Reitings Pārējās

Uzņēmuma uzticības līmenis
Prieka Vēsts
P. Dussmann

Tele media - bezmaksas darbaspēks

Gribu pabrīdināt tos, kas domā iet strādāt uz Tele Media uzņēmumu.Lieta tāda, ka tur pirms tevi paņem darbā notiek apmācības, konkurs.Tiek parakstīts līgums par to, ja darbinieks pārbaudes laikā vēlas pats aiziet, tad no viņa ietur naudu(50-80 ls).Ja viņi paši nolemj beigt sadarbību, tad naudu neietur...BET, kad tu esi nostrādājis kādu laiku(vienalga cik) viņi nolemj pārtraukt sadarbību(objektīva vai subjektīva iemesla dēļ, vai uzskata, ka darbinieks neder šim darbam)-piedāvā 2 variantu...

M māris 11.09.2009
Komentāri 7 Pārējās

Aarmands Heniņš - Krāpnieks

Cienījamie cilvēki!Lūdzu uzmanieties, neuzticaties ARMANDAM HENIŅAM - viņš ir krāpnieks!Aizņemas naudu un neatdod, melo un bēguļo.

I Ina 10.09.2009

Aleksandrs Broks - Neaizdodiet viņam naudu

Aleksandrs Broks. Kārtējais "slidenais". Nekad neaizdodiet viņam naudu. Pēc tam varēsiet dienu no dienas, mēnešiem klausīties atrunas - rīt, pēc divām dienām točna būs... utt. Slēpjās kur vien var noslēpties... Ilgi jau nesanāks...

Janis Saicans - Naudas aizdevums

Neaizdodiet lielas naudas summas Janim Saicanam no Ziguriem, jo vins 10 gadu laika nav spejigs atdot 25Ls.

G Gunca 31.08.2009
Komentāri 9 Pārējās

Eurocliners - Krāpnieki!!!

UZMANIES no EUROCLINERS!!! Ja Jums piedāvā kādu pakalpojumu (telpu / teritoriju uzkopšana) no EUROCLINERS ar tel. nr. +371 29347989 un e-pastu - [slēpt]@inbox.lv, tad, pēc pieredzes, iesaku izvēlēties citu uzņēmumu, kurš darbus veiks kvalitatīvi un profesionāli!

A Anonīms 25.08.2009

Sia Alfa MIX - Sniedz nekvalitatīvus grāmatvedības pakalpojumus

Nekad neslēdziet līgumu ar grāmatvedības firmu sia Alfa Mix un it sevišķi ja kādi darījumi ar tās vadītāju īpašnieci Ilonu Gajevsku viņa sniedz grāmatvedības pakalpojumus ļoti nekvalitatīvi aizmāšīgi neizprot latviešu valodu un nemāk runāt uzturēt kontaktu ar klientiem, pie tam vēl ņem lielu naudu par ko ? Pieļauj atskaitēs tādas kļūdas kuras pat pirmā kursa students nevarētu pieļaut, Bilance ko nodeva viņa manai firmai par pagājušo gadu ir zem katras kritikas - tagad jāmaksā vēl vienreiz un vēl vairāk lai izlabotu šīs kļūdas ! Lūdzu uzmanieties

M meitene 23.08.2009

Privati - julijs

tas nav normali

K kriksis 22.08.2009

Jautrie Cālīši - Krāpnieks

Bistro vadītaijs ir krāpnieks, viņš speciāli sataisa iztrūkumu un pēc tam jums jāmaksā no savas kabatas!!! Uzmanieties! Labāk neejiet tur strādāt, nedēļas laikā nomainās 3 kasieries, tas nav normāli. Visus apčakarēs un pēc tam atlaidīs! Un tā metene, kas strādā pie karstā ēdiena ir histēriķe un un izskatās pēc nevīžas, kas nespēj sevi sakopt un iet uz darbu ar netīriem matiem.

M māris 21.08.2009
Komentāri 8 Pārējās

valcējamie konservu vāciņi - darbojas caur vienu

Nopirku ''Superneto'' valcējamos vāciņus, Ukrainas ražojuma, bet izrādās ka tie valcējas tikai caur vienu.Saprotu veikals tur nav vainīgs, bet daru visiem zināmu, ka pirms katras burkas ko taisaties aizvērt pārbaudīt vai ir ielikts gumijas gredzens, ja tāda nav tad aizvākot nav iespējams.

A albis 17.08.2009
Komentāri 3 Pārējās

Biedrība Pasaules Tilts - krapnieki

Parstavis Juris Pans. nemaksa par preci. par si cilveka "darbibam" daudz info interneta

T T 14.08.2009

Žirafe - Sludinājums

Gribētu pateikt lielu lielu paldies! Cien. Žirafes redakcijai, kas publicē sludinājumus. Normālos žurnālos pirms publicē sludinājumu ar tel. Numuru, piezvana uz šo nr. Un pārliecinās, ka numura īpašnieks tiešām vēlās ievietot sludinājumu. Es nezinu, tas ir kāds neizdevies joks pret mani vai kāds vnk ir noklūdījies ar nr. , bet man regulāri zvana un prasa - kā būs ar to bumbiņu laizīšanu? Cik seksīga tad ir tava draudzenīte? Utt. Un kad jautāju, kur dabūja nr? Atbilde viena - žirafē sludinājums ir.

M Maija 11.08.2009
Komentāri 7 Pārējās

Kaimiņš ir slims - Neviens nevar pateikt kādas zāles piemeklēt

Mūsu visu kaimiņš- lielā krievija jau ilgu laiku ir slima ar to pašu lielkrievu šovinismu, imperiālismu un vardarbību. Kā lai tai palīdz? Tagad atkal krievija žvadzina ieročus pret Gruziju. Kauns un skandāls. UN tas prezidens viņiem tāds nesmuks. Runā ka ekshibicionists.

