Kaspars Ziediņš - Zaglis

Kaspars Ziediņš strādāja mūsu kompānijā par noliktavas pārzini no 2007 beigām līdz 2009 gada sākuma. Pēdējos darba mēnešos mēs pamanijām ka viņš sāka dzert, līdz ar to viņam vairākkārt tika izteikti brīdinājumi, kā arī tika teikts ka viņš tiks atlaists. Kad mūsu SIA grasijās pārbraukt uz jaunām telpām un noliktavām tika atklāts ka viņš programmā norakstīja preci, norakstīta prece protams trūka. Neiesaku nevienam pieņemt darbā šo cilvēku, viņš ir ZAGLIS, un pati nepatīkamāka daļa no tā visa ir tā, ka pēc Latvijas Republikas likumdošanas to ir grūti pierādīt, un viņš to zin, tapēc zog un nebaidās.

B Baigā 03.02.2010

Nodoļus aploksnē gan jau paši maksājāt

O Onka 03.02.2010

Kad beidzas termiņš, preci var norakstīt. Kas i ko, alus tev netika, ko pašai dzert?

O Onka 03.02.2010

turklāt Ziediņa kungs Jūs var iesūdzēt tiesā un droši vien iesūdzēs

M MINCE 03.02.2010

manuprāt publicēt cilvēka personas kodu nedrīkst - tas jau ir personas datu aizsardzības pārkāpums.Labāk izlabojiet virsrakstu, kāmēr nav sanākusi šmuce...

X xxxx 03.02.2010

bet kā tā ka 2.gadus strādāja bija viss labi, bet te pēkšņi, es domāju te ir personigas antipātijas uzradušās

R Runcis 03.02.2010

Pazistu Kasparu, nu nevar but tas.Ko jus?

O Onka 04.02.2010

Rinats Nasirovs, personas kods: 150484-13077 - svētais.

Svētbildi ar Rinata attēlu meklējiet visos staciju kiosku plauktos.

A Aļona 14.09.2010

Rinat v sostojanii nabitj lico zeņsine, oskorbļjatj staruh, moshennichatj i torgovatj nekachestvennim tovarom. Veritj cheloveku obmanivajusego vseh vokrug sebja, klientov, rodnih, semju, druzej, NELJZJA.

A Aļona 04.05.2011

R Rinats 16.11.2011

Nezahodil sjuda 100 let i nezajdu esho 100 let. :-) Ochenj smeshno chitatj kommentarii kotorii poostavljal zdesj sam Kaspars Ziediņš - VOR, i eto dokazano sudom! + on Alkash, i na eto u nego estj spravka. Smeshno. + Pri chom zdesj Mega DVD i menedzher - Rinat Nasirov :-) POZOR VORAM!