www.sudzibas.lv Privat Kaspars Romancans

Privat - Kaspars Romancans

LAUDIS LUDZU UZMANIETIES NO KASPARA ROMANCANA KAS STRADA AGENTURA NRS.Recruitment!
Sis cilveks, tiesi un netiesi izmantojot ekanomisko situaciju LV., IZKRAPJ NAUDU 100-150£NO LV.PILSONIEM PAR DARBU, DARBA PECAK NAV-NAUDAS ARII.VISI KAS IR CIETUSI NO SIS PERSONAS VAR ZVANIT.ACAS-PALIDZBAS LINIJA(BEZMAKSAS)RUNA 100.valodas t.0845 747 4747

K KasparsRomancans 05.03.2010

Sho komentaaru par mani ir ievietojis ANDRIS ANDRUSS-cilveeks par kuru pashu pirms trim gadiem Londonaa shaadas suudziibas rakstiitas... hmm, cik paarsteidzoshi !
Jaa, tieshaam straadaaju NRS Recruitment un ANDRIS ANDRUSS veeleedamies izmantot manas iespeejas aicinaaja pie sevis cilveekus no Latvijas, solot tiem garanteetu darbu kaa atliidziibu prasiidams naudu, cigaretess u.t.t.
Par cik es neiesaistiijos A. ANDRUSA afeeraas, tad cilveekiem peec laicina beidzaas nauda un vinsh vinus izlika uz IELAS ! (konkreeti 6 cilveeki)
Kam ticeet izveelaties pashi, jo man nav nekaadas starpiibas vai juus uzmanaaties no manis (kaa iesaka A .ANDRUSS) vai nee

A Andris 08.03.2010

Nu sveikini Romancana kungs, visiem sen ir zinams, ka labakais aizstavibas veids ir uzbrukums, tikai uzbrukt tu lupatlasi vari tikai pats sev!Nedaudz par tevis piemineto 3., gadus jauno rakstu, jaa tiesam tani raksta Nikolajs-Kola piemin mani, bet gan kapec?tapec bucin ka gadijos starpnieka loma un nokluvu uguns krustcelees pateicoties tadiem pedveidigajiem kaa tu kropliit.
Atskiribaa no tevis sikais antin, pret mani netika ierosinatas nekadas lietas, jo reali nebija parko, bet Tevi jau Izmeta Morrisos(apsardzes izmeklesana)no kompanijas un tici man izlidosi ar blikski no NRS, telpam kur esi tagad paslepies!kapec tevi piesedz boss, tu zini;)draudzeniit.
Bet nu mazliet par temu!Tevis piemineetie sesi cilveki nav 6, bet gan 2 un abi mani radi, par kuriem es tev samaksaju naudu+par sevi un sievu tev tika pardots vans par nieka 600£.lai mums butu darbs un mes varetu uzturet 3, bernus kas dzivo mums lidzas Uk.Cik tu esi viltiks smerdeli visi jau zin, bet tici man tev nebus tautu kaast.LAI VEICAS UN NEMAZ NECENTIES SPURINATIES-KRAPNIECIN.Auto bus jaatgriez viennozimigi mesls

A Andris 08.03.2010

Ah jaa Romantisks, ta tu deve sevi draugos.lv Hmm ik dienas pie mums uz maju nak Lv.Lt pilsoni kas papildina jau minetos meslus par tevi!
Vakar bija Tatjana no grosera!!!atceries kretiin ka vinas delu, un meitu atstaji bez darba!kaa nobijies aizskreji laiziit sud..ku savam bossam, un apmelot so sievieti?Ah jaa un kaa tehniski nonemi meitenei no Rigas, apkopejas darbu?Kur iebazi savu mati kas bija nupat ka 5.dienas ieradusies?Kretin es publiski tev pazinoju ka Lv, personigi aiz ausim pa asfaltu aizvilksu tevi uz prokuraturu!!!

H hm 21.03.2010

āksti tādi.. ka tik kādam neslavu sataisīt...:D:D:D

T tautiete 23.05.2010

Atkal Latviesu nenovidiba!!!Meli, skaudiba u.ttt.Ari tas zvans ir pilnigs sviests, kadi JUS visi esat mesli!!!Pat ja ta ari ir taisniba par to cilveku tad pasi JUS esat tur vainigi!!!Un nevienam nav tadu tiesibu but sogim!!!Un ta sieviete kura piesedzas ar saviem trim berniem vispar par viniem nedomaa!!!Man ir zel so nozelojamo Latviesu ( kuri ir gatavi citam rikli pargrauzt ka tikai pasam uz 5 min labi).Un ta padomajiet milie cilveki pie ka Jus matus griezat, kadu energiju ness sii nozelojama BAIBA FRIZIERITE!!!Sermuli metas iedomajoties, ka tadam cilvekam ir tris berni!!!

P Pacan 26.01.2011

Hello tautiete(tis)ja nezini ko komentee aizver savu vapli ok, tadi pizdopidari kaa tu klejo pa pasauli un liekulo, kraties uz savu gateri un zagee delus..
Baibai tu vari tikai kaju ikskus atlaiziit un tt...lai tasvas smakas te nebutu-sunamute tada fuuuu...

S SOLVITA 05.08.2011

Andrii Andrusaa klausities nevar!!!Vins pat uz manu 6 meneshus jauno mazuli reeja!
Kaa saka - suns rej, karavaana iet talak!!!