F Fromens 05.08.2009
Komentāri 8 Pārējās

valsts nodarbinatibas dienests - Tas bija loti rupji

Es aizgaju uz VND un man tur tik loti rupji uzklausija -ko es vispar esmu tnakusi un visi te staiga lapinas vakt un naudu(pabalstu) neviens man nemaksas tu neoficali stradaji un par tevi nevien vav nodoklus maksajis u.tt. Es biju sokaa kad uz manim taa uzbruka vaitad mes esam izdomjajusi tos likumus ka ja tev nav darba tev jaiet uz bezdarbniekiem

L laura 31.07.2009

Latvijas Pasta nodaļa Valdlaučos - Neprofesionāla apkalpošana

Latvijas Pasta Valdlauču nodaļas apkalpojošais personāls ir pilnīgi nekompetents uzziņu sniegšanā un neiecietīgi pilda savus tiešos pienākumus - klientu apkalpošanu. Tuvu pensijas vecumu sasniegušās kundzes neprot elementāras darbības, kuras jebkurā citā LP nodaļā veic bez aizķeršanās, kā arī nepārzina Pasta noteikumus, kā rezultātā klientam bieži vien nākas doties uz citu pasta nodaļu, lai, piemēram, ierakstītu vēstuli. Arī pasta nodaļas darba laiks ir līdz aptuveni diviem/trijiem dienā, kas liek secināt, ka pasta nodaļu prātīgākais būtu slēgt.

J Jūlija 30.07.2009
Komentāri 2 Pārējās

FEDex Courier Services - Krapsana

Ja sanemat uz epastu no sis kurjeru firmas par naudas, ceka sanemsanu, tad nekada gadijuma nedodiet savus datus un nesutiet nekadu naudas summu.Manai mammai tads atnaca un es protams vispirms parbaudiju interneta!Ierakstiju vinu epastu google un tur viss par viniem [slēpt]@yahoo.com.hk) Un tadu krapnieku ir milzum daudz, tapec esiet uzmanigi, jo lai izkraptu naudu, vini var uzradit oficialu firmu, bet tas nenozime, ka vini tur strada un viss ir legali! Vai tas ir vinnests, vai darba alga augsti...

S Sindija 28.07.2009
Komentāri 3 Pārējās

veikals.lv - diletanti

Pasūtīju www.veikals.lv uzpildīt kārtridžus printerim. Uzpildija. Melnais uzreiz printēja ar strīpām un izbeidzās pēc 2 dienām. Krāsainais zilās krāsas vietā drukāja zaļu. Piezvanīju, palūdzu, lai atsūta kurjeru pakaļ tiem kārtridžiem un izpilda savu darbu pienācīgi. Apsolījās nākošajā dienā atbraukt. Tas bija jau pirms 3 dienām. Vēl nav. Ja gribat, lai citu cilvēku nekompetence kļūst par Jūsu problēmu - izmantojiet šīs iestādes pakalpojumus.

E Edgars 23.07.2009
Komentāri 12 Pārējās

Darbs Ārzemēs - Krapšana

Vsem! Vsem! Vsem! Uvazhaemie Dami i Gospoda! Nikogda, ni pri kakix obstojateljstvax, ne berite vo vnimanie vse firmi jakobi po kreditam ot 4astnix lic, a tak-zhe te, kto predlagajut kakie-libo uslugi(rabotu za granicej utt) te emaili, kotorie na inbox.lv, gmail.com.Vse eto razvod ljudej!!! Osobenno seja4s eto kasaetsa raboti za granicej, , , U ljuboj realjnoj, uvazhajuwej sebja firmi estj oficialjnij sait, licenzija, kotoruju mozhno proveritj, telefoni rabotodatela(za granicej), kotoromu mozhno...

K kukuwka 21.07.2009
Komentāri 2 Pārējās

People resources - Darbā iekārtošana=neiekārtošana

Neuzķerieties uz šīs firmas reklāmas. Aizbraucām 6 cilvēki 12. jūlijā un UK un vēl tagad sēžam bez darba un naudas. Pie tam daļa no mums samaksāja par šo braucienu pāri par 400 latiem.

A Armands 20.07.2009
Komentāri 37 Pārējās

A/S Madona A/B kažokzvēru noliktava - Atdod naudu

A&S Madonas A&B kažokzvēru noliktavas valdes priekšsēdētāj IGOR KOZEL atdod naudu par nostrādātajām dienām, mēnešiem. Tu esi melis un krāpnieks.

A Atdod 20.07.2009

SIA ''VEITERS KORPORĀCIJA'' - Uzņēmuma vadītāja apsurdā rīcība

Uzņēmuma vadītāja apsurdā rīcība Vēlos Jūs informēt par kāda cilvēka ļaunprātīgu un zemisku rīcību. Ja kāds grib iet strādāt uz uzņēmumu ''SIA ''VEITERS KORPORĀCIJA'', es ieteiktu to labāk nedarīt, jo šis cilvēks, respektīvi - šī uzņēmu vadītājs izturas vardar'bīgi pret saviem drabiniekiem. Šā gada 18. maijā SIA ''VEITERS KORPORĀCIJA'' uzņēmuma vadītājs fiziski ietekmēja vienu no saviem darbiniekiem. Kad viens no viņa darbiniekiem strādāja naktsmaiņu, uzņēmuma vadītājs piebrauca pie darba ar vēl divām personām, uzsākot brutālu...

T tina 12.07.2009
Komentāri 19 Pārējās