūzikas burvību.Tiesa, viņa ir gados jauna!

C critical thinker 30.05.2018

Lūdzu!

Vladimirs Ļеņins 31.05.2018

Gadi nāk un gadi iet, bet mežrozīte zieeeed!

д Джонни 31.05.2018

Не понял, а в чём прикол - слушать музыку в наушниках? Купи наушники и слушай её дома. Какую хочешь, когда хочешь, без реклам и языкочёсов. После 50-ти тётя реально из ума выжила, что ли.

Runa ir par to nevis cik kuram gadu, bet par diskrimināciju. Paši piezvana, uzaicina un sarunas vidū atsaka piedāvājumu! Piedāvājums nav tikai klausīties mūziku ar austiņām, bet vērtēt atskaņoto mūziku!